1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır
4

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Aşk büyülerinden olan Papaz büyüsü , sevilen kişiyi aşık etmeye yarayan kuvvetli büyülerdendir. Toplumumuzda papaz büyüsünü sadece müslüman olmayanların yapması gerektiğine inanılsa da aslında durum böyle değildir. Müslüman olanlarda bu büyüyü yapabilir. Bağlama büyüsü ile farklı daha kuvvetli olması ve genellikle ayrılıkların sonrasında etkisinin daha fazla hissedilmesidir. Genel amacı , eşleri ve sevenleri bir araya getirmek olan bu büyünün yapılış aşamalarını hep beraber öğrenelim.

Aşk ve sevgi büyüleri arasında etkisi en kuvvetli olan ve en az sürede etkisini gösteren papaz büyüsü sadece 5 günde bile farkedilebilir. Sevdiğiniz kişinin size sular seller gibi aşık olmasını papaz büyüsü ile sağlayabilirsiniz.

Bağlama , muhabbet , sevgi büyüleri uzman hoca ve medyumlar tarafından bozulabilir. Fakat papaz büyüsünü sadece yapan bozabilir. Bu açıdan da yapılması en mantıklı büyülerden biridir. Eğer biriyle sonsuza kadar beraber yaşama gibi bir fikriniz var ise Papaz büyüsü yaptırmak sizler için en uygun olanı.

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz büyüsü , genellikle giden sevgilileri veya ilişkide soğuyan tarafı tekrar aşık etmeye yarayan büyüdür. Hem erkeklere hem de kadınlara uygulanabilir. Bu büyünün olumsuz yanlarından biri yapılışının çok zor ve ender bulunan kişiler tarafından yapılmasıdır. Ne yazık ki herkes bu büyüyü yapamaz , yani eğer papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız uzman bir medyum veya hocaya danışmanız gerekmektedir. En iyi medyumlar sayfamızdan ilinizdeki en kaliteli ve işinde başarılı medyumları bize sorabilirsiniz.

Papaz büyüleri erkek ve kadın için 2 farklı metot ile yapılmaktadır. Erkeğe yapılan adet kanı ile yapılır ve kana Arapça ve Farsça dualar okunur ardından inek sütü ile karıştırılır. Ardından büyü yapılacak kişiye bu karışımdan içirilir. Kadına ise erkek menisi kullanılarak yapılması etkisini gösterir.

Papaz Büyüsü Nasıl Belli Olur?

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır
Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Aniden birine karşı bir şeyler hissetmeye başladıysanız , rüyanızda o kişiyi gördükten sonra sabah kalbiniz hızlı bir şekilde atıyor ve onu düşünüyorsanız , sevdiğiniz kişi birden bire sizden ayrıldıysa bu olayların nedeni bir papaz büyüsü olabilir.

En önemli belirtisi anormal davranışlar ve kişinin birden bire aşık olmasıdır. Bu büyü , beyindeki dopamin hormonuna direk etki eder ve tesiri çok kuvvetlidir.

Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (4)

 1. istanbulda çok aradım papaz duası yapanı ama adam akıllı kimsey bulamadım. hocam istanbuldaysanız size uğramak isterim mutlaka

 2. 3 yaşında bir kızım var. Geceleri sık sık uyanıp hayal görüp çığlık atıp ağlıyordu. Yasin hocaya kızım için danıştım. Ne yazık ki 3 harfliler musallat olmuştu. Çok şükür illet durumdan dua ve işlemleriyle kurtardı bizi. Onun sayesinde şuanda oğlum çok iyi durumda ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN..

  • 1 sene önce

   Hocam Selamünaleyküm .. Benim 25 yaşında kızım var .
   Bizde gelenektir çeyiz sermek.. serilir herkes bi hediye getirir . Ona göre davetiye verilir .. Benim kızın çeyizini serdik . Şehir dışından içinden akraba tanidik felan baya gelen giden derken . Topladik 2 hafta sonra . Düğüne 5 gün kaldı kız vazgecti . Seviyo kendisi istiyo biliyoruz . Vazgecti bi anda kızım. Kaç hocaya gittim büyü yapilmis edilmis çözduk diyorlar ortada bisey yok . Kız daha kötü olmaya basladi . Ben sizi arkdasimdan öğrendim bana kızım için yardim edin . Lütfen arkdasimin bir çok işini halletmişsiniz çok memnun kalmis . Saygılar.

 3. Hersey ortalıkta soylenmiyor sonuçta bizde yaptirdik neden8 ni anlatmicam gün verildi edildi hiç bisey yok dedim hocada bizi kandırdı diye dusunurken yada ben aceleci davrandım Bi anda istediğimiz oldu annem anlattim durumu inanamadi ben hala inanmakta güçlük cekiyorum fakat çok mutluyum hocada isijin hakkını veriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.