1. Anasayfa
 2. Aşk Duaları

Mum Yapılan Aşk Duası

Mum Yapılan Aşk Duası
0

Mum Yapılan Aşk Duası

Mum Yapılan Aşk Duası
Mum Yapılan Aşk Duası

Mum ile aşk büyüsü ritüelinin gerçekleştirilmesinde belki de en önemli olarak görülmekte olan husus niyet konusudur. Bu büyü ritüelinin gerçek anlamda etki kazanabilmesi adına niyetin çok önemli bir yere sahip olduğunu bilenizi isterim. Zira büyünün uygulama aşaması dahilinde aşık etmek ve bağ sağlamak amaçlarının yanı sıra aynı zamanda soğutmak ve de soğumanın sağlanması amaçları da yer almaktadır.

Bu nedenden ötürü Mum kullanımı sayesinde gerçekleştirilmekte olan büyü ritüeli doğru niyetlerin sağlanmasının ardından uygulanmaz ise kısa bir süre sonra kötü etkilerle karşınıza çıkacaktır. Ama eğer iyi niyet ile gerçekleştirilmiş ise bu büyü kısa bir süre içerisinde çok güzel etkiler sağlar. Mum büyüsünün uygulanması sırasında teknik açıdan bilinmesi ve hakim olunması gereken pek çok nokta vardır. Bu işlemlerin ve tekniklerin detayları bir medyum hocasının desteğine başvurarak sağlanabilir.

Mum Büyüsü

Mum büyüsünün bir diğer adı da aslında her insanın bilmekte olduğu Mum büyüsüdür ve  insanlar arasında böyle tanınması da normal olan bir durumdur. Bu büyü uygulamasının icra edilmesinden de anlaşılacağı üzere Mum bu büyüsü için çok büyük bir öneme sahiptir. Bununla birlikte kırmızı rengin her zaman aşk ve tutkunun bir simgesi olduğunu da bilmenizi isterim. Aynı zamanda bu Mum aşk büyüsü sayesinde yapılma aşamalarına eğer çok büyük bir dikkat ve özen gösterir iseniz net sonuçlar almanız ve hayatınızın çok iyi yönlerde değişmesi hiç de kaçınılmayacak olan bir durum olarak belirecektir.

Mum Büyüsü
Mum Büyüsü

Buna göre Mum yani Mum büyüsü ritüelini gerçekleştirdiğiniz taktirde sevdiğiniz insanı ömrünüzün sonuna kadar kendinize aşık ederek onunla çok mutlu bir yaşam kurma şansına da sahip olacağınızı bilmenizi isterim. Aynı zamanda Mum büyüsü ritüelinin uygulanmasından sonra istediğiniz bir kişinin başka bir kişi hakkında çok iyi düşünceleri var ise bunları ortadan kaldırarak tamamen düşüncelerini sizlere yöneltmesini de sağlama şansına sahip olduğunuzu bilmenizi isterim. Büyü etkisi ile onun kafasındaki düşünceleri uzaklaştırır ve bununla birlikte tamamen sizi düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Mum Gibi Aşık Etme Duası

Mum büyüsü ritüelinin uygulanmasında biberlerin yakılma işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Mum ateş üzerinde yakılmasının ardından ve kül olmasının ardından üzerlerine okunacak olan tılsımlı dualar ve dua ritüelleri aracılığı ile her kime büyü yapıyor iseniz etkisini hemen o kişiye ulaştırabilir ve aynı zamanda on gün içerisinde istediğiniz bir insanın size kör kütük bir şekilde aşık olmasını da sağlayabilirsiniz.

Mum  Duası Amacı

Mum Yapılan Aşk Duası
Mum Yapılan Aşk Duası

Mum duası ritüelinin yapılma amaçları arasında iki çeşit amaç bulunmakta ve bu büyü ritüelinin uygulanması iki çeşide hizmet etmektedir. Aynı zamanda dikkatle bir Mum büyüsü ritüelinin gerçekleştirilme nedenleri arasından bir neden de sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insanın da size aşık olabilmesini sağlamaktan geçiyor. Bununla birlikte ve bunun yanı sıra Mum kullanımı ile gerçekleştirilmekte olan aşk büyüsü ritüelinin başka bir versiyonunda niyetinizi farklı bir şekilde alır iseniz bir kişinin sizde ya da herhangi bir başka kişiden soğumasını da sağlama fırsatına sahip olduğunuzu bilmenizi isterim.

Bununla birlikte bu soğutmanın ardından kendi aşık olduğunuz insanın aklına mutlaka ama mutlaka çok olumlu düşünceler içerisinde kendinizi düşürmeyi başarabileceksiniz. Tüm bu uygulamaların gerçek anlamda dikkatli ve titiz bir şekilde gerçekleştirilmesinin ardından sadece beklemek ve aynı zamanda ortaya çıkacak olan etkileri bir fırsat gibi görerek asla peşini bırakmadan takip edip çok iyi bir şekilde değerlendirmek gerekiyor.

Zengin Olma Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.