1. Anasayfa
 2. Bağlama Duası

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua
1

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua
Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Birçok kişi sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua araştırması yapar, bulabildiği tüm kaynakları inceler ve en mantıklısını uygulamaya geçer.

Bu dualar çok çabuk şekilde etkisini göstereceği için dikkatli olunmalı, gerekli ortam sağlanmalı ve düzenli yapılmalıdır. Verilen taktik ve uygulama şekilleri sayesinde dilediğiniz zaman duayı okuyabileceksiniz.

Kendine Bağlama Duası Nedir?

Kendine bağlama duası sevdiğiniz kişinin size olan ilgisini kaybetmemesi için kısa zamanda etkisini gösteren bir dua türüdür. İsterseniz hiç tanışmadığınız birine ya da ayrıldığınız sevgililerinize de yapabilirsiniz. Duayı okumadan önce kişi ile ilgili bir fotoğraf, anı malzemesi veya bir eşya kullanıldığında daha etkili olacaktır. Ayrıca uygulama esnasında kişinin isim ve soyismini söylemek gerekir. Böylelikle sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua okumasına başlayabilirsiniz.

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Duanın gerçekleşmesi için sabahın erken saatlerinde, ortamın sessiz, hoş kokulu ve temiz olması gerekir. Bu sayede duanın gerçekleşme ihtimali artacak ve kısa sürede etkili olacaktır. Şu adımları uygulayabilirsiniz:

 • Okumadan önce 5 kere sevdiğiniz kişinin ismini söyleyin.
 • Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua okuyun. (Birçok kaynakta Arapça halinde bulabilirsiniz).
 • Şu duaları okuyabilirsiniz: El-Rahman esmasına nida, İhlas suresi, El-Vedud esmasına nida, Duha suresi, El-Mucip esmasına nida, İnşirah suresi.
 • Besmele çekip sevdiğiniz kişinin ismiyle bitirin.

Bu sayede uygulaması çok çabuk sürecek ve bir an evvel etki edecektir. Uygulama esnasında sabırlı olmalısınız.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Bağlama Duası Ne İşe Yarar?

Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua karşı tarafın bağlı olması adına yapılan duadır. Çok kısa sürede etki eder fakat düzenli uygulanmalıdır. Örneğin haftada birkaç gün sabah ezanında uyanılmalı, dualar tekrar edilmelidir. Kişiye ait bir eşyanın taşınması ve her yere götürülmesi etkisini arttırır.

Bağlama Duasının Zararları Var Mıdır?

Diğer dualardan daha olumlu bir işlev için yapıldığından bağlama büyüsünün temelde bir zararı yoktur. Eğer kişinin hırs ve nefretini içerirse hem karşı tarafa hem de büyü yapan kişiye zarar vermeye başlar. Bunlar dışında olumlu bir amaç için uygulanırsa zarar olmaz.

Bağlama Duasının Etki Süresi

En sık yapılan bağlama büyüleri 1 esmalı, 3 esmalı ve 5 esmalı dualardır ve 3 ile 5 esmalı yapılanlar oldukça etkilidir. Bunlar ortalama 2-3 haftada kendini belli etmeye başlayan dualardır. Fakat 1 esmalı yapılanlar çok etki vermez ve daha kısa sürede kendini gösterir. Eğer kişinin uzun vadede bağlı kalınması isteniyorsa 3 ve 5 esmalı dualar tercih edilmelidir. Sevdiğin insanı kendine bağlamak için dua okumaya başlamadan önce hangi uygulamaları yapacağınıza karar vermelisiniz.

Etkili Bağlama Duasının Sonuçları

Bu durum hem karşıdaki hem de duayı okuyan kişiye büyük faydalar sağlayabilecek bir uygulamadır. Uzun vadede düşünüldüğünde sevilen kişi geri gelir, duayı okuyan kişiyle uzun bir birliktelik hayali kurmaya başlar ve onu sevdiğini daha iyi hatırlar. Bunun sonuçları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kişi daha sevgi dolu olur.
 • Hediyeler alıp sürprizleri arttırır.
 • Evine bağlı bir eş olur.
 • Ayrı çiftler yaparsa kişi geri döner.
 • Kısa sürede çiftler arasında küslük kalmaz.

Bunu yaparak hoşlandığınız kişinin size daha çok bağlanmasını sağlayabilir, evine dönmesini bekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sabırlı olmaktır.

Duayı Okurken Nelere Dikkat Edilmeli?

İki tür bağlama duası uygulaması vardır. Bunlardan ilki kişinin yüksek enerjilerini kullanması, diğeri ise ulvi canlılardan yardım almasıdır. İkinci işlemi gerçekleştirirken unutmamanız gereken şey her kişiye yalnızca 1 kere gerçekleştirebilecek olmanızdır. Bu yüzden bunu yapmadan önce bir hocadan yardım almanız yararınıza olacaktır. Ayrıca uygulama esnasında gerçekten karşınızdaki kişiyi düşünmeniz ve sizi seveceğine inanmanız gerekir. Kişinin canlı halini kafanızda tasvir ettiğiniz takdirde daha güzel sonuçlar alacaksınız.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Bağlama Duası Günah Mıdır?

Bağlama duası, kötü amaçlarla kullanılmadığı takdirde günah sayılmaz. Hocaların da söylediği gibi ulvi canlılardan yardım alırken çok dikkatli olmak, istemedikleri şeyleri yapmamak ve faydalı olacağına inanmak gerekir. Kişinin saç teli veya sevdiği bir eşya üzerinde duanın okunması daha çabuk etki edecektir. Günah olmadığı için kişiye bir zararı da yoktur. Amacı mutlu bir evlilik kurmak ise duanızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilir, çevrenizden yardım alabilirsiniz.

Bağlama Duası Günün Hangi Vaktinde Okunmalıdır?

Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua
Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak İçin Dua

Kimi alim sabah ezanından sonra okunmasını doğru bulurken kimisi de yatsı ezanından sonra okunmasını doğru bulur.

Yalnızca bu zamanlarda değil diğer boş olduğunuz tüm zamanlarda da duanızın kabul olacağını unutmayın. Sureleri devamlı okuyup ezanlara denk getirmeye çalışırsanız elbette duanız daha çabuk kabul olacaktır.

Medyum Nedir yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. çok güzel memnun kaldım en azından dürüst

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.