1. Ana Sayfa
  2. Aşk Duaları

Mum Gibi Aşık Etme Duası

Mum Gibi Aşık Etme Duası
0

Mum Gibi Aşık Etme Duası

Mum Gibi Aşık Etme Duası
Mum Gibi Aşık Etme Duası

Dua kişinin Allah ile kendisi arasında kurduğu samimi içten bir konuşmadır. Dualar kişiye özel şeylerdir. Duanın kabul olması için samimi ve içtenlik olması yeterlidir. Hayatımızın her alanında dualara başvururuz.

İşlerimiz ters gittiğinde, ilişki hayatımızda sorunlar oluştuğu zaman, aile ve arkadaş çevremiz ile sıkıntılar yaşarken, bunların dışında her şey çok mutlu gittiği zaman dualar ile Allah’a teşekkür ederiz. Özellikle aşık insanlar son zamanlarda mum gibi aşık etme duası aramaktadır. Bu dualar son derece popüler dualardır.

Aşık Etme Duaları Nelerdir?

Aşık etme duaları özellikle platonik insanların aşık olduğu insanları kendilerine bağlamak, aşık etmek için başvurduğu bir yöntemdir. Özellikle kadınlar bu işlemlere oldukça fazla rağbet eder. Bunun dışında özellikle evlilikleri kötü giden insanlar mum gibi aşık etme duası çeşitlerine başvurur. Kendileri başvurmuş olacakları gibi aile bireyleri de bu dualara başvurulabilir.

İlişkide Neden Kopmalar Meydanda Gelir?

Mum Gibi Aşık Etme Duası
Mum Gibi Aşık Etme Duası

İnsanlar birbirlerine duydukları sevgi ve saygı sayesinde birlikte olurlar. İlişkilerde tek taraflı fedakarlıklar, bencillik, yalan söyleme, sadakatsizlik gibi durumlar ilişkilerde kopmaya sebep olur. Böyle durumların dışında nedensiz biten ilişkiler vardır. Ortada bir sebep yokken ilişkiler aniden bitebilir.

Bu durumlarda veya hatamızı fark ettiğimiz zamanlarda duyduğunuz pişmanlık bizi dualara yönlendirir. En çok bilinen dualar mum gibi aşık etme duası olmaktadır. Bunun dışında ilişkilerde nazar ve büyüyü etkisi olabilir. Böyle durumlarda bir uzmana bakım yaptırmak etkili olacaktır.

İlişkimi Bozan Durumun Büyü Veya Nazar Olduğunu Nasıl Anlarım?

Büyü veya nazarın sizin ilişkinizdeki etkisini anlamak için bir takım gözlemler yapmak yeterli olacaktır. Bu gözlemlerin temelinde aniden değişen ruh halleri başta gelir. Kişinin huyunda meydana gelen değişimler kısaca ” o böyle biri değildi ne oldu?” Sorusu soracak denli önemli bir değişim olduğunda büyüyü aklımıza getirmek gerekir.

Büyünün ilişkinize olan etkisini şöyle açıklamak mümkündür. Büyünün yapıldığı andan itibaren sizin ve sevdiğiniz kişinin etrafında olumsuz bir enerji oluşur. Bu enerjiden siz ve sevdiğiniz insan etkilenmeye başlar. Zamanla bu enerji çemberi daralır ve iki kişinin bu ilişkiye devam edemeyeceği boyuta getirir. Bu durumlarda bu enerji çemberini bozmak dualar ile mümkün olmaktadır.

Büyüyü bozmak ve sizin tekrardan eski halinize döndürmek için bir uzmandan yardım alarak mum gibi aşık etme duası veya büyüsü yaptırmanız gerekir. Bu sayede çevrenizde oluşan olumsuz enerji çemberine sizin yaptırdığınız dua ve büyü yavaş yavaş etki edecek ve o enerji çemberini ortadan kaldıracaktır. Kaldırmasının yanı sıra olumlu bir enerji kalkanı olarak sizlerin birbirne olan bağlılığını arttıracaktır.

Mum Gibi Aşık Etme Duası Evde Yapılabilen Bir İşlem Midir?

Mum Gibi Aşık Etme Duası
Mum Gibi Aşık Etme Duası

Mum gibi aşık etme duası veya mum büyüsünü evde yapmak mümkündür. Fakat söyleyecek ve yazılacak olan sözlerin bir uzman tarafından size öğretilmesi gerekir. Büyü için bir yüzük gerekir. Bu yüzük size ait olmalıdır. Ayrıca yanmamış mumlar lazımdır. Kendiniz bu işlemi yapmak istiyorsanız iyice araştırınız.

Olumsuz bir sonuç almamak ve büyünün etki etmesini istiyorsanız bu işlemin yapılışını detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekir. Bu işlemi sizin adınıza bir uzman da yapabilir. Uzmanın yapacağı işlemin sonucu daha tesirli olacaktır. İyi bir hocanın yaptığı işlemin yanılma payı son derece azdır. Bu noktada kişiyi iyi araştırmak para tuzağına düşmenin önünü kesecektir.

Mum Gibi Aşık Etme İşleminin Etki Süresi Ne Kadardır?

Her işlem birbirinden farklıdır. Ayrıca işlemi etkileyen bir diğer etken işlemi kimin yaptığıdır. İşlemi sizin yapmanız durumunda daha uzun sürede etki edecek veya etmeyecektir. Söylenilen sözlerin eksik veya hatalı söylenmesi işlemin ters tepmesine sebep olur. Bir uzmanın yaptığı işlem genelde 3 gün ile 7 gün arasında belirti gösterir.

Bu belirtilerin başında size karşı tavırları daha ılımlı olmaya başlar. Sizi terk eden kişi adeta bir mum gibi erir. Mum gibi aşık etme duası ismini buradan almaktadır. Kişinin kalbi size karşı ısınacak ve karşı konulmaz şekilde size bir aşık besleyecektir. Bu işlem bir şekilde bozulmaz ise sonsuza kadar devam edecektir.

Bozulması durumunda ise kişi size karşı bu işlemi yaptırmadan önce nasılsa sonrasında da aynı şekilde davranacaktır. Bu durumun önüne geçmek için işlemi yapan kişinin bu işlemi son derece kuvvetli dualarla yapması gerekir.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap