1. Anasayfa
 2. Büyüler

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır
0

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır 

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır 
Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır

Bazen insanlar mantıklı düşünemezler ve sevgi göstermemeleri gereken kişilere karşı yanlış hisler besleyebilirler. Bu durum sanılandan daha tehlikelidir ve ilişkileri , evlilikleri bitirebilecek bir durumdur. Her insanın başına gelebilir ve o kişi bunun farkında bile olmaz. Bu bazen bir büyüyle olur , bazen ise akıl karışıklığı ile.

Bunu önlemek ise sizin elinizde ve çok şükür ki soğutma büyüsü denen bir şey var. Yalnız bu büyüyü karı kocayı ayırmak için kullananlar çok büyük bir günah işlediklerinin farkında olmalılardır. Kul hakkına girmenin cezası büyüktür ve Peygamberimiz bir hadisinde kötü niyetli büyü yapan kişilerin direk cehennemlik olacağından ve şeytana hizmet ettiklerinden bahsetmiştir.

Bu sebeple eğer soğutma büyüsü yapıcaksanız , hayırlı bir iş için yapmalısınız. Bazen evliliklerinizi kurtarırsınız , bazen ise namus cinayetlerini önleyebilirsiniz. Kötü bir şey yapıyorum diye düşünmeyin. Eğer bir işin sonunda hayır var ise o işi hiç düşünmeden yapmalısınız.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır ?

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır 
Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır

İnternetteki bilgilerin %80’inin yanlış olduğunu biliyor muydunuz ? Evet , ne yazık ki soğutma büyüsünde de ne yazık ki yanlış yöntemler paylaşılmakta. O yüzden bir büyüyü yapmaya karar verdiyseniz kaynağının güvenilirliğini mutlaka sorgulamalısınız. Soğutma büyüsü yapmak için o kişinin her hangi bir eşyasına ihtiyacınız yoktur.

Sadece bir muska hazırlamanız yeterli olacaktır. Bu muskaya yazının en sonunda bulunan arapça yazıyı yazmalısınız. Ve içinizden Allah’tan size yardımcı olmanızı dileyin. Bunu bir kağıda yazdıktan sonra kararınızı göstermeniz ve ne kadar istekli olduğunuzu kanıtlamak için ise bir damla kanınızı kağıda sürdükten sonra kağıtı katlayın ve bir şeyin içerisine koyun. Daha sonra şükür namazı kılın ve o muskayı evinizde veya iş yerinizde herhangi bir yere saklayın.

Soğutma büyüsü en geç 3 haftada etki edecektir. Siz yeterki inanın ve Allahtan hayırlısını isteyin.

الله ، أصلح مشاعر هذا الشخص. يحب الشخص الخطأ

 أعطها أفضل بناتك. ساعدني. أمين

Bağlama Büyüsü Yapımı yazımızı da okuyabilirsiniz.

 
Dikkatinizi Çekebilir ;  11 Düğüm Büyüsünün Faydaları Nelerdir?
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.