1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü
0

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü, Aşk büyüsü ritüeli denildiği zaman bu ritüelin gerçek anlamda geçmişten günümüze kadar uzandığını çok iyi bir şekilde kavramak gerekiyor. Aşk büyüsü ritüeli sayesinde pek çok insanın birbirlerine karşı beslediği kötü duygular yer alırken bu kötü duyguların yerini ise kesinlikle aşk ve sevgi hislerinin yanı sıra merhamet ve vicdan duygusu almıştır. Aşk büyüsü ritüelinin uygulanmasındaki asıl amaç ise sevenlerin kavuşması olarak bilinmektedir.

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü
Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ritüelinin uygulanması ile birlikte istenen kişiyi kendinize aşık etme şansınıza sahip olup aynı zamanda o kişinin yani aşk büyüsü ritüelinin muhatabı olan kişinin tamamen size bağlı bir ömür geçirmesini de sağlama imkanına sahip olduğunuzu bilmenizi isterim. Bununla birlikte gerçekten karşılık bulabileceğiniz bir ilişki içerisine girebileceğiniz gibi aynı zamanda ilişkinizde ya da evliliğinizde yaşadığınız sorunların çözümü olarak da aşk büyüsü ritüelinin uygulanmasına başvurmanız hiç de yadırganacak bir durum olmayacaktır. Aşk büyüsünün uygulaması yuvanızı dağılmaktan ve var ise çocuklarınızı da bitap düşmekten kurtaracaktır.

 

Şeker Büyüsü Neden Yapılır? – Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Şeker büyüsü ritüelinin uygulanmasındaki ana nedenler her insan için farklı bir neden olabilir ve her insanda bu nedenler farklılıklar gösterebilir. Şeker büyüsü ritüelinin uygulanması sayesinde küs olan insanlar birbiri ile barışabilir iken aynı zamanda arası çok iyi olan kişilerin bu büyü sayesinde arası çok çok daha iyi olma fırsatı bulacaktır.

Bu büyünün uygulanmasına bir çare olarak başvurmuş olan evli çiftler bu büyünün uygulanmasının ardından çocuk yapma isteğinde bulunabilirler. Bunların yanı sıra halk arasında evde kalmış olarak tabir edilmekte olan kısmeti kapalı insanlar şeker büyüsünün kullanımı ile birlikte kısmetlerini geri açabilirler ve aradıkları aşkı ve mutluluğu da bulabilirler. Aynı zamanda şeker büyüsü ritüelinin uygulanması ile birlikte giden bir sevgili tekrardan geri getirilebilir.

Sonrasında ise tekrardan barışan çift bu büyü sayesinde eski mutlu günlerine yeniden dönmenin de imkanını bir şekilde bulacaktır. Şeker büyüsünün etkilerini görmek isteyenler arasında yer alıyorsanız bu büyünün uygulamasını tas tamam bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bir takım insanlara icra edilmiş olan büyüler tutmadığından ötürü bu etkilerin görülmesi ise mümkün olmayabilir.

Bir takım insanlara büyü uygulamasının ritüeli gerçekleştirilmeden evvel öncelikle çeşitli bakımların yapılması ve bu bakımların tam olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Bu tür bir konuda yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyor iseniz bir medyum hocasından yardım almanız da hiçbir sakınca yoktur. Söz konusu olan bu medyum hocalar bakımların ne zaman gerçekleştirileceğini ve de ne şekillerde yapılması ve icra edilmesi gerektiği hakkında derin bilgiler sunacaklardır.

Eski Sevgiliye Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü
Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü

Sizleri terk edip gitmiş ve sizden ayrılmış olan eski sevgililerinize aşk büyüsünün icrası büyünün en fazla kullanıldığı alanlardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Şeker büyüsünün icrası  tam olarak iki sebepten ötürü yapılıyor olma ihtimali taşır.

Bunlardan birincisi eski sevgilinin geri getirilmesidir ikincisi ise eski sevgili nedeniyle çekilmiş olan acıların bir kurtuluşu için yapılmaktadır. Bu iki farklı amaç için şeker büyüsü ritüelinin uygulamasını gerçekleştirdiğiniz esnada farklı olacak olan tek nokta, iki farklı şeker büyüsünün uygulama ritüelleri esnasında farklı tılsımlı sözcükleri dillendirmek olacaktır. Eğer bu durum eski şeker büyüsüne göre gerçekleştirilecek ise her ikisi için aynı sözler söylenebilir olsa da farklı sözlerin söylenebilmesi durumu daha etkili ve daha kabul edilebilir kılmaktadır. Büyümü yapıyorum sevdiğimi kendime geri getiriyorum ifadesini her ikisi için de kullanabilirsiniz.

 

Ayrıca Büyü Bozmak Ne Kadar yazımızı da okuyabilirsiniz.

Şekerle Yapılan Aşk Büyüleri

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü, genellikle basit ve kolay uygulanan büyülerdir. Bu büyüler, genellikle büyü yapan kişinin, büyü yapılan kişiye karşı olan aşkını ifade etmek için kullanılır.

Şekerle yapılan aşk büyülerinin bazı örnekleri şunlardır:

 • Şekerli çay büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, büyü yapılan kişinin fotoğrafını bir fincan şekerli çaya koyar ve çayı içmeden önce aşağıdaki duayı okur:

“Allah’ım, bana ve sevdiğim kişiye merhamet et. Aramıza sevgi ve muhabbet koy. Bizi birbirine kavuştur. Bizi mutlu ve huzurlu kıl.”

 • Şekerli kurabiye büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, şekerli kurabiyeler yapar ve kurabiyelerin üzerine büyü yapılan kişinin adını yazar. Kurabiyeler büyü yapılan kişiye yedirilirse, büyünün etkisinin artacağı söylenir.

 • Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü: Bu büyüde, büyü yapan kişi, bir avuç şekeri büyü yapılan kişinin fotoğrafının üzerine serper. Şekerler, büyü yapılan kişinin fotoğrafında erirken, büyünün etkisinin artacağı söylenir.

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü, genellikle kısa sürede etki gösteren büyülerdir. Ancak, bu büyülerin etkisinin kalıcı olmayacağı da unutulmamalıdır.

Şekerle Yapılan Aşk Büyüsü yapılmasının bazı riskleri vardır. Bu riskler arasında, büyünün etkisinden dolayı büyü yapılan kişinin olumsuz etkilenmesi yer alır. Bu nedenle, şekerle yapılan aşk büyülerinin yapılmasından önce dikkatli olunmalıdır.

Şekerle yapılan aşk büyüleri, İslam’da caiz değildir.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.