Ana sayfa Büyüler Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

1352
0

Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü
Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Sevdiğiniz adamı geri getirmek mi istiyorsunuz ? O zaman bu yazı tam size göre. Uzman medyumlarımız ve editörlerimiz ile sizlere sevilen adamı geri getirme büyüsünü anlatacağız. Öncelikle sizden ayrılan birini geri getirmek o kadar kolay bir iş değildir.

Ve bunun için tam konsantre olmalısınız. Yani onun geri dönmesini gerçekten çok istemelisiniz. Bu şartları sağlıyorsanız bu büyüyü yapabilirsiniz. Geri getirme büyüsü ile olan tek farkı bu büyü sadece ayrılan erkeklere yapılmalıdır.

Eğer o adamın daha çabuk geri dönmesini ve hatasını anlamasını istiyorsanız bu büyüyü gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Attığınız adımlara hiçbir karşılık alamamışsanız veya ne yaptıysanız olmadıysa tek çare bu büyüdür. Kara büyü değildir ve yapılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Allah için önemli olan onu ne kadar sevdiğiniz ve haksızlığa uğradığınızdır. Bu sebeple içinizi temiz tutun.

Sevilen Adamı ( Erkeği ) Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü
Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Sevilen adamı geri getirme büyüsüne başlamadan önce akşam namazından sonra iki rekat şükür namazı kılmalısınız. Ardından elinize bir adet a4 kağıdı ve bir ip alın. A4 kağıdına sevdiğiniz adamla kendi resminizi temsili olarak çizin ve 3 ihlah 1 tebbet dualarını okuyun. Sonra içinizden ” Allahım , onu çok seviyorum onsuz yapamıyorum. O adam benim için çok özel ve onunla iyi bir gelecek kurmak , evlenmek istiyorum ” diye geçirin.

Daha sonra a4 kağıdına 1 ayetel kursi 1 ihlas ve 1 tebbet duasını yazıp kağıdı rulo şekline getirip iple bağlayın ve yakınınızda bulunan bir su birikintisine atın. Bu büyüyü yaptıktan sonra hayır işlemek oldukça önemlidir. Sokak hayvanlarını besleyin , fakirlerin karnını doyurun ve sadaka verin. Büyünün tutmasını ve erkeğin size geri dönmesini istiyorsanız iyi bir insan olmanız şart.

Büyü Ne Zaman Etkisini Gösterir ?

Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü
Sevdiğiniz Adamı Geri Getirme Büyüsü

Genelde bu süre 15 günü bulabilir. Bu durum erkeğin sizi ne zaman terkettiği ile ilgilidir. Eğer uzun süre olmuşsa , büyünün etkisi daha uzun süre sonra ortaya çıkabilir. Şükür namazı kılarak ve kendinize iyi bakarak bu süreyi azaltabilirsiniz.

Eğer daha önce büyüler ile ilgili tecrübeniz yok ise ve işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız mutlaka uzman bir medyumdan yardım almalısınız..

Ayırma Duasını Nasıl Bozdurabilirim yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.