Ana sayfa Dualar Aşk Duaları Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası

922
0

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Neredeyse bütün insanlar, âşık olduğu kişinin kendilerine delicesine âşık olup bağlanmasını ister. Peki bu körkütük âşık etme duası ile mümkün müdür? Şöyle söylemeliyiz ki insanların istedikleri bu delicesine âşık olma veya körkütük aşık olma isteğinden daha önemli bir şey neyi nasıl istediğimizdir.

Yani istediğiniz şeyi nasıl istemeniz gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa ve sevdiğiniz kişi size sırılsıklam âşık olsun istiyorsanız bunu Allah’tan istemelisiniz. Bunun yanında eğer birlikte olduğunuz kişi sizin helaliniz ise Allahu Teala sizin bu duanızı kabul edecek ve mutlu bir eş veya mutlu bir yuva sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Körkütük Aşık Etme Duasını Ne İçin Kullanmalıyız?

Bu aşık etme duasını kesinlikle ve kesinlikle kötü amaçlar için kullanmamanız gerekir. Yani evli bir insanın yuvasını yıkmak için veya herhangi biri ile zorla bir ilişki yaşamak için kesinlikle körkütük âşık etme duası edilmemelidir. Bu dua kötü amaçlara alet edilebilecek bir değildir. Yüce Allah bu duayı kabul etmeyecektir.

Şunu da unutmayın ki en güzel dua kalplerinizden geçen duadır. Eğer namazdan hemen sonra ellerinizi göğe açıp Allah’ ım sevdiğim kişi benim helalim ise beni onsuz bırakma ama sevdiğim kişi benim için hayırsız ise bizi birbirimizden soğut derseniz, Allah sizin bu duanızı cevapsız bırakmayacaktır.

Körkütük Aşık Etme Duası Ne Zamandan Beri Vardır?

Öncelikle sunu söylemek gerekir ki bu dua geçmiş zamanlardan beri var olan ve etkisini de günümüze kadar gösteren bir duadır. Körkütük aşık etme duası doğru bir şekilde okunması halinde etkisini göstermeye başlayacaktır. İşte bir şeyleri doğru yapmanız ve iyi niyetli yapmanız sonucunda kalbinizden geçen dua sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebileceksiniz. Yalnız duanın okunmasında gerekli olan her şartı çok iyi biliyor olmanız gerekir.

Körkütük Aşık Etme Duasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

  • Duayı okurken gerçekten temiz hislerimizi ve düşüncelerimi ön planda tutmalıyız.
  • Körkütük aşık etme duası sırasında mutlaka abdestli olmanız gerekmektedir. Bu duayı abdestli bir şekilde okumalısınız.
  • Bu duayı okuyacak kişilerin büyüden ve kötü davranışlardan kesinlikle uzak kişiler olması gerekir.
  • Yukarıda yazan bu noktalara dikkat etmeniz halinde duayı okuyanların dilekleri gerçek olacaktır ve bu kişiler sevdiklerinin kendilerine olan bağını en kısa sürede hissedeceklerdir.

Körkütük Aşık Etme Duası Ne Zaman Okunmalıdır?

Körkütük aşık etme duası için belli vakitler olduğunu söyleyebiliriz. Belirlenen bu vakitlerde duanın okunması ile istenilen şeyin gerçekleşmesi olasılığı daha da kuvvetlenmiş olacaktır. Bu dua edilmeden önce abdest alınmalı ve abdest alındıktan sonra sabah namazı kılınmalıdır.

İşte sabah namazı kılınmasının hemen ardından bu duayı okumalısınız. Duanın okunması sırasında içten ve samimi olmanın da çok önemli olduğunu unutmayınız. Duayı Allah’ a gönülden inanarak etmeli ve bu şekilde yardım istemelisiniz.

Körkütük Aşık Eden Sureler Hangileridir?

Bu dua edilirken bazı surelerin de okunması duanın sonucunda etkili olmaktadır. Platonik olarak âşık olduğunuz bir kişinin size karşı aynı hatta çok daha kuvvetli duygular hissetmesini istiyorsanız, körkütük aşık etme duası okunurken yanında Kur’an-ı Kerim’ de yer alan bazı sureleri de okumalısınız.

Bu sureler içerisinden Felak, Nas, Bakara, Kevser ve Rahman surelerini bu dua ile birlikte okumak oldukça etkili olacaktır. Yalnız bu sureler sayesinde daha kısa sürede sonuç almak isterseniz sureleri devamlı ve düzenli şekilde okumanız gerektiğini unutmayın.

Körkütük Aşık Etme Duası Ne Kadar Sürmelidir?

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Aslında bu duayı okumanın belirli bir süresi yoktur. Yani bu duayı şu kadar süre okursanız etkili olur diyemeyiz. Körkütük aşık etme duası için etki etme süresi de size âşık olmasını istediğiniz kişiye göre farklılık gösterebilir. Belirli bir süreden çok yukarıda dua edilmesi için dikkat edilmesi gereken hususlar başlığı altında maddelediğimiz unsurlara dikkat etmeniz duanın etkili olma sürecini etkileyecektir.

Yani bu dua siz duayı ettikten bir gün sonra da etkisini gösterebilir, üç gün sonra da. Hemen hadi dua kabul olsun diye sabırsızlanmamalısınız. Dua ederken sergilemiş olduğunuz o iyi niyetli tavır gibi duanın sonucunu da sabır ile beklemelisiniz.

Bunların yanı sıra 24 saatte körkütük aşık etmek, fotoğraf ile aşık etme gibi dualar çok da geçerli değildir. Çünkü söylediğimiz gibi önemli olan körkütük aşık etme duası edilirken nasıl bir niyet içinde olduğunuz ve bu duayı doğru bir şekilde edip etmediğinizdir. Yoksa fotoğraf ile büyü tarzı şeyler yapmanız size istediğiniz şeyi vermeyecektir.

En Keskin Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.