1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
11

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Bağlama büyüsü eşlerin ailelerinden kopması durumunda yapılan ve kendilerine bağlamak için etkisini gösteren bir büyü çeşididir. Bu nedenle mutsuz olan kişiler genellikle bu gibi yöntemlere başvurmaktadır. Bağlama büyüsü doğru bir şekilde yapılırsa mutlaka 7 adet hurma ile yapılmalıdır.

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Sorunsuz bir şekilde işlemesi ve mutlu olunması için hurma konulması zorunludur. Bu nedenle bağlama büyüsünden yanınızda hurma olması gerekir ve gerekli işlemleri sırasıyla yerine getirmek gerekir.
Bağlama büyüleri evlerinde mutsuz olan ve eşlerinin kendinden uzaklaştığını hisseden yaptıranların büyüsüdür. Her ne kadar ülkemizde büyü yaptırmak günah da olsa birçok insan bu gibi durumlar da büyü yaptırmayı tercih ediyor. Ancak her büyü ömür boyu sürmez.

Büyülerin belli bir süresi bulunur. Etkisini yitirdikten sonra artık yapılan büyünün de hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle büyülere başvurmaktansa evliliğiniz için çaba sarf etmek daha mantıklı bir durum. Ancak yine de büyü yaptırmaya karar verdiyseniz Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Konuları sizlere yardımcı olacaktır. Ancak yapılan her büyünün çeşidi farklıdır. Her büyü aynı etkiyi yaratmaz. Sizin yaptığınız büyüler farklı ve olumsuz etkiler yaratabilir.

Bu nedenle bu işi yapan hocalardan bu konuda bilgi almak daha mantıklı olacaktır. Hocaların yapmış olduğu büyülerin de belli bir etki süresi vardır. Ancak etkisi bittiği zaman tekrar onlara giderek uzatabilir veya tamamen büyüyü kaldırabilirsiniz. Bu nedenle büyü yapımında medyum ve hocalardan destek almak daha mantıklı olacaktır.

 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? – Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır 7 adet hurmayı aldıktan sonra sessiz bir yere geçip bu hurmaları sağ avucunuza almanız gerekir. Daha sonra kıble yönüne dönerek avucunuzda sıkı bir şekilde tutmanız gerekir. Hurmaları eliniz de sıkı bir şekilde tuttuktan sonra söylenmesi gereken bazı cümleler bulunuyor. Bunları söylemeniz çok önemlidir. Ne bir eksik ne bir fazla her cümleyi aynı şekilde okumanız etkisini de gösterecektir. Hurmaları gerekli sözleri söyledikten sonra hurmalardan bir tanesini yemeniz gerekiyor.

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır 
Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Yediğiniz hurmanın çekirdeğini çıkartarak sağ avucunuza almanız ve kalan 6 hurmayı da sol avucunuzda tutmanız gerekir. Eliniz de kalan 6 adet hurmayı ise bir toprağın içine gömmelisiniz. Toprağa gömdükten sonra da söylemeniz gereken bazı cümleler bulunuyor. Bunları da eksiksiz bir şekilde söylemeniz gerekiyor. Söylenmesi gereken şeyleri söyledikten sonra etkisini göstermeye başlayacaktır. Ancak bu adımlar yapılırken hiçbirini atlamamak oldukça önemli bir durumdur.


Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Hurma büyüsünden sonra yapılan bir diğer büyü çeşidi ise tuz büyüsüdür. Tuz büyüsü de bağlanma büyüsü olarak geçer ve çok fazla etki eden bir durumdur. Tuz büyüsünün çok fazla riski bulunmaz. Bu nedenle yapan kişiler genellikle diğer büyülere göre tuz büyüsünü yapmayı tercih ederler. Tuz büyüsü yapıldıktan 11 gün sonra etkisini gösterir. Bütün duygularınıza yön veren bir büyüdür. Büyü yapıldıktan her geçen gün sonra etkisini kat ve kat daha fazla gösterir. Büyü yapılan kişi de bu anlamda daha fazla değişmeye başlar. Ancak unutmamak gerekir ki tuz büyüsü ömür boyu sürmez.

