1. Ana Sayfa
 2. Büyüler

Şirin Gözükme Büyüsü Nedir

Şirin Gözükme Büyüsü Nedir
11

Şirin Gözükme Büyüsü Nedir

Şirin Gözükme Büyüsü Nedir
Şirin Gözükme Büyüsü Nedir

Şirin gözükmek için yapılan büyüler genellikle etrafınızdaki insanlara şirin gözükmek , onların sizi sevmesini sağlamak amacıyla yapılır. Bu büyüyü , genellikle evlenecek olan kadınlar eşlerinin ailelerine karşı yapmaktadır ve onlara kendisini şirin gösterme amacı gütmektedir. Bu sebeple ülkemizde oldukça fazla kullanılan bir büyü olmakla beraber kadınların yaptığı büyüler arasında ilk yeri tutar. Şirinlik büyüsü oldukça kolay bir şekilde yapılır.

Daha önce hiçbir tecrübeniz olmasa dahi bu büyüyü rahatlıkla yapabilirsiniz. Öncelikle bu büyüyü yapmak için mutlaka bir cuma gününü seçin. Mübarek günde yapılan büyüler daha etkili olabilmektedir. Cuma namazından sonra bir masanın başına geçin ve a4 kağıdına 3 kere ayetel bir kere ihlas duasını yazın ve bir bardak süt için. İçinizden Allahım , şu sütün berraklığı gibi içimi de berrak tut , insanların gözünde şirin gözükeyim. iyetiim kötü değil , amin diyip sütü içtikten sonra a4 kağıdını alnınızın üstüne koyup öpün. İşlemler bu kadar basit. Büyüyü yaptıktan sonra şükür namazına durmanız mutlaka önem arz etmektedir. Onu unutmayınız.

 

Şirinlik Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir ?

Şirin Gözükme Büyüsü Nedir
Şirin Gözükme Büyüsü Nedir

Bu büyü kolay yapılan büyüler arasında olduğundan etkisini sadece 1 günde bile gösterebilir. İnsanların gözünde daha şirin gözükürsünüz ve onların sizi sevmesini sağlarsınız. Bu esnada mutlaka güler yüzlü ve yardımsever olmayı unutmayınız. Şirinlik büyüsünü yaptıktan sonra insanlar sizin hep şirin halinizi hatırlayacak , yüzünüz asıkken bile onlara içtenlikle sevgi besliyormuşsunuz gibi gözükeceksiniz.

Bu sebeple bu büyü bir nevi sevgi büyüsü sayılabilir. Şirin gözükme büyüsünü bugün sizlere anlattık. Diğer büyülerimizi öğrenmek için ana sayfada arama butonundan arama yapabilir ve bir çok yeni büyü öğrenebilirsiniz. Medyumbuyuler.com olarak , bir sonraki yazımızda görüşmek üzere..

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder yazımızı da okuyabilirsiniz.
Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (11)

 1. 5 sene önce

  Etrafımdaki insanlar bana içine kapanık, bencil, konuşmuyor, misafir gelince yanlarına gitmiyorum diye sürekli eleştirilere maruz kalan bir insanken hocamla tanışmamdan sonra hayatımda birçok olumlu şeylerin yaşanmasına sebep olmasıyla memnuniyetimi buradan dile getirmek istedim. Öncelikle hocama 05464843166 numarasından ulaştım. O kadar içine kapanıktım ki aramaya dahi çekindim ve whatsapp’dan yazdım. Hiç cevap vereceğini düşünmüyordum bile baktım dakikalar içinde yazıma cevap verdi. Durumumu anlattım ve bana şirinlik büyüsü yapacağını söyledi. Nedir bu şirinlik büyüsü ne işe yarar diye sordum bana uzun uzun ne işe yaradığını anlattı. Büyüyü 7 gün içinde hazırlayacağını bana kargo ile göndereceğini söylemesi üzerine biraz sabırsızlanmıştım. 7 günü sonunda 15-40 gün arasında büyünün etkisini göreceğimi bildirdi. Bu kadar uzun süre nası beklerim diye düşünürken 16. günde etrafımdaki insanların bana içine bülbül mü kaçmış diyerek espiri yapması büyünün tuttuğuna kendimi inandırmıştım. Beni sevmeyen insanlar şimdi çok seviyor. Hiç kız arkadaşım yokken şimdi 3 tane kız benimle yakından ilgileniyor. İş yerindeki arkadaşlarımla çok iyi alaşıyorum. Şuan tamamn sempatik bir yapıya büründüm. Benim gibi olan insanlar bu büyü ile hayata yeniden başlangıç yapabilir.

 2. hocaya ulaşabileceğim numarayı bilen var mı?

