1. Ana Sayfa
  2. Büyüler

Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua

Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua
2

Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua

Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua
Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua

Çok tehlikeli bir büyü olan sabun büyüsü yapılırken okumanız gereken dualar vardır. Kara büyülerden biri olan ve insanı ölüme kadar götüren sabun büyüsü yaparken kendinizi korumak için aşağıdaki duaları okumalısınız. Önce sabun büyüsü ile ilgili kısa bilgiler verelim.

Sabun büyüsü gerçekten de dendiği kadar etkili mi?

Evet etkili. Sabun büyüsü müslümanlıkta bulunan büyüler arasında etkisi en güçlü olan bir büyüdür. Bu tılsım son derece etkili bir tılsımdır. O yüzden eğer daha önce hiç büyü yapmadıysanız bu büyüyü bir medyuma yaptırmalısınız.

Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua
Sabun Büyüsü Yapılırken Okunacak Dua

Sabun büyüsünü yaparken önce 41 kere ” Ya mulaki” demelisiniz. Ardından şu duayı okuyun :

“tarikh aleilm lays natijatan lamaa hadath qabl alfikr al’akhir , alainfijar al’aezam. walahdha alsabab la ymkn ‘an yakunuu jz’ana min alnamudhaj aleilmii lilkawn. hataa natamakan min aistibead alnamudhaj qabl alainfijar wanaqul ‘ana bidayat alwaqt hu alainfijar alkabiru. alsalat ‘an taqra eindama yanmu alssabun. kayfiat ziraeat alssabun ”

Nişanlıma Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Selamünaleyküm hocam benim evime hırsız girdi giren kişi belli benim bir umre param vardı onu hepsini götürmüş aşağı yukarı 6000 lira Benim paramı vardı 1700 lira da emanet para vardı bunları alıp götürmüş bana diyor ki ispatın varsa ispatla diyor delilin varsa diyor hiç iz bırakmamış nasıl bir şey yapabiliriz ne yapabiliriz

  2. SELAMÜN ALEYKÜM.. İYİ GECELER..HOCAM BAŞIMDA İKİ KARDEŞ BUNLAR ÇOK AZGIN BİRILERİ BANA DÜŞMANLIK YAPIYORLAR. MAHKEMEYE VERİYORUM AMA ŞAHİDİM OLMADIĞI İÇİN BU AZGIN KİŞİLER CEZASIZ KALIYOR. BANA AĞZA ALINMAYACAK KÜFÜRLER. TEHDİTLER. COK ÜZÜLÜYORUZ..BEN 58 YAŞINDA BİRİYİM.. BU AZGIN DÜŞMANLAR BİRİ 17 DİĞERİ 32 YAŞINDALAR NE YAPMALIYIM EVİ SATSAM BORCU VAR. BİRDAHA EV ALACAK GÜCÜM YOK. BEN BUNLARI VURUP ÖLDÜRMEK İSTİYORUM AMA KENDİMİ, DE APİSHANEDE ÇÜRÜTECEM DİYE GERİ FAZ GEÇİYORUM. BUNLARA NE YAPABİLİRİM.BANA YARDIMCI OLA BİLİRMİSİNİZ RİCA ETSEM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.