1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü
0

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü
Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama büyüsü, birbirinden etkili çeşitleriyle, bir insanın bir insana bağlanmasını sağlıyor. Kısa sürede etkisini gösteren kendine bağlama büyüsü her geçen gün daha sık tercih edilen büyüler arasında yer alıyor.

Kendine bağlama büyüsü yaptıran kişiler, sevdikleri bir insanı kendilerine bağlayabiliyorlar. Bunun sonucunda da hiç bitmeyen aşklara veya dostluklara imza atıyorlar. Bu büyü vasıtasıyla insan ilişkileri uzun ömürlü bir hale geliyor.

Kendine Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Kendine bağlama büyüsü etkili birçok çeşide sahiptir. Genel olarak büyünün etki süresi en fazla bir aydır. Yani büyü, en fazla bir ay sonra etkilerini gösteriyor.

Kendine bağlama büyüsünün çeşitleri şunlardır;

 • Kocayı kendine bağlama büyüsü
 • Hanımı kendine bağlama büyüsü
 • Sevdiğini kendine bağlama büyüsü
 • Sevgilini kendine bağlama büyüsü

Kendine bağlama büyüsünün bu çeşitleri, kişilere göre uygulanıyor. Sevgilisini kendisine bağlamak isteyen kişiler için farklı yollar izlenirken, eşini kendisine bağlamak isteyen bir kişi için daha farklı yollar izleniliyor. Bu sebepten dolayı kendine bağlama büyüsünün, birbirinden farklı çeşitleri bulunuyor.

Kendine Bağlama Büyüsü Yapılış Çeşitleri

Kendine bağlama büyüsü, yapılışına göre çeşitleriyle de ön plana geliyor. Bu çeşitler sayesinde bağlanılmak istenilen bir kişi, son derece hızlıca bağlanabiliyor. Bu çeşitlere kadim büyü kitaplarında da yer veriliyor.

Yapılış çeşitleri şu şekildedir;

 • Kırmızı mumla yapılan.
 • Bir adet nohutla yapılan.
 • El sabunu ile yapılan.
 • Kaşık kullanılarak yapılan.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Bu şekilde de yapılışına göre çeşitleri sıralanıyor. Özellikle kırmızı mum ve kaşıkla yapılan kendine bağlama büyüsü, kısa sürede etkilerini gösteriyor.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgilisiyle arasında problemler olan ya da soğukluk yaşayan kişiler, sevgiliyi kendine bağlama büyüsünü yaptırabilirler. Hızlı ve kolay bir şekilde yapılan bu büyü, çiftler arasında yaşanan soğuklukları ortadan kaldıracaktır. Ayrıca gitmeye meyilli olan sevgiliyi bağlayacak ve bir daha ayrılık muhabbeti geçmeyecektir.

Kocayı Kendine Bağlama Büyüsü

Kocasıyla arası bozuk olan hanımlarında tercihi kocayı kendine bağlama büyüsünden yana oluyor. Bu büyü sayesinde gözü dışarıda olan koca, evine ve hanımına bağlanıyor. Kısa sürede yapılan kocayı kendine bağlama büyüsü, 1 hafta içerisinde etkisini gösteriyor.

Eve geç saatlerde gelen ve gözü sürekli dışarıda olan kocaya uygulandığı zaman, bu kişinin gözleri evinden başkasını görmez. Evine daha erken saatlerde gerek, kendi hanımıyla zaman geçirmeye başlar.

Eşini Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü
Kendine Bağlama Büyüsü

Eşler arasında sorunların yaşanması çoğu zaman normaldir. Ancak bu sorunların sürekli olarak tekrarlanması ve şiddetli kavgalara dönüşmesi, çoğu zaman ayrılıklara neden oluyor.

Eşini seven ve eşinden ayrılmak istemeyen kişi, eşini kendine bağlama büyüsü yaptırabilir. Bu büyü ile beraber ayrılık aşamasına gelen evlilik dahi düzelir.

Eşini kendine bağlama büyüsü vasıtasıyla eşler birbirlerine daha da yakın olurlar. Eşler arasındaki muhabbet artmaya başlar ve birbirlerine sıkı bir şekilde bağlanırlar.

Kendine Bağlama Büyüsü Etki Süresi

Kendine bağlama büyüsü oldukça hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Büyünün yapılışı ve kişisi bu süre zarfında büyük öneme sahiptir. Sevgiliyi kendine bağlama büyüsü yaptıran bir kişi; 2-3 haftalık bir süreçte etkisini görür. Eşini kendine bağlama büyüsü yaptıran bir kişi ise yaklaşık olarak 1-2 hafta içerisinde etkisini görür.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüsü

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kendine bağlama büyüsü, çeşitli belirtiler ile kendisini gösterir. Bu büyüye maruz kalan veya bu büyüyü yaptıran bir kişi, çeşitli belirtiler ile büyünün etki gösterdiğini anlayabilir.

Bu etkiler şunlardır;

 • Büyüye maruz kalan kişi, büyüyü yaptıran kişiyi sürekli olarak düşünür.
 • Gözü dışarıda olan birisi evine erken saatlerde gelir.
 • Kişi, rüyalarında dahi büyüyü yaptıran kişiyi görür.
 • Büyüyü yaptıran kişiyle sürekli olarak vakit geçirmek ister.

Kendine bağlama büyüsüne maruz kalmış olan bir kişide bu belirtiler meydana gelir. Bu belirtileri yaşayan kişiler, büyüyü bozdurmak için uzman medyuma başvuru yapabilir.

Kendine Bağlama Büyüsü Özellikleri

Kendine bağlama büyüsünün en belirgin özelliği, bir kişiye, istenilen bir kişinin bağlanmasını sağlamasıdır. Bu büyüyü yaptıran kişiler, istedikleri kişileri kendilerine bağlayabilirler. En belirgin özelliği bu şekildedir.

Kendine bağlama büyüsünün bir diğer özelliği, diğer bağlama büyülerine göre oldukça hızlı etki göstermesidir. Büyünün etki süresi en fazla 1 aydır ve 1 ay sonra kişinin bağlanmasını sağlar. Ayrıca kendine bağlama büyüsü, kolay bir yapılışa sahiptir.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendine Bağlama Büyüsü
Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama büyüsünün bozumu için uzman bir medyuma danışılması ve bu alanda destek alınması gerekiyor.

Çünkü kendine bağlama büyüsü, ancak bu alanda ilim sahibi olan kişiler tarafından bozulabilir. Bu alanda deneyimi olmayan ve daha önce büyü bozmamış kişiler, kendine bağlama büyüsünü bozamazlar.

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.