Etkisi sadece 7 yıl olarak bilinir. 7 yıl özel hayatın normale sokulması açısından gayet normal bir süredir. Tuz büyüsünü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bunun için medyuma falan gitmenize gerek yok. Oldukça basit işlemlerle kısa sürede kendiniz de yapabilirsiniz. Ancak her şeyi adım adım ve doğru bir şekilde uygulamak gerekir ki etkisini de göstersin. Nizer adı verilen bez keseleri ile birlikte yapılır. Avuç içi büyüklüğün de olan 2 adet kese yapılır. Keselerin her birine tuzlar konur. Birbirine bağlanacak olan kadın ve erkeğin isimleri tam olarak 141 defa okunur ve keselerin ağzı kapatılır. Bu keselerin bir tanesi kadını bir tanesi ise erkeği temsil eder. Üzerinde ise hançer resmi çizilir.

Kadınların kesesine ise yaprak ve evli kadınların kesesine de güneş şekli çizilir. Tuz büyüsünün harmanlanması kısmında keselerden delikler açılır ve tuzların yere dökülmesi sağlanır. Bu açılan delikler oldukça küçük olmalıdır. Uygulamadan önce kadını temsil etmek için yapılan kesecikler delinir ve tuzların yere dökülmesi sağlanır. Bu işlemi gündüz yapmak gerekir. Gece ise erkeğin kesesinin işlemi yapılır.

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Ancak dikkat etmek gerekir ki her iki tuzu da aynı yere dökmek gerekiyor. Kadın ve erkeğe ait olan kesecikler boşaltıldıktan sonra birbirine dikilir ve tek parça kumaş elde edilir. Üzerine çizilen sembollerin birbirine yapışık olması önemlidir. Eğer ayrı ters olarak dikerseniz yapılan büyü de işe yaramayacaktır. Kesecikler birbirine dikildikten sonra bu aşamadan belli bir müddet sonra büyü işe yaramaya başlar.

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır


Bağlanma Büyüsü Tehlikeli Mi?

Her ne kadar bağlanma büyüleri çok tercih edilse de tabi ki bunların zararları olabiliyor. Bazı insanlar büyü yapmanın musibetlik getirdiğine inanır bazıları ise günah olduğuna. Bu nedenle gerçekten inanan kişiler genellikle büyü yapmaktan kaçınırlar. Büyülerin yapılış maksadı birbirine bağlamak ve güzel şeylerin yaşanmasını sağlamak da olsa büyü yapmak günah olarak kabul edilir.

Çünkü yapılan büyüler insanların iradesini yönlendirmektedir. Aslında onlara istemedikleri bir hayat yaşattıkları için de günah olarak kabul edilir. Büyü yaptırmadan önce mutlaka ciddi anlamda düşünüp karar vermek de fayda var.
Büyüye inanıp da büyü işini yapan birçok insan bulunur. Özellikle geçmiş dönemler de bu tarz şeylere inanan ve yapan çok fazla insan vardı.

Her ne kadar günümüz de büyü yapan insan sayısı çok fazla olmasa da yine de evlerine büyü yaptıran insan sayısı da fazladır. Ancak büyü yaptırmak çok günah olduğu gibi belli bir zaman sonra ters etki yaratıp bir şekilde bunun acısı da çıkabiliyor. Bu nedenle büyü işlerine girmenin günah olduğunu unutmamak gerekir.

Büyülerin Bozulması

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır
Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyülerin bozulma işlemi genellikle medyumlar ve hocalar tarafından yapılır. Ancak eğer büyüler kişiler tarafından yapıldıysa onlar da bozabilir. Tuz büyüsün de keseleri bulup yok etmek yeterli olacaktır. Ancak yine de büyünün bozulması için okunması gereken bir dua bulunur. Bu duayı kişiler bilmiyorsa mutlaka öğrenmelidir. Yoksa büyü etkisini yitirmez. Büyü bozma duası oldukça önemlidir. Eksiksiz bir şekilde okunmalıdır ki etkisini de kısa sürede göstersin.

Büyülerin bozulmasın yapılan şeyin bulunması gerekir. Eğer o yapılan şeyin nereye konulduğu bulunmazsa ne yazık ki büyü de bozulmaz. Bazı hocalar özellikle evlere yapılan büyülerin nerede olduğuna kadar her şeyi söylemektedir. Özellikle evler de kapı aralarına büyülerin konulması, yatakların altına ve dolapların iç kısmına büyülerin konulması çok fazla uygulanan bir durumdur. Kişi her ne kadar büyü yapıldığını anlamasa da belli bir süre sonra büyü yapıldığı anlaşılmaktadır.

Bu nedenle eğer yapılan büyünün bozulmasını ve tam olarak nerede olduğunu öğrenmek için mutlaka hoca ve medyumlardan bu konuda gerekli yardımı almak gerekir. Bunun için belli bir ücret ödemeniz gerekir. Özellikle büyü bozdurma çok pahalıdır. Bu durum da büyünün çeşidine göre değişir. Bu nedenle iyi bir şekilde araştırmak gerekir.

