1. Anasayfa
 2. Büyüler

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır
0

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır, Kader açma büyüsü , kaderinizi iyileştirmeye yarayan bir büyüdür. Elbet kader önceden yazılmıştır fakat bu kaderi daha iyi bir şekilde yaşamanız mümkündür. Önce bir hikaye ile başlayalım :

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır
Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Vaktiyle bir ateşperest oğlunu evlendirmektedir. Düğün günü çok keçi ve inek kesilir. Et kokuları mahalleyi sarar. Ancak evin bitişiğinde müslüman dul bir kadın dört yetimiyle Yaşamaktadır. Hepsi günlerdir açtırlar. Kadıncağız düğün evinin kapısını çalıp ateş ister. Ancak maksadı başkadır. Belki yemek verirler diye gitmiştir. Adam kadının niyetini anlasada bir şey vermez. Kadıncağız bir daha gidip ateş ister. Yine eli boş döner. Üçüncü de yine öyle ama ne olur bilinmez bu defa acır kadına. Hallerini anlamak için dehlize iner ve dayar kulağını bitişik evin duvarına ve dinler.

 

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

 

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır
Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Yetimcik annesine yalvarıyor. Ne olur bir daha git. Belki bu sefer bir şey verirler. Kadın ağlamaklıdır. Üç defa gittim yavrum artık utanıyorum. Adam bunu duyar kalbi sızlar güzel bir sofra hazırlatıp gönderir evlerine ve dehlize inip dinler yine. Yetimlerin en küçüğü dua ediyor. Yarabbi o nasıl bize ikram ettiyse sen de ona ikram et onu imanla şereflendir. Ardından aminnnnn sesleri yükselir. O anda kalbi döner ateşperestin. Ve şehadet getirip imanla şereflenir. Nitekim sadaka belayı önler. Ama dua kaderi değiştirir buyurmuştur büyüklerimiz.

Yani evet , dua kaderi değiştirir. Şimdi medyumbuyuler.com olarak kader açma duasını sizlerle paylaşacağız.

 

 

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır 
Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Kader Açma Duası :

Allahümme inni es’elüke tevfika ehli’l-huda, ve a’male ehli’l-yakini ve münasahate ehli’t-tevbeti ve azme ehli’s-sabri, ve cidde ehli’l-haşyeti ve talebe ehli’r-rağbeti ve teabbude ehli’l-vera’i ve irfane ehli’l-ilmi hatta ahafek. Allahümme inni es’elüke mehafeten tahcuzüni an ma’sıyetike hatta a’mele bitaatıke amelen estehikku bihi rıdake ve hatta unasıhake bi’t-tevbeti havfen minke ve hatta uhlisa leke’n-nasihate hubben leke ve hatta etevekkele aleyke fi’l-umuri ve hüsni zannin bike. Sübhane Haliki’n-nur

 

Bu duayı cuma namazından sonra 5 kere okuyup şükür namazı kılın. Kaderiniz ve kısmetiniz açılacak , daha iyi bir hayat süreceksiniz.

Birbirine Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

Kader Büyüsü Nedir

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır, bir kişinin kaderini değiştirmek veya bir olayın veya durumun kaderini etkilemek için yapılan bir büyüdür. Bu tür büyüler, insanların gelecekteki olayları veya şartları daha iyi veya istedikleri şekilde kontrol etme arzusunu yansıtabilir.

Ancak, kader büyüsü etik olmayan bir uygulama olarak kabul edilir çünkü başkalarının kaderine veya doğal olaylara müdahale etmeyi içerir. Kader, kişinin yaşam yolunu belirleyen birçok karmaşık faktör ile şekillenir ve bir kişinin doğal olarak ortaya çıkan sonuçlarını değiştirmek etik değildir.

Dahası, kader büyüleri genellikle karma kanunlarının etkisiyle geri tepme riski taşır. Negatif enerjiyi yaymak veya başkalarına zarar vermek kendi enerjimizi de etkileyebilir ve olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır Bunun yerine, kişisel gelişim, pozitif düşünce ve niyetlerinizi kullanarak kendi kaderinizi şekillendirmek önemlidir. Olumsuz durumlarla başa çıkmak veya hedeflerinizi gerçekleştirmek için yapıcı bir şekilde çalışmak, daha sağlıklı ve etik bir yaklaşımdır. Ayrıca, yoga, meditasyon veya rehberlik gibi spiritüel uygulamaları kullanarak içsel dengeyi bulmak da yararlı olabilir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.