1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
23

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Binlerce yıldır birçok farklı insan farklı amaçlar doğrultusunda büyü yaptırmaktadır. Yapılan büyülerin çoğunluğu sevdikleri insanlara karşı yapılan büyülerdir. Sevdiği ile birlikte olabilmek için yapılan büyülerden bir tanesi de muhabbet büyüsüdür.

Bağlama büyüsü ile benzer özelliklere sahip olan fakat yapılışı daha kolay ve daha az etkili olan Muhabbet büyüsünü , sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamaktadır. Bunu sağlamak için ise o kişiye ait bir resmi veya eşyayı medyumlara veya büyücüye götürerek muhabbet büyüsü yaptırabilirsiniz.

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Muhabbet büyüsünün etkisi direk olarak o kişiye gider. Çünkü büyü yapılırken , o kişinin bir eşyasına yapılıyor. Muhabbet Büyüleri Nedir ? sorusuna cevap vermiş olduk. Sıra Muhabbet Büyüsünün Yapılışı ? sorusunda.

Muhabbet Büyüleri Nasıl Yapılır ?

Büyülerin %90’ı tılsımlara ve muskalara yazılmaktadır. Muhabbet büyüsü de bu büyülerden bir tanesidir. İnanışa göre , muhabbet büyüsünü muska ile yapmak etkisini daha çabuk ve hızlı bir şekilde hissettiriyor. Muhabbet Büyüsünün ne zaman etki eder sorusuna da bu açıdan güzel bir cevap vermiş olduk. Muskaya yazılan muhabbet büyüleri çok daha hızlı bir biçimde etki edecektir.

Uzman medyumunuzda hazırladığınız muskayı , sevdiğiniz kişinin evine veya çalışma ofisinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Muhabbet büyülerinin etki süresi genellikle 1 Hafta – 3 Hafta arasında değişmektedir. Bu nedenle bu süreç zarfında muskayı kimsenin görmediği bir yere saklamanız gerekmektedir. Bunun nedeni ise eğer muska daha önce açılırsa , büyünün etkisi ortadan kalkar ve muskayı yanlışlıkla da olsa açan kişinin başına şer odaklı eterik varlıklar musallat olacaktır. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ettikten sonra muska açılsa da sorun olmaz. Çünkü büyü işe yaramış ve size yardımcı olan ruhani varlıkların görevi bitmiştir.

Muhabbet Büyüsü mü , Bağlama Büyüsü mü ?

Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır
Muhabbet Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü , muhabbet büyüsüne göre çok daha zor bir şekilde yapılan bir büyüdür. Fakat muhabbet büyüsünü de küçümsememek gerek. Bu büyüde cinler aracılığı ile yapıldığı için tesiri güçlüdür.

Büyüyü yaptırdıktan sonra çok büyük ihtimalle o kişideki değişimi göreceksiniz. Sevdiğiniz kişi , sizin en iyi özelliklerinizi görmeye başlayacak , kokunuz burnunda tütecektir. Size aşık olduktan sonra da etkisi uzun süre geçmeyecektir.

Siz de sevdiğiniz kişilere Muhabbet Büyüsünü Yaptırmak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir medyum bulmalısınız. Türkiye’nin en iyi medyumlarını öğrenmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Çok Etkili Bir Geri Getirme Büyüsü yazımız da okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (23)

 1. 5 sene önce

  Merhaba ben Nur,
  Sevdiğim kişinin bana tamamen bağlanması için medyum hocayı arayarak ne gibi işlem yapabileceğini sordum. Aslında benim aklımdaki bağlama büyüsüydü. Medyum hoca beni muhabbet büyüsüne yönlendirmesiyle gerekli işlemleri yaptık. Benim erkek arkadaşımla olan sorunum ise aşık olmasından şüphelenmemdi. Hareketleri, halleri yapmacık gibiydi. Bunu sabite bağlamak istiyordum. Muhabbet büyüsü yaptırdım ve şüphelendiğim hal ve harekerlerini geride bırakarak gerçekten bana aşık olmasını sağladım. Hocamı internetten buldum çok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

  • bende hocama bağlama büyüsü yaptırdım. Sürekli ayrılan bir aşkımız vardı. 3 aydır hiç ayrılmıyoruz abi resmen hoca bizi birbirimize bağladı. Hocamdan başkasını tanımam tavsiye de ederim.

