1. Anasayfa
 2. Sevgi Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası
5

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası, Hepimiz aşkla karşılaşıp aşka düştüğümüzde aynı şeyi isteriz. Karşı tarafında en az bizim kadar bize âşık olmasını ve sevmesini bekleriz. Karşılık görenler gurubunda ise mutluluk ve güzel bir beraberlik yaşayacaksınız demektir. Peki ya her türlü çabanıza karşın size âşık değil ve sizi sevmiyor. Bu durum bu duyguyu yaşayanlar için büyük acı verir. Böyle bir acı içinde iseniz tek yapmanız gereken Allah’a yakarıp, sevdiğimden karşılık görme duası yapmaktır.

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası
Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Birçok sevdiğimden karşılık görme duası bulunmaktadır. Biz ise bunlardan bir tanesinden bahsedelim.

3 kere Ayetel kursi,Nas suresi ve Felak Suresi

3 kere İhlas Suresi,7 kere Fatiha Suresi

1000 kere Elhamdüllilah denir. Diğer detaylar için ise internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Eşimin Beni Sevmesi İçin Dua

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası Eşimin ben, sevmesi için Dua edenlerin içinde başta çok severek evlenenler şimdilerde aynı muhabbeti ve ilgiden yoksun olan bireylerdir. Herkes partneri ile mutluluklarının bir ömür sürmesini ister ancak bu durumun tam tersi de yaşanabilir. Bu yüzden de eşlerinin ilgisini ve sevgisini kaybedenler eşimin beni sevmesi için dua ediyorlar. Allah doğru ve iyi niyetle başlanan aşk dualarını hemen kabul etmektedir. Sessiz ve karanlık bir ortamda ayetel kursi, kevser ve felak Nas süreleri okunarak dua edilir.

 

Kocamdan Karşılık Görme Duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası Birliktelik ve evliliklerde eşler arasında soğukluk görülebilir. Evlenirken çok severek evlenenler de de görülebilir. Görücü usulü ile evlenenlerde karşı tarafın aşkından çok emin olamayabilir. Kocamdan karşılık görme duası için araştırma yapma zamanı gelmiş demektir. Kocamdan karşılık görme duası zaman zaman yapılması zor dualardan biridir.

Bu dualar yapılış şeklime ve zamanına göre değişir. Ancak bu konu da dua edilirken samimiyet ve içten olmanın yanı sıra niyetin önem teşkil ettiğini unutmayın. Ayrıca ayetel kursi ve Yasin 82.83.ayeti okurken “Ya Vedud” esmasını da okumayı ihmal etmeyin.

Gözü benden başkasını görmesin duası

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası
Sevdiğimden Karşılık Görme Duası

Sevdiğimiz bize deli gibi bağlansın gözü benden başkasını görmesin isteriz. Bu konu özellikler kadınlar için çok önemlidir. Kadınlar eşlerinin onlara deli gibi bağlanmasını ve onlardan başka kimseye ilgi göstermesin isterler. Gözü benden başkasını görmesin duası dilek-hacet duası ile yapılır. Dilek ya da hacet duası size yardımcı olacaktır.

Dilek-hacet duasının yanı sıra bunun için okunacak dua da şu şekildedir.

Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehab beten minni. 20 kere okunur. 20 kere okunduktan sonra 1 kere Allahümme leyyin kalbe ala muhabbeti fülanete ibni fülanete duası okunmalıdır. İçecek,yiyecek veya bir meyve üzerine saatte bir yirmi kere okuyup okuduğunuz şeyi yedirmeyi ya da içirmeyi başarabilirseniz sevdiğiniz size deli gibi bağlanacaktır.

Gözü benden başkasını görmesin duasının etkiler birkaç gün içinde görülmeye başlar. Etki görülmeye başlandığında ilk günlerde sevdiğiniz adam içine kapanır ama bu korkulacak bişey değildir. Aksine bu içe kapanıklık döneminden sonra sevdiğinizin gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir.

Ancak unutulmaması gereken detayların başında bu duanın etkili olabilmesi için öncelikle 2 rekât namaz kılmalısınız. V e hemen ardından da niyetinizi tam kalbinizden içten ve samimi bir şekilde dua edin. Dua edeceğiniz o da mümkünse kirden arındırmış ve çok sessiz olmalıdır.

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası Sessizliğin yanında loş bir ışık olmalı ya da karanlık olmalıdır. Ayrıca evli ya da ilişkisi olma biri için bu dua yapılmamalıdır. Dua edilirken, iyi niyetle içten samimi duygularla kalpten hissederek yapılmalıdır. Duanın etkili ve kabul edilmesinin anahtarı dua edilen kişiye ait birkaç özel eşyası elimizde olmasıdır.

Çok Etkili Aşk Büyüsü   yazımızı da okuyabilirsiniz.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

Eşin Sevmesi için Dua

Sevdiğimden Karşılık Görme Duası Eşinizi sevdirmek veya eşinizin size daha çok sevgi göstermesini istemek için aşağıdaki dua örneklerini kullanabilirsiniz:

 1. Rabbena hâbil lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurâten a’yûni, vecc’alnel’muttaqiyne immâme. “Rabbimiz, bize eşlerimizden ve nesillerimizden göz aydınlığı olacak bir hediye ver ve bizi takva sahibi kıl.”
 2. Rabbî hab lî min’llesâlihîne zürriyyeten tayyiben, innekes semi’u’duâ. “Rabbim, bana güzel bir nesil ver, çünkü Sen duayı işitensin.”
 3. Ya Rabbî, eşimle aramızdaki sevgiyi güçlendir, kalplerimizi birbirimize yakınlaştır, birlikte huzurlu ve mutlu bir hayat sürmemizi nasip et.

Bu duaları, namazlardan sonra veya herhangi bir ibadet zamanında okuyabilirsiniz. Dualarınızı samimiyetle yapmayı unutmayın ve eşinizle olan ilişkinizdeki sevgi ve saygıyı güçlendirmeye odaklanın.

Okumaya Devam Et
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 1
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (5)

 1. 3 sene önce

  mrh men hollandaya yasiyerem henim aslen azeri kizi yasin hoce pek eyidir turkcem zayifitir kusura galmen menim goce meni terk ediyre yasin hocaynan celbiye kolye yapmisek pek tutumlu olmakte memnun kalmisem kardeslerem yasin hoca mene vesile kilinmis yuvam cok dahe eyidir

 2. Merhaba yorum için teşekkürler. Bende bugün aradım hocamı tatlı dilli biriymiş. Konuşamaları beni çok memnun etti inşalahh bende başlatcam.

 3. 3 sene önce

  yasin hoca tanıdığım iyi hoca , yasin hoca ile işlem yapalı birkaçay oldu ve ilk haftadan belirli değişiklikler gördüm asla pişman olmadım gerçekten helal olsun işinin en iyisini arıyorsanız öneririm.

  • BEN CELB YAPTRCAM VARMI BANA FIKIR VERCEK BIRILERI

   • Merhaba ben kuantum celbi yaptırdım hocama. Evet kesinlikle tavsiye ederim. Şöyle söyleyim pandemi nedeniyle işlerim durdu kısmetim kapandı halbuki dükkanım var gıda üzerine. Sonuçta gıda işi bitmemeli temel ihtiyaçtır. Herhalde nazar göz vardı hocam sağolsun bana öyle bir kolye hazırlamışki aldım kargoyla geldi boynuma taktım çok güzel etkiler aldım diyebilirim. Kendisine ne kadar teşekkür etsem hakkını ödeyemem emeği büyük üzerimde. Sağol yasin hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.