1. Anasayfa
 2. Büyüler

Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü

Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü
1

Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü

Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü
Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü

Evli kadınların en büyük problemlerinden bir tanesi olan sinirli kocaya karşılık alınabilecek en değerli önlemlerden bir tanesi de sinirli kocaya yapılabilecek büyü olur. Kocanızın size karşı hükmedemediği bir siniri varsa ve bu sinir nedeni ile aile birliğiniz zarar görüyorsa mutlaka büyü alternatifini değerlendirmelisiniz. Büyü sayesinde hem daha sağlıklı bir aile yaşamınız olur hem de eşiniz ile daha iyi iletişim kurabilirsiniz.

Kocamı sakinleştirme büyüsü olarak da bilinen bu büyü sayesinde eşinizi sadece sakinleştirmekle kalmayacaksınız. Aynı zamanda daha mutlu bir aile yaşamına da sahip olacaksınız. Uzun zamandır kocanızın sakin olmaması nedeni ile sorun yaşıyorsanız bu konuda hızlıca çözüm üretmeniz gerekir.

Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü

Eşime Kendimi Sevdirme Büyüsü

Kadınların eşleri ile aralarındaki ilişkiyi düzeltmek adına çoğu zaman kendilerini daha çok sevdirme arzuları baş gösterir. Kimi kadın bunu fiziksel güzelliği ile kimi kadın da kocasına ilgi göstererek yapar bunu. Ancak ne yaparsa yapsın sonuç alamayan kadınlar için başvurulabilecek olan yol eşime kendimi sevdirme büyüsü olur.

Eşinize kendinizi sevdirerek daha mutlu bir yuvaya kapı aralayabilirsiniz. Aileniz ile bir arada olmak ve eşinizin de size ilgi gösterdiğini hissetmek bu büyü ile mümkün olabilecektir. Eşime kendimi sevdirme büyüsü yaparak daha mutlu olacağım diyen kadınlar arasındaysanız hemen bir hoca bulup bu büyüyü yaptırmaya başlayabilirsiniz. Üstelik yaptıracağınız büyü sayesinde mutluluğun kapılarını da ardına kadar açabileceksiniz.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Sevgiden mahrum kalan ve etrafındaki insanlar tarafından göz ardı edilen kadınlar ve erkeklerin genellikle bu konudan mustarip olduğu söylenmelidir. Sevgisizlikten yakınan kadınlar ve erkeklerin bu durumu önlemek adına başvurdukları en temel yol ise büyü olur. Sevgi büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kadın ve erkekler aslında daha fazla ilgi görmek isterler. Peki, sevgi büyüsü yaptırıldığında hemen tutar mı?

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyü Bozmak İçin Medyuma Gitmek Şart Mı?

Sevgi büyüsü yaptırmak isteyen kadın ve erkekler için büyünün tutma süresi değişkenlik gösterir. Yani pek çok kadın ve erkek için büyü kısa sürede tuttuğu gibi bazıları için de 1 hafta 10 gün beklemek gerekebilir. Ancak büyünün gücüne inanmak sizin için en önemli konudur.

Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü yazımızı beğendiyseniz Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. hocam ben bunu kendime nasıl yapacagım eşime sinirlenmekten yaşlandım resmen .. adamın her heraketine sinir oluyorum eve gelmesin istiyorum gecekten boğup öldüsem pişman olmam gibi buna bi care bulunmalı pisikolijik destekte alıyorum yeterlı degil ..
  haplar beni uyuşturuyor daha cok sinir oluyorum eşim eve gelince o uyuşuklukta gidiyor adam gece 4 te benimle kavga edecek enerjiye sahip ben yoruldum artık beden gücüm bitik ruhumdan hiç bahsetmiyorum yardımınıza ihtiyacım var ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.