 2. 5 sene önce

  Toplum içinde hiç muhabbet etmiyorum. Sus pus oturuyorum her önüme çıkan da sen niye konuşmuyorsun diyor. Bu muhabbet büyüsü benim işimi çözer mi? Okuduğum yazıya göre çözer gibi görünüyor ama daha önce yaptıran var mı?

  • 1 sene önce

   Aynin sorun bende var . Kiminle ne konuşacağımı bilmiyorum . İki soru soruyorum dahası yok . Yaptırdın mı kardeşim bende yaptiemak istiyorum . Toplum içinde sesiz olan en içten pazarlikli olan diye bi laf var halbuki öyle degil ne konusacagim yada ne soracağım bilemiyorum . Karşımdaki bana bakiyo ben ona nereye kadar bilmiyorum . Çenem düşsün istiyoeum . İnsanlar bu susta ağzın dinlensin dedin . Bende sıkıldım bu durumdan kendimi sorguluyorum bende mi sorun var diye .

 3. 5 sene önce

  hocaya ulaşmak isteyenler 0546 484 31 66 numarasına whatsappdan mesaj atabilirler.

 4. 5 sene önce

  Muhabbet kurmak istediğim birisi vardı. Kendisine yaklaşmaktan çekiniyordum. Özellikle yanına gitsem bile ne konuşacağım diye kara kara düşünüyordum. Bir arkadaşımın önerisiyle burayı buldum. Muhabbet büyüsü bana öyle cesaret verdi ki şimdi sevgili bile olduk.

 5. muhabbet büyüsüne göre bence bağlama büyüsü daha etkili sonuç veriyor. Denedim gördüm bu sebeple deediğim şeyi tavsiye ediyorum.

 6. gercktn isini duzgun yapn nadir medyum hocalardan ben menun kaldm ask vefki yaptirdim dua ile Allah razi olsun tavsiye ederm

 7. Tavsiye edeyim arkadaşlar gerçekten gerçek medyum doğru medyum

 8. BENDE VEFK YAPTIRMAK ISTIYORUM HOCAYA NASIL ULASACAGIM SANIRIM TELEFONU BU YAZDIGINIZ MESAIM BITSINDE ARAYM

 9. Bende yaptırmak istiyorum harmura aşk celbi yaptıran var mı çok etki yapıyormuş

 10. Merhaba bende bugun baslattim harmura celbini hocama. 14 gunde yapiliyormus etkili oldugunu bende duydum gumus kolye gelecek esimle sorunlarimiz var insallah Allahinda iziniyle duzelir ben referans ile tanidim hayirlisi bakalm

 11. doğru hoca gerçekten dürüst tavsiye ederim

 12. 5 sene önce

  kisacasi vefk uzmani demek mumkundur daha once ismileri lazim degil baska medyumlara yaptirdim vefk dediler ama bu hocamin yaptigi vefkler gercekten baska cok hizli sonuc veriyoru Allah gani gani razi olsun yuvami kurtulmaya vesile old

 13. 4 sene önce

  çok memnun oldum bende gerçekten işinin ehli insanlar sayesinde böylesine güzel sonuçlar maşallah bende yaptırcam inş

 14. Telefonu sitede olan dimi?? 05464843166 ??

 15. 4 sene önce

  AYNEN SITEDE VAR BU NO

 16. selamunaleyküm millett bu muhabbet tılsımı bağlama büyüsünden farkı var mı? yani hangisini yaptırmamız daha etkili sonuç verir?

 17. ev bana. zindan gibi olamay.başlamştı kocam.hiç konusmyrdu. işten geliyo. yemek yiyo.telefonla oynuyodu. gına gelmşti.nbana artık. bende hocalara basvrmaya.başladım yine aynı devam ediyordu. enson. tyzemin arkadsı varmıs yasinhoca.ona daha önce yardımcı olmus pekde memnunlarms. iyi dedim bende. arim soncta o kadar. aramsm bi de bunu denim deidm. iiiyiikii aramısımmm allah raı olsunn evime ses huzur olduu hocanın ilimi.bilgisi olamsa. ben hala zinlardaydım. suan.evim yuva oldu yüzmde.güller acıyo

 18. 1 sene önce

  Benim aile çok kopuktu herks evde ama hiç kimse kimseyle muhttp degil di 6 kardesiz sadece sayıda kardesiz aile gibi degiliz annem ayrı terane babam eve uğramaz benimde yakında istemem olacakti hocamı buldum durumu anlattım şimdi iyiyiz çok iyiyiz Allah razı olsun kendisinden guvenilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.