Bağlama Büyüleri

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Bağlama büyüleri, bir kişiyi başka bir kişiye veya nesneye bağlamak amacıyla yapılan büyülerdir. Ancak bu tür büyüler, başka insanları manipüle etmek, kontrol etmek veya zarar vermek amacıyla kullanılmamalıdır.

Etnik veya kültürel inançlarda bazı bağlama ritüelleri veya dualar bulunabilir, ancak bunlar genellikle sevgi, bağlılık veya ilişkileri güçlendirmek amacıyla yapılır. Bu tür ritüel ve duaların da dahil olduğu herhangi bir uygulama yapmadan önce, öncelikle kendi inancınıza ve değerlerinize uyup uymadığını düşünmeniz önemlidir.

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Büyüler ve sihir konuları karmaşıktır ve kişilere zarar verebilir. Bu nedenle, başkaları üzerinde kontrol kurmak yerine, insanların doğal olarak size çekildiği bir bağlılık ve sevgi oluşturmak için içsel çalışmalara odaklanmak daha sağlıklı bir yaklaşım olacaktır.

Çok Etkili Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (11)

 1. 4 sene önce

  Merhaba ben yasin hocayla iletişime geçtim. Dualar ile ilgili yöntemleri var zaten güzel bir şekilde açıklıyor. Tavsiye ederim.

 2. 4 sene önce

  Salut, bnde yaptirdim yasin hoca gercek basarili birisi guvendim ve pisman olmadim frankurttan sinem mrhlar (L)

 3. 4 sene önce

  Görüştüm ben hocaynan bir an önce ulaşmak istiyorum. Hayırlısıyla şu salgın hastalıkta bir gitseydi düzgünce bir nefes alsaydık dünya olarak. Sağlıklı zamanlar herkese..

 4. 3 sene önce

  Selam, kaynanam hep hakkımda kötü şeyler konuşuyor oldu kocama yalan anlatmaya başladı evine beni almaz oldu kocamn da her haftasonu annesindedir. Beni çok üzdü bu durum. Dil bağlama vefki yaptık yasin hoca ile evine hala gitmiyorum fakat yalanları azalmaya başladı.

 5. ara bozma duası için hocayla görüştüm yaklaşık 1 ay önce ve işlemi gerçekleştirdik ve tahmin ettiği zamanda ve şekilde söyledikleri gerçekleşti teşekkür ediyorum kendisine

 6. 3 sene önce

  3 yıl önce evlendim eşimin annesiyle çok sorun yaşadım ta ki yasin hocanın yaptığı işleme kadar.Hocam kaynanamla aramı düzeltti. 0546 484 31 66 numarası böyle sorununuz varsa sizde ulaşın beklemyin hiç.

 7. epeydir bağlama tılsımı yaptırmak istiyordum ve karşıma siz çıktınız. çok etkili bir hoca olduğunuz yorumlardan da belli zaten.

 8. Hayatımı bir insana adamıştım onun beni terk etmesiyle yıkıldım depresyona girdim. Toparlanmak için ufak araştırma yaptım ve medyum Yasin hocamıza rastladım. Benim için bağlama büyüsü olabileceğini söyledi ve hemen uyguladı. Sonucun bu kadar hızlı olacağını tahmin etmedim şuan beni kazanmak için her yolu deniyor. Yasin Hocaya Çok teşşekr ediyorum..

 9. bu dualar sana meyli olup sevebilicek kişiler üzerinde mi daha etkili oluyo yoksa bizimle hiç alakası olmayan birine de etki eder mi

 10. 2 sene önce

  Hocam…BANA BAHLAMA BÜYÜSÜ YAPILMIS .. BEN BUNU NASIL ANLICAM ..
  NELER YAPCAM ..
  UYKULARIM KACIYOR ..
  YEMEK YİYEMİYORUM ..
  BİRİNİ DÜŞÜNÜYORUM KIM OLDUĞU BELLI DEĞİL..
  BUNLAR EN ETKİN OZELLIKLERIMI QCABA ..
  SIZ NELER BILIYORSUNUZ .. BENIMLE PAYLASIRMISINIZ ..
  BASIMIN AĞRISINDAN NEYI NASL YAPACAĞIMI BİLEMİYORUM .. GUNLUK HAYATIMI COK ZORLUYOR .. YARDIM İSTİYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.