1. Anasayfa
 2. Aşk Duaları

Kadir Gecesi Aşk Duası

Kadir Gecesi Aşk Duası
0

Kadir Gecesi Aşk Duası

Kadir Gecesi Aşk Duası
Kadir Gecesi Aşk Duası

Bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi, İslam âlemi için son derece büyük bir önem arz eden son derece mübarek bir gecedir. Böyle mübarek bir gecede okunan her bir dua, dilenen her bir dilek kayıtsız şartsız kabul görür. Senede bir gün tüm dileklerinizin kabul olacağı bir gece olması sizi her ne kadar rahatlatan bir durum olsa da bu durumu iyi değerlendirmeye bakın ve mutlaka sizin için en doğru ve en hayırlı olacak şeyleri dileyin.

Âşık olduğunuz kadının ya da adamın sizin için ne kadar önem arz ettiği bir tarafa ilk önce bakmanız gereken şeyin o kadın ya da erkeğin sizin için ne kadar hayırlı olduğuna bakmanız olmalıdır. Eğer ki kalbinizdeki insan sizin için en hayırlı ve en doğru insan olduğundan emin olmuşsanız o insan için yapacağınız pek çok dua vardır. Kadir gecesi aşk duası yapmak, âşık olduğunuz hanımın ya da âşık olduğunuz adamın size kendi ayakları ile koşa koşa gelmesi için en temiz yöntem olacaktır.

Bin Aydan Daha Hayırlı Olan Kadir Gecesi

Kadir gecesi kısaca, İslam dinine inanan insanlar tarafından kutsal kitap olarak kabul edilmiş olan kitap, Kur’an – ı Kerim’in indirildiği gecedir. Kur’an – ı Kerim’in Hira Mağarası’nda Cebrail adlı melek tarafından Hz. Muhammed’e vahi olarak gelmeye başladığı gece olarak kabul edilen kadir gecesi, o kadar mübarek ve o kadar önemli bir gecedir ki, İslam âlemi açısında en değerli gecedir. Kadir gecesinde Müslümanlar, camilerde toplanıp namaz kılar, dua ederler. Bakara suresi ve Kadir suresi içerisinde yer alan ayetlere de bakacak olursak, kur’an – ı Kerim’in indirildiği kadir gecesi için bin aydan daha hayırlı olduğu şeklinde bir tabir kullanılır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Duası Kaç Günde Tutar

Siz de eğer bu hayırlı gecede istediğiniz tüm dileklere, yürekten bağlı olduğunuz tüm insanlara kavuşabilmek amacı ile dualarda ve dileklerde bulunarak bu hayırlı gecenin ışığından bir tutam alabilirsiniz. Kadir gecesi için yapılacak olan pek çok ritüel geçmişten günümüze kadar gelmiştir. Kadir gecesinde yapılan tüm dua ve dileklerin gerçekleştiğine inanan bütün Müslümanların yaptığı tüm dualar çok büyük bir enerji ile evrene hayırlı yönde güzellikler ve iyilikler sunar. Öncelikle bir Müslüman olarak, kadir gecesinde namaz kılıp dua etmeniz ve ardında kadir gecesi aşk duasını okumanız son derece faydalı olacaktır.

Anında Etkili Aşk Duası

Kadir Gecesi Aşk Duası
Kadir Gecesi Aşk Duası

Aşk duaları o kadar çoktur ki, geçmişten günümüze sayısız örnek ve sayısız çözüm yolu olarak tarihte yerini almıştır. Çünkü aşkın kendisi zaten son derece zor ve dikenli bir yol olduğu için pek çok da aşk duası ve bu aşk dualarının yapılış çeşitleri oluşmuştur. Anında etkili aşk duası yapabilmek için güzel, özel ve hayırlı zamanların da nabzını tutmanız son derece büyük bir önem taşır. Özellikle bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesi, bu tür bir dilek için son derece uygun bir gecedir. Peki, kadir gecesi aşk duası nasıl yapılır? Kadir gecesi ask duası, gerçek aşk duaları içerisinde yer alır.

Gerçek aşk duası yapmak, amacınıza nail olmanız açısından çok önemli bir şeydir. Kadir gecesi aşk duası yapabilmek için ilk önce kadir gecesi olacak olan günde oruç tutmanız bu duayı çok daha etkili hale getirecektir. Kadir gecesinin gündüzünde tuttuğunuz orucu bozduktan sonra kılacağınız akşam namazı ile arasında çok uzun bir zaman dilimi bulunmayan yatsı ezanına kadar geçen süreç içinde aşk duasını okuyabilirsiniz. Bunun dışında ayrı yeten, tüm bunların ardından akşam namazı ve yatsı namazının hemen ardından teravi namazı sonrası da aşk duası yapmak çok hayırlı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Aşık Etme Duası

Üç Günde Tutan Aşk Duası

Çok hızlı ve çok etkili bir aşk duası yapmak istiyorsanız üç günde tutan aşk duası sizin için son derece faydalı olacaktır. Bu tür bir aşk duası yapmak için kadir gecesi akşam ve yatsı namazları arasında yapılacak kadir gecesi aşk duası ile amaçladığınız mutluluğa sahip olabilirsiniz. Bu tür bir dua bulabilme için aşk dualarını araştırıp aşk duası okunuşu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ders Çalışmak İçin Motivasyon Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.