Ana sayfa Büyüler Kara Yılan Büyüsü Nedir

Kara Yılan Büyüsü Nedir

1731
0

Kara Yılan Büyüsü Nedir 

Kara Yılan Büyüsü Nedir
Kara Yılan Büyüsü Nedir

Kara büyüler arasındaki en tehlikeli büyülerden biri olan ve kişiyi her yönden kötü etkileyebilecek derecede kuvvetli olan bu büyü nedir onu anlatacağız. Kara yılan büyüsünü , eşleri birbirinden ayırmak için yapılan ve soğutma büyüsünden daha kuvvetli olan bir büyüdür.

Peki bu büyüye neden kara yılan büyüsü denmiştir hiç düşündünüz mü ? Yılan kadar sinsi ve fesat bir şekilde yapıldığı için ve büyünün etkisinin kendini hiç belli etmeden ince ince işlediği için. Bu büyüyü yaptırmak istiyorsanız çok profesyonel bir medyum ile anlaşmalısınız zira kara yılan büyüsünü her medyum ve hoca yapmaz. Nedeni ise kul hakkına girdiği için ve kötü bir büyü olduğu içindir.

Kara Yılan Büyüleri Nasıl Bozulur ?

Öncelikle , bu büyünün birden fazla bozma metodu olduğunu bilmeniz gerekiyor. Fakat bu yöntemleri çok dikkatli bir şekilde uygulayamazsanız büyünün etkisinin kaybedileceği yerde büyü çok daha zor ve güçlü bir hale gelebilir.

Yapmanız gereken ilk iş , ilinizdeki en profesyonel medyumu bulmaktır. Bunu yaparken medyumbuyuler.com ekibinden destek almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Uzman medyumun öğrendiği bilgiler doğrultusunda sizlere bu büyünün çözülmesi konusunda yardımcı olacaktır.

Kara Yılan Büyüsünün Yapılışı ?

Kara Yılan Büyüsü Nedir
Kara Yılan Büyüsü Nedir

Kara büyüler arasında etkisi yılan zehri gibi anında etki eden kara büyüsü etkisini en fazla 1 haftada gösterir. Bu büyünün yapılışı için kara yılan zehri veya kara yılan derisini , o kişiye ait bir eşya ile birlikte muska hazırlanır.

Detaylarını kara büyü olduğu için anlatmamız doğru değil. Fakat bilindiği kadarıyla , yılan dişi , yılan pulu veya derisi bu büyünün yapılışında ihtiyaç duyulan malzemelere.

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.