1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Kendinize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız ?

Kendinize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarsınız ?
uzerimde-buyu-mu-var
0

Büyüler , yüzyıllardır yapılan ve insanlara bazen zarar vermeyi , bazen de düşüncelerini değiştirmeyi amaçlayan olaydır. Eğer kendinize büyü yapıldığından şüpheleniyorsanız ve bir şeyler ters gidiyorsa mutlaka bir medyuma veya hocaya danışmalısınız. Zira , büyüler zaman geçtikçe etkisini arttıran ve çözülmesi daha da zor bir hal alırlar.

Peki kendinize büyü yapıldığını nasıl anlarsınız ?

Hayatınızda bir şeyler ters gidiyorsa ve bir şeylerden şüphe ediyorsanız bunu test etmenin bazı yolları bulunmakta. Bu yazımızda size bu yolları anlatacağız. Öncelikle , size hangi büyünün yapıldığından şüpheleniyorsanız o büyüyü araştırın. Neden yapıldığını , etkilerinin ne olduğunu gibi.

Etrafınızdaki insanları analiz edin. Bu insanlardan kaçı büyüye inanıyor , kaçı büyü ve o tür şeyler ile uğraşıyor gibi. Burada dikkat etmeniz gereken nokta şu , çoğu insan büyü yaptığını öyle bir gizlerki , size yapılan büyünün o kişiden gelmesi size imkansızmış gibi gelir. Yüzlerine maske çeken bu insanlar çok tehlikelilerdir. Çünkü onlar hem size yakındırlar hem de açıklarınızı çok iyi bilirler. Bu arada , çoğu kara büyünün hedef kişinin herhangi bir eşyaya ihtiyaç duyduğunu da biliyorsunuzdur.

  • Hayattan hiçbir beklentiniz yok ise.
  • Geceleri yatağa girdikten sonra uykuya geçişte zorlanıyor iseniz
  • Sık sık uyurken korkuyorsanız
  • Eğer soğutma büyüsü veya benzeri büyüler ise eşinize karşı heyecanınızı kaybettiyseniz
  • İşinizde başarısız oluyorsanız ve her el attığınız işte bir husumet çıkıyor ise

Size büyü yapılmış olabilir. Tabi daha iyi belirlemek için odanızı , evinizi , işyerinizi veya arabanızı güzelce bir aramakta fayda var. Eğer muska veya tılsım bulursanız vakit geçmeden bir uzmandan yardım almalısınız. Unutmayın , her şey güzel olabilir ama önce kendi içinizden bu büyünün bozulacağına inandırmanız gerekiyor kendinizi.

Üzerimde Büyü mü var? Sorusunu sormaktansa , yukarda yazdığımız maddelerde 2 veya fazlasını yaşıyorsanız fakat etrafınızda herhangi bir tılsım bulamadıysanız bir medyuma giderek üzerinizde büyü olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap