Nişanlıma Aşk Duası
1

Nişanlıma Aşk Duası

Nişanlıma Aşk Duası
Nişanlıma Aşk Duası

Evlilik öncesi zor süreçlerden birisi de nişanlılık dönemidir. Nişanlılık dönemi içerisinde ailelerin tanışarak, birbirleriyle daha sık görüşmek zorunda olmaları, ev kurma telaşı, ihtiyaçlar, yeni düzen gibi pek çok konu bu süreçte yaşanır. Türkiye’de nişanlılar arasındaki ayrılma oranı o kadar fazladır ki, yalanan birçok olay dizilere ve filmlere konu olmuştur.

Tüm bu zorluklar yaşanırken, sıkıntılardan bunalan ancak birbirini seven çiftler bile ayrılma noktasına gelmiştir. Çiftleri ayrılma ya da ilişkisini sorgulamaya götüren bu durumun kaynağı ise neredeyse her gün kavga edip, tartışmalarından kaynaklanır. Çiftlerin üzerindeki bu baskıya bir de aileler eklendiğinde süreç içerisinden çıkılamayan, kaotik bir durum alır. Birbirine aşkla bakan, sevgi dolu çift gitmiş yerine senin ailen bunu yaptı, sen benim aileme nasıl saygısızlık yaparsın diyerek kavga eden bir çift gelmiştir.

Durum böyle olunca çiftlerin arasındaki ilişki bağı yıpranırken, çiftin birisi ya da ikisi birden acaba doğru mu karar verdim diyerek kendisini sorgulayabilir. Yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen nişanlısına aşık olan taraf ise çözümünü aşk duasında arar. Nişanlıma aşk duası ile yıpranan ilişkisini eski günlerine döndürmek isteyen kişi için amaç nişanlısıyla evlenip, mutlu bir hayat yaşamaktır.

Nişanlımın Aşık Olması için Dua

Sıkıntılar, kavgalar derken Nişanlımın Aşık Olması için Dua diyen birisi ilişkisinin üzerindeki kara bulutların da farkındadır. Durum böyle olunca aşk duası sürecine başlamak için daha fazla beklemek yerine başarılı bir medyumdan destek alarak harekete geçer. Aşk duasının başarılı olabilmesi aşk duası okuyan kişinin aşkına, niyetine, inancına ve medyumun söylediklerini doğru uygulamasına bağlı olarak değişir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Aşık Etme Duası
Nişanlıma Aşk Duası
Nişanlıma Aşk Duası

Nişanlısının aşkını yeniden kazanmak isteyen kişiler öncelikli olarak aşk duası yaptırmak istediğini de, yaptırdığını da kimseyle paylaşmamalıdır. Dualar kişiye özel olup; sadece aşk duasını okuyan kişide saklı kalmalıdır. Aşk duası okumadan önce kişi abdest alarak, beden temizliğini sağlamalıdır. Aşk duası okumaya geçmeden önce aşık kişi niyet ve şükür namazı kılarsa faydalı olacaktır.

Bunun nedeni ise aşk duası okumadan önce kişinin kendisini rabbine yakın hissetmesi ve duaya odaklanmasını kolaylaştırmaktır. Aşk duasında beden temizliği önemli olduğu kadar kişinin aklının, ruhunun ve kalbinin de olumsuz düşüncelerden arınması önemlidir. Aynı şekilde aşk duası okunacak yerin de temiz olmasına özen gösterilmelidir.

Nişanlıma Aşk Duası Yaptırmak İstiyorum

Nişanlıma aşk duası yaptırmak istiyorum diyen bir kişi için tehlike çamları da çoktan çalmaya başlamıştır. Bu nedenle medyumdan destek alarak nişanlısının aşkına kavuşmak isteyen kişi evliliği üzerindeki sorunlardan da kurtulmak ister. Nişanlıma aşk duası diyen kişilerin aşk duası okumak isteme nedenlerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.

 • Nişanlısının aşkından emin olamayan kişiler
 • Görücü usulüyle tanıştığı için nişanlısının aşkına sahip olmak isteyen kişiler
 • Nişanlısı tarafından aldatılan kişiler
 • Nişanlısı tarafından şiddet gören kişiler
 • Nişanlısının tavırlarında olumsuz yönde değişiklik hissedenler
 • Aileler yüzünden nişanlısıyla sık kavga ederek, ilişkinin yıpranmasını sağlayan kişiler

Nişanlıma aşk duası yaptırmak istiyorum diyen kişilerin sebepleri farklı olsa da amacı nişanlısının aşkını kazanarak, nişanlısıyla birlikte mutlu bir yuva kurmaktır.

Nişanlıya Aşk Duası

Nişanlıya Aşk Duasının son zamanlarda popüler olmasının sebepleri arasında evliliğin bir öncesi olan nişanlılık döneminde yaşanan kavgalar sebebiyle ayrılıkların fazla olmasıdır. Yaşanılan her şeye rağmen nişanlısına duyduğu aşkta bir gram eksilme olmadığını fark eden kişiler, nişanlısı için savaşmaya devam edecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Duası Yapmak İçin Ne Gerekli?

Bunun için de aşk dualarının gücünden yararlanırlar. Aşk duasında kişini niyetiyle birlikte duasını okumalı ve destek aldığı medyumun dediklerini uygulamalıdır. Aşk duası sürecinin tamamlanmasının ardından aşk duası da etkisini göstermeye başlayarak çiftin arasındaki ilişki de düzelmeye başlar.

Nişanlım için Aşk Duaları

Nişanlıma Aşk Duası
Nişanlıma Aşk Duası

Nişanlım için aşk dualarını araştıran kişiler, nişanlısıyla arasında yaşanan sıkıntının da ciddiyetini anlayan kişilerdir. Bu nedenle de sıkıntı giderilemezse hayatının aşkı olduğunu düşündüğü kişiyi kaybedeceğinin farkındadır. Böyle bir durumda aşk dualarında başarılı bir medyumdan destek alarak hem nişanlısına hem de sevdiği kişiyle evleneceği mutlu hayatına geri dönmüş olur.

Nişanlısına aşık kişi, aşkının da kuvvetiyle aşk duasını okuyarak, büyük bir inançla her şeyin yoluna gireceğinden emin olmalıdır. Aşk dualarının başarısında medyum önemli olduğu kadar aşk duasını okuyan kişi de önemlidir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 3 sene önce

  Yasin hocayla yaptığımız işlemden iki aysonra sevgilimle nikah masasındaydık.. söylendiği kadar varmış gerçekten de..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.