1. Anasayfa
 2. Büyüler

Ölüm Büyüsü Nedir?

Ölüm Büyüsü Nedir?
0

Ölüm Büyüsü Nedir?

Ölüm Büyüsü Nedir?
Ölüm Büyüsü Nedir?

Ölüm Büyüsü Nedir? nasıl uygulanır, kimler yapabilir gibi birçok soru işareti büyü alanına karşı ilgisi olanlar tarafından merak edilen konular arasında yer alır. Büyü başlı başına incelenecek olduğu zaman insan hayatına etki eden durumlar arasındadır ve en eski tarihe kadar dayanır. Böyle bir durum olmasından ötürü de birçok kişi hayatında yaşadıkları sorunlara karşı bu büyü kategorisinden de yardım almak isterler.

Büyüler hem ak hem de kara olmak üzere iki farklı kategori içerisinde incelenir. Bu yüzden de bireyler yapmak ya da yaptırmak istedikleri büyüleri hem ak hem de kara diye iki farklı gruba da ayırmaktadır. Ölüm büyüsü genel olarak incelenecek olduğu zaman kara büyüler kategorisi içerisinde yer alır. Hal böyle olunca birçok medyum da bu büyüleri uygulamak istemezler.

Ölüm büyüsü hakkında her ne kadar birçok bilgi yer alsa bile herkes tarafından farklı olarak da anlatılmaktadır. Çok zorlu olan büyüler arasında yerini almaktadır. Hal böyle olunca birçok kişi bu kategori arasında yer almak isterlerse de alanında uzman olan bir isimden yardım almaları gerekir.

Ölüm büyüsü yaptırma düşüncesinde olan kişilerin çok zorlu bir büyü olmasından ötürü iyi bir şekilde karar vermesi gerekir. Geri dönüşü çok zor olan büyüler arasında yer aldığı gibi bir yandan da yapım aşamaları oldukça zorludur. Bu kadar zorlu bir işlem olmasından ötürü de gerçekten alanında bilgili, ilim irfan sahibi olan büyücüler, medyumlar ya da hocalardan yardım almak gerekir.

En ufak yanlış bir şekilde yapılacak olan hamle bireylerin çok daha büyük sıkıntılar ile yüz yüze olmasından, tam tersi gibi etkiler meydana getirmesine neden olmaktadır. Bu yüzden de alanına uzman olan bir isim ile anlaşmak istenen sonuçları daha rahat bir şekilde alabilmek için de etkili olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Erkeği Evliliğe İkna Etme Büyüsü

Youtube’de ki Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar videomuzu da izleyebilirsiniz.

Ölüm Büyüsü Etkileri, Ölüm Büyüsü Nedir?

Ölüm büyüsü etkileri genel olarak incelenecek olduğu zaman en kuvvetli büyüler arasında yer alır. Tabi ki etkileri kadar kim tarafından yapılmış olduğu da önemli olan bir konudur. Bu alanda gerçek ve tecrübeli olan medyumlardan yardım alındığı anlarda artık bozulması neredeyse imkansız bir konuma gelir. Etkiler genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Yapılan kişilerin tam anlamı ile yavaş yavaş da olsa psikolojilerinin alt üst olmasına neden olur.
 2. Bireyler sürekli olarak kabuslar görürken karabasanlar devreye girer ve uyku düzenlerinde bozulmalar meydana gelir.
 3. Sebepsiz bir şekilde korku durumları meydana gelir.
 4. Bireyler sürekli bir şekilde kendilerini birileri takip ediyor gibi düşünmeye başlar. Yalnız olduğu zamanlarda dahi sanki arkalarında birisi var gibi hisseder ve bu yüzden de korkular ön plana çıkar.
 5. Dünya hayatından çok uzak bir hale gelir ve insanlar ile diyalog kuramayacak kadar olumsuz etkilenirler.
 6. En son yaşanan tüm olumsuzluklar karşısında kişi kendisi hayatına kıyacak noktaya gelir, intihar eder ya da başka türlü ölümler meydana gelir.

Bireylerin hayatı bir anda alt üst olacağı için yapılması için net bir şekilde karar vermek gerekir. Bir yandan da her medyum kara büyüleri uygulamaz. Bir insanın hayatını tamamen alt üst ederek birisine zarar verecek konumda olmasından ötürü medyumlar da bu büyüleri yapmaya karşı olurlar.

Medyumların bu büyü için bireylere yardımcı olabilmesi için gerçekten bireylerin çok zorda kalması ve medyumları ikna etmesi gerekir. Aksi halde bireylere zarar veren bir yapısı olmasından ötürü birçok medyum da kara büyü uygulama durumlarına karşı olmaktadır.

Ölüm Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Ölüm büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusu da birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Genel olarak ilk haftadan etkisini ortaya çıkarırken bu etki süresi yapan kişilerin becerilerine de göre değişiklik gösterir. Bazı kişiler yaşadıkları karşısında yavaş bir şekilde ölüme giderken bazıları da çok hızlı bir şekilde ölmek ve bu dünya hayatından kopmak ister.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Çok Etkili Aşk Büyüsü   

Bu büyüler kara büyüler arasında yer almasından ötürü insan hayatını tamamen alt üst eden büyüler arasında gözlenir. Bu yüzden de tamamen dinen en ufak bir şekilde affı dahi olmazken haram olarak da kabul edilir.

Şeker Büyüsü Nedir? yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.