Ana sayfa Dualar Bağlama Duası Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

902
0

Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua
Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Büyüler insanların eski dönemlerden beri işlerini kolaylaştırmak amacıyla kullandıkları bir yöntemdir. Bunun dışında büyüler insanların arasında köprü kuran bir işlemdir. İnsanların üzerinde etkileri azımsanmayacak kadar fazladır. Bunun dışında insanlar büyülere başvurmadan önce dualara başvurur.

Bazı dualar Kur’an’ı Kerim de bulunan dualar, bazıları hadis ve sünnet ışığında bize ulaşan dualardır. Dualara genelde zor zamanlarımızda başvururuz. İşlerimiz ters gittiği zaman, maddi zorluklar, manevi sıkıntılar üst üste geldiği zaman Allah’a dua ederiz. Bu duanın bizim işlerimizi yoluna koymasını bekleriz.

Bazen bu duaları aşk ilişkileriniz de de ortaya koyarız. Yaptığımız bir kavga bizim ilişkimizin bitmesine sebep olur. Bunun dışında sebepsiz soğukluklar her zaman olma ihtimali olan durumlardır. Bu durumda kişiler sevgiliyi bağlamak için dua aramaya başlarlar. Buradaki sevgili kalıbı eş içinde kullanılır.

Bağlama Duası Yapmadan Önce Neler Yapmalıyız?

Sevgiliyi bağlamak için dua etmeden önce kişilerin fiziksel ve manevi anlamda kendilerini temizlemiş olması gerekir. Bu temizleme ruhun dinlenmesi için yapılacak bir kaç egzersiz, stresten uzak durmak için sessiz ve sakin bir ortam, bulunan ortamda dikkat dağınıklığı yaratacak şeylerin bulunmaması ve ayrıca bulunduğumuz ortamın temiz olmasıdır.

Bunun dışında dua edecek kişinin kendisi kötü düşüncelerden arındırmış olması gerekir. Gusül abdesti yok ise öncelikle bir gusül abdesti alması gerekir. Eğer gusül abdesti var ise normal abdest alarak bedenini kirlilikten uzak tutması gerekir. Bu aşamada bayanlarda örtü kullanması gerekir. Tercihen duaya başlamadan önce 2 rekât namaz kılması gerekir. Bu namaz sayesinde duaya önceden bir hazırlık yapmış oluruz. Dua etmek aslında kişinin Allah ile olan yakınlığına bağlıdır.

Dua etmek için bir yazıya ihtiyaç yoktur. İçinizden geldiği gibi dua etmek en doğrusudur. Bir şeyi Allah’tan istemek isteme şeklinin en hayırlı olanıdır. Bunun dışında bizlere sunulan bilinen ve uygulanan dualar Arapça olduğu gibi Arapça okumasını bilmeyen kişiler duayı okumaktan güçlük yaşayabilir. Bu durumda bir kişiden yardım almak lazımdır.

Bağlama Duası Nasıl Okunur Ve Etki Süresi Ne Kadardır?

Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua
Sevgiliyi Bağlamak İçin Dua

Sevgiliyi bağlamak için dua okumadan önce fiziksel ve ruhsal olarak kendimizi hazırlanmak gerekir. Daha sonra enerjinin en yoğun olduğu zaman olan gece yarısı (yine tercihen ayın dolunay olduğu zamanlar) dua etmek için ideal zamandır. Abdest alıp iki rekât namaz kıldıktan sonra tekrar kıbleye karşı dönülür. Eller açılarak Allah’tan ne istediğiniz içinizden geldiği gibi aktarılır.

Bu duayı kendiniz yapamayacağınızı düşünüyorsanız bir kişinin sizin adınıza yapmasını isteyebilirsiniz. Bu kişinin uzman bir kişi olması sizin açınızdan iyi olacaktır. Bu sayede Türkçe duaların yanında Arapça sure ve ayetler okur. Ayrıca uzman birinin yapmış olduğu işlemlerin tutmama durumu çok nadir gerçekleşir.

Sevgiliyi bağlamak için dua okunduğu andan itibaren etki etmeye başlayan bir duadır. Fakat bu noktada duaların her zaman kabul göreceğini söylemek mümkün değildir. Dua kabul olduğu zaman dua okunan kişi bir çember içine girer. Bu çember sizi ona hatırlatır. Sürekli sizi düşünür sizin yanınızda olmak ister. Dua bazen etki etmez böyle durumlarda kişiler farklı işlemlere başvuru yapar. Bu işlemler muska ve büyüleridir.

Büyü Ve Dua Arasında Fark Nedir?

Sevgiliyi bağlamak için dua ve sevgiliyi bağlamak için büyü arasındaki keskin farklar şöyledir;

  • Büyüde kullanılan bir metafizik canlı vardır. Bu canlı ( halk arasında cin, peri, demon) büyüye maruz kalan kişiye enerjisel anlamda etki ederek onu size bağlı hale getirir. Dua da ise istek bir karşılık beklemeden yapılır. Kesin bir sonuç yoktur ve bir canlı kullanımı mevcut değildir.
  • Dua ve büyüde diğer bir ayrım ise büyülerde sonuç görme oranın duaya göre daha etkili olmasıdır. Büyüye maruz kalan kişi çok yakın bir tarihte size bağlılık duyar.
  • Büyüde kullanılan bazı nesneler vardır. Etkili büyülerde saç, kıl, tırnak, kan, adet kanı, domuz yağı, hayvan bağırsağı, kemik, fotoğraf, mum, kaşık ve listeyi uzatmak mümkündür. İşlemler bu nesnelerin üstüne yazılır. Bu nesneler kişinin yakınına yerleştirir hatta bazı büyülerde vücuduna girmesi gerekir. Fakat dua ise kişinin her zaman yapabileceği yanında herhangi bir nesne olmasını gerektirmeyen masum işlemdir.

Dua ve büyüyü bu şekilde ayırmak mümkündür.

Ayırma Duası Belirtileri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum".Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.