1. Anasayfa
 2. Medyumluk

Medyum Nedir

Medyum Nedir
1

Medyum Nedir

Medyum Nedir
Medyum Nedir

Yaşadığımız dünya ile , beş boyutlu dünya arasında iletişim kuran özel enerjiye sahip olan kişilere medyum denir. Medyumlar eterik dünyadan aldıkları haberleri gerçek dünyaya iletmekle mükellefdirler ve bu iş sandığınız kadar kolay bir şey değil. Eğer bir kişi medyumluk özelliklerine sahip olsa bile , bunu yapabilmesi için korkusuz olması gerek. Çünkü diğer dünya ile bağlantı kurmak kötü sonuçlar doğurabilir.

Ruh ve beden bilimciler , medyumların yaptığı bu işi oldukça tehlikeli buluyor çünkü kişi eterik dünyadan haber almaya gittiğinde sis perdesi ortadan kaybolur ve beş boyutlu varlıkları görebilir , onlar ile iletişimde bulunabilir. Bu işi düzgünce yapan medyumlar için artık bu bir hizmet kısmına girmiştir ve artık bir meslek olarak yapmaktadırlar.

Bir medyum , ruhlar alemi yani beşinci boyut ile iletişime geçebilir ve zaman gözetmeksizin kahveye , suya veya kartlara ihtiyaç duymadan eterik dünyadan haber alan kişilere denir. Aslında , çoğumuzun altıncı hisleri kuvvetlidir ve beynimizin büyük kısmını tek bir enerjide toplayabiliriz ama medyumlar bunu daha profesyonelce yaparlar.

Ruhçuluk ( Spiritüalist ) inancına göre bu hislere sahip olmak bir marifet değildir ve medyumlar bu özelliklerini kötü amaç ve gaye için kullanmamalılardır. Günümüzde çoğu insan medyumları çağımızın modern falcıları olarak tanımlasa da aslında durum böyle değildir. Medyumculuk , bir falı yorumlamak değildir. Herhangi bir objeye ihtiyacı yokturlar.

Medyum Nedir
Medyum Nedir

Medyumlar Nasıl Bilgi Alırlar  

Medyumlar 4 çeşit yolla bilgi alabilirler. Bunlar ;

1-) Altıncı hisleriyle

Altıncı hislerini kullanarak bilgi aktarması yapan medyumlar vardır. Karşı karşıya oturduğunuzda sizi dinler ve bahsedilen konuya yoğunlaşır. Sessiz bir ortamda meditasyon yaparmışcasına sizi dinledikten sonra sanki rüya görüyolarmış gibi kulağına gelen sesleri size aktarırlar.

2-) Tırnağına bakarak

Fazla kullanılmasa da bazı medyumlar sizi dinledikten sonra tırnağına bakarlar ve sanki tırnakları bir ekranmış gibi gözükür. Ardından gördüklerini size anlatır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Afyonkarahisar Medyum Hoca

3-) Kulağına gelen sesler ile

Bazı medyumlar ise sadece sessizce oturarak sanki birileri kulağına bir şeyler fısıldıyormuş gibi onları dinler. Hatta bunu yaparken sesleri daha iyi duymak için bardak veya sigara jelatini kullanan medyumların olduğu bilinmektedir.

4-) Rüyaya yatarak

Çok nadir rastlanan bir medyum özelliğinden biri ise rüya yoluyla bilgi almaktır. Bir medyum sizi dinledikten sonra kendini bayıltarak veya uykuya dalarak size eterik dünyadan gelecekte yaşanacak olaylar hakkında fikir verebilir.

 

Medyumlar Kesin Konuşur mu

Medyum Nedir
Medyum Nedir

Gerçek bir medyum hiçbir zaman kesin konuşmaz. Sadece gördüklerini sizlere şifreli olarak anlatırlar.

Böyle yapmalarının sebeplerinden biri ise sorumluluk almaktan kaçınmak istemeleri ve gelecekte yaşanacak olayları fani bir dünyalıya anlatmanın tehlikeli olduğunun bilincinde olmalarıdır.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. Selamun aleyküm arkadaşlar benim son zamanlarda iş hayatım iyi gitmiyordu ve kısmetim de yoktu hocama bu konuda dua için gittim ve hocamdan sonra her gün hayatım daha da güzel hala geliyor yavaş yavaş hissedebiliriyorum allah razı olsun ondan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.