 3. 5 sene önce

  hocamla tanışmadan önce içine kapanık bir kişiliğim vardı. Girdiğim ortamlarda konuşmayan,gülmeye dahi çekinen birisiydim. Kimse yanıma gelmiyor, kimse beni sevmiyordu. Ama şirinlik tılsımı yaptırdım şimdi herkes tarafından sevilen birisiyim. Konuşmayı sever hale geldiğim gibi muhabbetim de dinleniyor. kısacası adam hesabına alınmaya başladım. Hocamdan Allah razı olsun iyi ki şirinlik tılsımı yaptırmışım.

 4. Eşimi çok seviyorum ama tek sıkıntımız kaynanamın evinde kalmamızdı. Ayrı bir eve çıkmak istiyordum ama eşimin annesi yani kaynanam istemiyordu. Eşim de annesinin sözünü dinlediği için beni hiçe sayıyordu. Maddi olarak durumumuz yeni ve farklı bir eve çıkacak kadar yeterliydi. Bende çalışıyorum eşimde öğretmenlik yapıyor ama ne hikmetse aynı evi kaç kişi paylaşıyorduk. Düşünsenize televizyonun karşısında ayaklarımı uzatıp TV bile izleyemeyecek kadar zor durumdaydım. Hocayı internetten buldum aradım. Durum böyleyken böyle diye her şeyi anlattım. Belli bir zaman sonra eşimin düşüncelerinde değişmeler olmaya başladı. Pazartesi günü ev bakmaya gideceğiz bir aksilik olmazsa nasıl oldu da ikna oldu hocaya teşekkür ederim. Yani hoca eşimi başka bir eve çıkmaya ikna eden bi tılsım adında birşey yaptı.

 5. Şirin gözükmek dediği burada bir kızın bir erkeğe güzel görünmesi demek. Normalde kız arkadaşlar aramızda toplandığımız zaman her biri ayrı ayrı kendilerine erkeklerden teklif geldiği anlatıyor benim böyle bir konuyla hiç alakam olmuyordu. Ne erkekler çıkma teklifi ediyor ne de ben erkek arkadaş bulabiliyordum. Hocaya şirinlik büyüsü yaptırdım 1 ayda 3 erkekten çıkma teklifi aldım.

 6. Ben 2014 yılında aile zoruyla evlendirildim. Ancak kocam beni sevmiyordu bunu hissediyordum. Şirinlik büyüsü ile kocamın beni sevmesini sağladım.

 7. Şimdi ben bu şirin gözükme büyüsünü yaptırdığım zaman belli ettiğim bir erkeğe güzel mi görüneceğim? Tam olarak böyle mi anladım? Eğer doğru anladıysam hocayla iletişime geçicem önce buradan teyit almak istiyorum.

 8. Eşimle son zamanlarda aram oldukça bozuktu. Öyle ki eşim benimle aynı yatağa bile yatmak istemiyordu. Bu durum aramızın iyice açılmasına neden oldu. Arkadaşıma bu durumdan bahsettim ve bana eşimin benden tiksindiğini dile getirdi. Bu durum benim moralimi iyiden iyi bozmuştu. Bende internetten iticilik ile ilgili araştırma yaptım. Bu araştırmamda bu siteyi buldum ve şirin görünme büyüsü hakkında hoca ile iletişim kurarak bilgi aldım. Açıkcası ilk başta bana mantıklı gelmese de mecbur olduğum için yaptırdım ve şimdi iyiki yaptırdım diyorum. Çünkü artık eşimle aram düzeldi ve hatta eskisinden aramız daha iyi diyebilirim. Çünkü dün akşam bana bir demet çiçek ile geldi. Hocam senden Allah razı olsun.

 9. Kayınvalidem ile aram oldum olası bozuk. Bana her baktığında kötü kötü bakıyor ve sürekli laf sokuyor. Hatta bazen oğlum senin neyini beğendi de aldı diyerek beni rencide ediyordu. bu durum bana artık çekilmez hal aldırırken eşime durumdan ara ara bahseder hale geldik. bu nedenle de kavga ettiğimiz de oluyordu. Bunun için bahsetmekten vazgeçsem de içime atar hale geldim. ne yapacağımı bilmez halde iken arkadaşıma durumdan bahsettim ve bana şirinlik büyüsünden bahsetti. bu aklıma yatan bir konu olduğu için hocaya ulaştım. Allah razı olsun beni dinledi ve bana yol göstererek yardımcı oldu. şimdi kayınvalidem beni arayarak güzel gelinim nasılmış diyor. hatta kızım bile demeye başladı aramız çok iyi oldu. tabi bu durum eşimlede aramın daha iyi olmasına neden oldu. hocamdan Allah razı olsun her sorunu olana hocamı kesinlikle tavsiye ederim.

 10. Başarılı hoca deneyen pişman olmaz. Benim işlemim olduysa herhalde herkesin olur:9 Allahın izniyle tabi önce

 11. 4 sene önce

  Maşallah ne güzel yazılar bende bugün aradım düşünüyorum kesinlikle yaptırmayı Rabbim dert verip derman aratmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.