1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Kolay Yapılan Aşk Büyüleri

Kolay Yapılan Aşk Büyüleri
10

Kolay Yapılan Aşk Büyüleri

Kolay Yapılan Aşk Büyüleri
Kolay Yapılan Aşk Büyüleri

Bugün bağlama ve diğer büyülere nazaran daha kolay yapılan büyülerden bahsedeceğiz. Etkisi belki daha az olabilir ama kendi başınıza sevdiğiniz birinin size aşık olmasını sağlayabilir bu büyüler. Öncelikle aşk büyüleri 2 farklı kategoriye ayrılır.

Biri , evliliğe kadar gidebilecek kadar güçlü aşk büyüleri diğeri ise karşıdaki insanın sizden hoşlanması ve konuşmasını sağlayacak büyüler. İkincisini yaparak birlikte olabilir ardından anlaşabiliyorsanız işi evliliğe kadar götürebilirsiniz. Bu kategoriye ait büyüler ise kolay yapılan aşk büyülerine girmektedir.

NOT : Yapılması kolay büyüler , bağlama ve papaz gibi büyülere kıyasla etkisini daha hızlı göstermektedir.

Bunlardan ilki muhabbet büyüsüdür. Muhabbet büyüsü etkisini en geç 2 hafta gibi kısa bir sürede gösterir. Yapılışı makalemizde yazmaktadır. Oraya gidip okuyabilir , kendi başınıza bu büyüyü yapabilirsiniz.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü
İki Kişiyi Bağlama Büyüsü

İkincisi ise papatya büyüsüdür. Yapılışı bir filtre kahve yapmak kadar kolaydır. Bir tutam papatyayı kaynatarak sevdiğiniz kişinin resmi önünde ayetler okuduktan sonra ( Bu ayetler yazımızın sonunda sizlerle paylaşılacaktır ) papatya suyuna üfledikten sonra bu suyu herhangi bir deniz veya göle dökmelisiniz. Papatyanın sahip olduğu o aura karşı insanın sizden hoşlanmasını ve sizin onun rüyasında güzel gözükmesini sağlayacaktır.

En kısa aşık etme  büyülerinden iki tanesini bu yazımızda ele aldık. Kolay yollardan yapılarak etkili olabilecek güce sahip bu büyüleri evinizde tek başınıza yapabilirsiniz. Sevginizin karşılıksız kalmasını istemiyorsanız ve bundan bıktıysanız mutlaka denemelisiniz. Eğer herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bize ulaşabilirsiniz.

Kolayca yapılan aşk büyüleri en geç 2 haftada etkisini göstermektedir. Papatya büyüsü yapılırken okuyacağınız ayetler sırasıyla 3 felak ve 1 ayetel kürsidir. Büyüyü yaptıktan sonra içinizi ferah tutun ve o kişinin size aşık olacağına veya geri döneceğine dair inancınızı asla kaybetmeyin.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (10)

 1. 5 sene önce

  Çabuk, hızlı ve kesin tutacak kolay aşk büyüsü yaptırmak için hocamı aradım. Bana öyle bir büyü yaptı ki 1 ay içinde aşk yaşamaya başladım. Büyü öncesinde aşkla yakından, uzaktan alakam yoktu. Şimdi sevgilim var ve çok mutlyum. Hocam sizden allah razı olsun sizi öneren arkadaşım Ahmet’e de çok teşekkür ediyorum.

  Bu arada kız arkadaşımın annesiyle bugün tanıştım. Beni çok sevdi hayırlısıyla bu büyünün etkisi bizi evliliğe kadar götürecek gibi görünüyor.

 2. Etrafında birçok kız olan bir erkeği büyü sayesinde elde ettim. Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır. Büyü sayesinde aşk yaşıyoruz. Hem de bir kaç günde tutması beni inanılmaz mutlu etti.

 3. Son 2 yıldır çekmediğim çile kalmadı desem yeridir. Tüm çilelerime, dertlerime derman olan hocama ne kadar teşekkür etsem azdır. Özellikle geceleri farklı sesler duyuyordum. Hele evde tek başıma kaldıysam vay halime. Gaipten sesler, odanın kapısının önünden bişeylerin geçtiğini görmek, kapalı olan çeşmelerden su damlıyormuş gibi sesler duymak beni hayattan bezdirmişti. HOCA SAYESİNDE HEPSİ SONA ERDİ. Şimdi hocanın verdiği duaları okurken buraya içimden birşeyler yazmak geldi. Çünkü her insanın başına böyle şeyler gelebilir. İnsanlara yardımcı olmak adına hocayla görüşmeleri gerekebilir.

 4. Aşk büyüsüne neden ihtiyaç duydum bilmiyorum ama hocanın yaptığı aşk celbi mi ne tam hatırlamıyorum baya baya işe yaradı.

 5. Merhaba Leyla hanım, yorumunuzu okudum ve aynı problemleri bende yaşıyorum. Özellikle bu sorunlar ile geceleri karşılaşıyorum. Birde tek başıma yaşıyorum. Erkek olmasam oturup korkudan hüngür hüngür alayasım geliyor. çevremdekilerin benimle alay etmesinden ve dalga konusu olmamdan korktuğum için de bir şey söyleyemiyorum. Açıkcası ne yapacağımı bilmiyor durumdayım. Benim bu sorunum her gece oluyor ve son zamanlarda içeri odanın ışığının yanıp söndüğüne, dolap kapaklarının açılıp kapandığına bile şait oldum. Sizin yorumunuz beni baya umutlandırdı. Acaba hoca ile nasıl iletişim kurdunuz ve sorununuz ne kadar sürede iyileşme gösterdi. Çünkü benim dayanacak durumum kalmadı. Hocam banada yardımcı olursa ona minnattar olurum.

 6. Aşık olmak dile getirilecek bir durum değil. Bende çok sevdim ve karşılık bulamadım. Hem de yıllarca onunla birlikte yanyana olmama ragmen beni hiç fark etmedi. Çok acılar çektim. Bana sevdiğini anlatarken omzumda ağlarken benim içim yandı. Falat yinede bir şey söylemedim. Hocam ile karşılaşmadan önceydi tabi ki tüm bunlar. Çünkü hocam ile tanıştıktan kısa süre sonra omzumda deliler gibi başkası için ağlayan kız şimdi beni sevdiğini söylüyor. Beni görmesini fark etmesini sağladığı için hocama çok teşekkürlerimi iletmek istedim. hocayla iletişime geçmeniz durumunda sizinle ciddi şekilde ilgilenerek tüm sorularınıza sabırla yanıt veriyor. Beni anlatmak bile rahatlatmıştı o kadar söyleyebilirim. Mutluluğumu hocama borçluyum.

 7. 4 sene önce

  Telefonu var mı nerede hoca benimde yardıma ihtiyacım var zor durumdayım :/

 8. 4 sene önce

  Merhaba burdaki numara sanıyorum 05464843166 bende geçen ay tanıştım vefk yaptırdım kişiye özel muska gibi ama dua olan çok araştırdım şuan kullanmaya başladım henüz yeni işlemim daha 8 gün oldu ama inancım var olacak inşallahh..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.