1. Anasayfa
 2. Muhabbet Büyüsü

Karıma Muhabbet Büyüsü

Karıma Muhabbet Büyüsü
1

Karıma Muhabbet Büyüsü

Karıma Muhabbet Büyüsü
Karıma Muhabbet Büyüsü

Tüm ilişkilerde en büyük problemlerin yaşanmasının en temel nedeni tarafların birbirine olan ilgisizliği olup bu ilgisizliğin hat safhalara varmasıdır. Genel olarak sevgililik döneminde bile oluşabilen ilgisizlik durumu evlendikten sonra garantici bir tavırla çok daha yüksek boyutlara ulaşabilir. Bu durum da çiftler arasına soğukluk girmesine neden olur. Herhangi bir ilişkide çiftlerin birbirinden soğuması çoğu zaman ayrılık ile sonuçlanır.

Öncelikle yapılması gereken sorunu tespit etmektir. Karınızın artık erksisi kadar size ve evinize özen göstermediğini, yavaş yavaş sizden elini çektiğini fark ettiğiniz an mutlaka bir problem var demektir. Neden derseniz, bir insan bir şeyleri yanlış anlayabilir ancak bir insan kadın ya da erkek olsun yanlış hissedemez. Bunun için hislerinizin de güçlü olmasına falan gerek yok.

Herkes sevdiği insandan ilgi görmek ister ve istediği ilgisizliği göremeyen bir insan da bunu çok çabuk hissedebilir. Bazı insanlar ise bu ilgiyi çok daha yoğun yaşamak ister. Bu nedenle eşiniz ile aranızdaki bağın güçlenmesini istemenizden daha doğal hiçbir şey yoktur. Böyle bir durum ile karşı karşıya gelen birinin başvurabileceği en kolay ve en garanti yöntem, karıma muhabbet büyüsü şeklinde aramalar yapmak olacaktır.

Karıma Muhabbet Büyüsü Nasıl Yapabilirim?

Sevdiğiniz kadın ile evlisiniz ancak kişi, eşiniz olduğu halde onunla aranızda bir duvar, büyük bir engel var ve ona ulaşamıyor gibi hissedebilirsiniz. Böyle durumlar hemen hemen her ilişkide hem kadınların hem de erkeklerin başına gelebilecek olası durumlardan biridir. Bu durumu aşmadığınız takdirde evliliğinizin bitişini izlemekten başka yapabileceğiniz bir şey kalmayacaktır. Karınızda sezdiğiniz bu ilgisiz ve pervasız davranışların devamı genel olarak hep aynı şekilde sonuçlanacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Muhabbet Muskasının Etkileri

Sizden soğumuş bir kadın zamanla evliliğin hiçbir gereğini yerine getirmemeye başlayacak, evini çocuklarını bile ihmal edip sizinle de birlikte olmak içinden gelmeyecektir. Hal böyle iken büyük bir aşkla bile evlenmiş olsanız bu durum kolay kolay kurtarılabilecek bir durum olmaktan çıkar ve artık evliliğiniz bir çıkmaza doğru sürüklenir. Böyle durumlar için, karıma muhabbet büyüsü nasıl yapabilirim? Şeklinde aramalar ile karınız için yapabileceğiniz muhabbet büyülerini çok kolay bir şekilde tek tuş ile bulabilirsiniz.

Karıma Muhabbet Büyüsü Yapmak Hakkında

Karıma muhabbet büyüsü yapmak hakkında kararsızım ya da karıma muhabbet büyüsü yapmak için ne yapabilirim? Gibi kafa karışıkları yaşıyor olabilirsiniz. Aslında bu durum son derece normal bir durumdur. İnsanların genel olarak erkeklerin kadınlara değil de kadınların erkeklere büyü yapacağı hakkında yanlış çıkarımları olduğu için, erkeklerin bu konuda biraz bilinçsiz ve kafası karışık olması çok normaldir.

Bu nedenle genellikle internetten yardım alırlar. Etrafta çok fazla bilgi kirliliği olduğu için doğru ve güvenilir bir kaynak edinmeleri de oldukça zorlayıcı bir yol olabilir. İnternetten karıma muhabbet büyüsü yapmak hakkında gibi ufak bir tarama yaparak doğru ve güvenilir kaynaklardan yardım alabilirsiniz.

Karım ile İlişkiye Girebilmek İçin Muhabbet Büyüsü

Karıma Muhabbet Büyüsü
Karıma Muhabbet Büyüsü

Pek çok erkeğin evlilik içinde olduğu halde eşi ile iletişimsizlikten kaynaklı hem sosyal anlamda hem de özel sorunları vardır. En büyük sorun da eşlerinin bu iletişimsizlik nedeniyle kendileriyle birlikte olmak, ilişkiye girmek istememesidir. Bu durumun birçok sebebi vardır. Eşinizin çakralarından bu konuyla ilgili olanı kapalı olma ihtimali olduğu gibi başka biri tarafından yapılmış kötü niyetli bir büyüye de maruz kalmış olabilir. Bu durumda eşiniz sizinle ilişkiye girmek de istemeyecektir. Hatta ilişkiye girmek şöyle dursun yanınızda durmak, aynı evde yaşamak bile ona işkence gibi gelecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgililer Arasındaki Muhabbetti Artırma Büyüsü

Eğer evliliğiniz bu boyuta kadar gelmiş ise durum son derece vahim bir hal almış ve çok yakında kaçınılmaz son sizi bekliyor olacaktır. Elbette hiç kimse böyle kötü bir son yaşamak için bir evliliğe başlamaz ancak maalesef hayat hiç de öyle tozpembe değildir. Etrafta ilişkinizi kıskanan ve o kötü enerjiler içerisinde size zarar veren o kadar çok insan olacaktır ki… Üstelik bir insanın size zarar vermesi için pek de bir şey yapmalarına bile gerek yoktur. Çünkü kıskançlık enerjisi oldukça güçlü bir çekime sahiptir. Karım ile İlişkiye Girebilmek İçin Muhabbet Büyüsü bu konuda size yardımcı olacaktır.

Eşleri Birbirinden Soğutma Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 10 ay önce

  ben eşim diye demiyorum çok hanımefendi bi kadın..
  Arkadas ortamında bile övülürdü eşim . bizimde aramız mükemmel ötesi bile denir . bi akrabamız vardı o kadını asla sevemedim hep kötü bi enerjisi vardı .
  bir kac kez ben evde yokken gelip gitmişbir kaç gün geçtıkten sonra eşimde bi değişmeler başladı..bana karşı acayip soğuk tavırlı bi mana veremedim..
  1 ay kadar sürdü ve daha da beni görmeye tahammül edemez hale geldi..arkadasım vesilesiyle hocamı biliyordum onunla konuştum . evliligim sallatıda bişeyler yapmamız gerekiyor diye .. o kadar minnettarım kii .
  bana sürekli destek oldu sabırlı olmam gerektiğini bu işi en güzel şekilde halledeceğiz dedi ve sözünde durdu . evliliğim şuan daha iyi çoçuğumdan ayrı degilim .hocam bi tane ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.