1. Ana Sayfa
  2. Aşk Büyüsü

Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli

Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli
0

Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli

Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli
Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli

Adet kanı kullanımı ile birlikte bir aşk büyüsü ritüeli icra etmek icra edilen erkeğin kendisine bağlanmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte adet kanı ile icra edilmekte olan aşk büyüsü icra edilirken kişi sadece kendisine ait olan adet kanını kullanmalıdır. Adet kanı büyüsü ritüeli gerçekleştirilirken uyulması gerekli olan çeşitli kuralların olduğunu da bilmenizi isterim.

Bununla birlikte bu kurallara ve ritüellere tam olarak riayet edip ardından büyüyü bu şekilde gerçekleştirdiğiniz takdirde büyü icrasının gerçek anlamda çok iyi sonuçlar vereceğini de kendi gözlerinizle görebileceksiniz. Bununla birlikte bu noktada her farklı büyü türü için ayrı bir püf noktası bulunmaktadır. Söz konusu olan bu püf noktalarına büyük önem ve özen göstermek gerekir.

Bununla beraber püf noktalarını bilerek icra etmiş olduğunuz bir aşk büyüsü diğer aşk büyüsü ritüellerine nazaran çok daha fazla şekilde etkisini göstermeyi başaracaktır. Bununla beraber söz konusu bu büyü ritüeli çok eski zamanlardan beri kullanılmakta olan bir büyü ritüeli olarak da bilinir. Ayrıca adet kanı kullanımı ile icra edilmekte olan aşk büyüsü çok etkili olan bir büyüdür ve çok dikkatli yapılması gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Adet kanı büyüsü ritüeli etkisini çok kısa bir süre içerisinde gösterebilir fakat bu büyü ritüelinin etkisini gösterme zamanı da her insan için aynı süre içerisinde olmayabilir. Bununla beraber bu büyü ritüeli alanında uzman olarak bilinmekte olan bir medyum hocası tarafından icra edilmişse bu büyü gerçek anlamda çok iyi etkiler gösterecektir. Ayıca pek çok zaman iyi büyü olarak bildiğimiz büyü çeşitleri bir ya da iki gün içerisinde etkisini göstermesi ile de bilinmektedir.

Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli
Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli

Bununla birlikte bir takım büyüler içerisinde erken bir zaman içerisinde sonuç alma durumu mümkün olmamaktadır. Ayrıca özellikle de karşınızda yer almakta olan insanın bir sevgilisi ya da eşi var ise aşk büyüsü ritüelleri çok daha geç sonuçlar verecektir. Eğer büyü ritüeli icra etme amacını taşıdığınız insanın bir sevgilisi ya da eşi var ise bu durumu mutlaka ama mutlaka büyü icrasını gerçekleştirecek olan medyum hocasına bildirmeniz de gerekmektedir.

Bu kişiler adına icra edilecek büyü ritüellerinin farklı yöntemlerle yapılması gerekecektir. Bununla birlikte birtakım kimselerin de üzerinde kötü enerji yükleri birikmiş durumda olabilir. Bu insanlar büyü ritüelinin etkisini kolay bir biçimde görebilmeleri adına en az kırk gün kadar bir süre beklemeleri gerekecektir.

Bez İle Adet Kanı Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli
Regl Kanı İle Aşk Büyüsü Ritüeli

Bez kullanımı sayesinde icra edilmesi planlanmakta olan adet kanı büyüsü ritüelini uygulamak çok eski zamanlardan beri bilinen ve kullanılan bir büyü ritüeli çeşidi olarak da kendisini göstermektedir. Bununla birlikte bu büyü uygun bir biçim dahilinde icra edildiği takdirde büyü icrası gerçekleştirilmiş olan kişi büyü yapan kişinin peşinden asla düşmeyecektir ve ondan asla ama asla ayrılmak istemeyecektir. Bununla birlikte büyüye maruz kalmış olan insan mümkün olan her vaktini kendisine büyü yaptırmış olan insanla geçirmek ister.

Ayrıca bu büyü ritüelini icra etmek adına da büyü icrasını kimin üstünde gerçekleştirmeyi düşüyorsanız o kişinin giysilerinden bir parça kumaş kesmeniz de gerekli olacaktır. Burada iki parça kumaşa ihtiyacınız olacağını bilmenizi isterim. Bu kumaşların üzerin adet kanınızı sürecek ve sonrasında öbür kumaş parçasını ise temiz bırakacaksınız. Bununla beraber kumaş parçaları ayrı ayrı evlerde bulunan saksıların içerisine gömülür ve ritüel tamamlanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır yazımızı da okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et

Yorum Yap