1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır
0

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır 

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır
Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Kader açma büyüsü , kaderinizi iyileştirmeye yarayan bir büyüdür. Elbet kader önceden yazılmıştır fakat bu kaderi daha iyi bir şekilde yaşamanız mümkündür. Önce bir hikaye ile başlayalım :

Vaktiyle bir ateşperest oğlunu evlendirmektedir. Düğün günü çok keçi ve inek kesilir. Et kokuları mahalleyi sarar. Ancak evin bitişiğinde müslüman dul bir kadın dört yetimiyle Yaşamaktadır. Hepsi günlerdir açtırlar. Kadıncağız düğün evinin kapısını çalıp ateş ister. Ancak maksadı başkadır. Belki yemek verirler diye gitmiştir. Adam kadının niyetini anlasada bir şey vermez. Kadıncağız bir daha gidip ateş ister. Yine eli boş döner. Üçüncü de yine öyle ama ne olur bilinmez bu defa acır kadına. Hallerini anlamak için dehlize iner ve dayar kulağını bitişik evin duvarına ve dinler.

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır
Kader Büyüsü Nasıl Yapılır

Yetimcik annesine yalvarıyor. Ne olur bir daha git. Belki bu sefer bir şey verirler. Kadın ağlamaklıdır. Üç defa gittim yavrum artık utanıyorum. Adam bunu duyar kalbi sızlar güzel bir sofra hazırlatıp gönderir evlerine ve dehlize inip dinler yine. Yetimlerin en küçüğü dua ediyor. Yarabbi o nasıl bize ikram ettiyse sen de ona ikram et onu imanla şereflendir. Ardından aminnnnn sesleri yükselir. O anda kalbi döner ateşperestin. Ve şehadet getirip imanla şereflenir. Nitekim sadaka belayı önler. Ama dua kaderi değiştirir buyurmuştur büyüklerimiz.

Yani evet , dua kaderi değiştirir. Şimdi medyumbuyuler.com olarak kader açma duasını sizlerle paylaşacağız.

Kader Büyüsü Nasıl Yapılır 
Kader Büyüsü Nasıl Yapılır 

Kader Açma Duası :

Allahümme inni es’elüke tevfika ehli’l-huda, ve a’male ehli’l-yakini ve münasahate ehli’t-tevbeti ve azme ehli’s-sabri, ve cidde ehli’l-haşyeti ve talebe ehli’r-rağbeti ve teabbude ehli’l-vera’i ve irfane ehli’l-ilmi hatta ahafek. Allahümme inni es’elüke mehafeten tahcuzüni an ma’sıyetike hatta a’mele bitaatıke amelen estehikku bihi rıdake ve hatta unasıhake bi’t-tevbeti havfen minke ve hatta uhlisa leke’n-nasihate hubben leke ve hatta etevekkele aleyke fi’l-umuri ve hüsni zannin bike. Sübhane Haliki’n-nur

 

Bu duayı cuma namazından sonra 5 kere okuyup şükür namazı kılın. Kaderiniz ve kısmetiniz açılacak , daha iyi bir hayat süreceksiniz.

Birbirine Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et

Yorum Yap