Ana sayfa Büyüler Kendinize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız ?

Kendinize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız ?

1021
0
uzerimde-buyu-mu-var

Büyüler , yüzyıllardır yapılan ve insanlara bazen zarar vermeyi , bazen de düşüncelerini değiştirmeyi amaçlayan olaydır. Eğer kendinize büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız ve bir şeyler ters gidiyorsa mutlaka bir medyuma veya hocaya danışmalısınız. Zira , büyüler zaman geçtikçe etkisini arttıran ve çözülmesi daha da zor bir hal alırlar.

Peki kendinize büyü yapıldığını nasıl anlarsınız ?

Hayatınızda bir şeyler ters gidiyorsa ve bir şeylerden şüphe ediyorsanız bunu test etmenin bazı yolları bulunmakta. Bu yazımızda size bu yolları anlatacağız. Öncelikle , size hangi büyünün yapıldığından şüpheleniyorsanız o büyüyü araştırın. Neden yapıldığını , etkilerinin ne olduğunu gibi.

Etrafınızdaki insanları analiz edin. Bu insanlardan kaçı büyüye inanıyor , kaçı büyü ve o tür şeyler ile uğraşıyor gibi. Burada dikkat etmeniz gereken nokta şu , çoğu insan büyü yaptığını öyle bir gizlerki , size yapılan büyünün o kişiden gelmesi size imkansızmış gibi gelir. Yüzlerine maske çeken bu insanlar çok tehlikelilerdir. Çünkü onlar hem size yakındırlar hem de açıklarınızı çok iyi bilirler. Bu arada , çoğu kara büyünün hedef kişinin herhangi bir eşyaya ihtiyaç duyduğunu da biliyorsunuzdur.

  • Hayattan hiçbir beklentiniz yok ise.
  • Geceleri yatağa girdikten sonra uykuya geçişte zorlanıyor iseniz
  • Sık sık uyurken korkuyorsanız
  • Eğer soğutma büyüsü veya benzeri büyüler ise eşinize karşı heyecanınızı kaybettiyseniz
  • İşinizde başarısız oluyorsanız ve her el attığınız işte bir husumet çıkıyor ise

Size büyü yapılmış olabilir. Tabi daha iyi belirlemek için odanızı , evinizi , işyerinizi veya arabanızı güzelce bir aramakta fayda var. Eğer muska veya tılsım bulursanız vakit geçmeden bir uzmandan yardım almalısınız. Unutmayın , her şey güzel olabilir ama önce kendi içinizden bu büyünün bozulacağına inandırmanız gerekiyor kendinizi.

Üzerimde Büyü mü var? Sorusunu sormaktansa , yukarda yazdığımız maddelerde 2 veya fazlasını yaşıyorsanız fakat etrafınızda herhangi bir tılsım bulamadıysanız bir medyuma giderek üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.