1. Anasayfa
 2. Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Yapılışı

Soğutma Büyüsü Yapılışı
0

Soğutma Büyüsü Yapılışı

Soğutma Büyüsü Yapılışı
Soğutma Büyüsü Yapılışı

Soğutma büyüsü büyüler arasında en farklı amaçlarla kullanılan bir büyü çeşididir. Soğutma büyüsüne kara büyü demek mümkün değildir. Çünkü bazı durumlarda soğutma büyüsünün iyi niyetle dahi yapıldığını söylemek mümkün olacaktır. Çünkü örneğin bir kişinin eşi alkol bağımlısı ve bu sebeple de araları açık.

Eşinin alkolden soğuması için ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu konuda sonuç alamazsa işte bu durumda soğutma büyüsüne başvurarak eşinin alkolden soğumasını sağlayabilir. Tabii ki eşleri, arkadaşları ayırmak için de soğutma büyüsü yapılabilir. Soğutma büyüsü yapılışı konusunda bu alanda uzman hoca ve medyumların kendilerine göre belirli uygulamaları bulunduğu için net bir büyüden bahsetmek mümkün değildir.

 Soğutma Büyüsü Yapımı

Soğutma büyüsü için alanında uzman bir medyum ya da hoca bulduktan sonra artık bu büyünün yapımı tamamen hocaya bağlı olacaktır. Bu işlemden sonra da kişinin neyden soğuyacağı konusuna bağlı olarak soğutma büyüsü yapımı olacaktır. Kişinin alkol, kumar gibi zararlı alışkanlıklarından soğuması için yapılacak olan büyü yapımıyla iki kişinin soğuması için yapılan büyünün arasında tabii ki fark olacaktır.

Bu sebeple de eğer kişinin birinden soğuması için büyü yapılıyorsa bu tür durumlarda büyüyü yaptıracak olan kişilerden büyünün etkisi altında olacak kişiler için birçok farklı bilgi istenebilir. İşte bu durumda büyüyü yaptıracak olan kişiler de bu büyünün yapımı için gerekli bilgileri tam olarak vermelidir.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Soğutma Büyüsü Yapılışı
Soğutma Büyüsü Yapılışı

Büyü birçok farklı türü olan bir olaydır. Soğutma büyüsü de oldukça sık bir şekilde tercih edilen bir büyü çeşididir. Eğer siz de soğutma büyüsü yaptırmak istiyorsanız işte bu tür durumlarda bir medyum ya da hoca bulmanız gerekecektir. Asla bu tür büyüleri kendiniz yapmaya çalışmayın yoksa bu tür durumlar istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşıkları Birbirinden Soğutma

Soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum dediğiniz vakit de tabii ki tek bir durumdan söz etmek mümkün değil. Bazı kişiler sevdikleri kişilerin alkol, kumar gibi kötü alışkanlıklardan soğuması için soğutma büyüsü yaparken bazı kişiler de insanların birbirinden soğuması için büyü yaptırabilir.

Çok Etkili Soğutma Büyüleri

Soğuma büyülerinde de birçok farklı hoca ya da medyum farklı yollara başvurabilir. Bu sebeple de soğutma büyüsü konusunda net bir tarif olduğunu söylemek mümkün değildir. Çok etkili bir şekilde olmasını istiyorsanız bu durumda büyüyü yapacak olan hoca ya da medyuma bu durumu net bir şekilde söylemeniz gerekir. Bu durumda bu alanda uzman olan kişi de gerekli olan büyüyü yapacaktır.

Çok etkili bir şekilde büyü yapıldığı vakit insan büyü ne için yapıldıysa ondan birden soğuyacaktır ve bu büyünün etkisi altında olduğu sürece yani büyü bozdurulmadığı sürece de kötü alışkanlıksa kötü alışkanlık eşse eş ve arkadaşsa arkadaş asla geri dönmeyecektir.

 En Etkili Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsünün etkili olmasını istiyorsanız asla kendiniz internet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile bu işe karışmayın. Çünkü bu tür büyülerde sadece hoca ya da medyumların bildiği tılsımlı sözler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra yine büyünün başarılı olması için büyüyü yapan kişinin mistik gücünün yüksek olması gerekir. Yani bu kişinin dünya dışı varlıklarla dahi iletişim içinde olduğunu söyleyebiliriz.

En etkili soğutma büyüsünü yaptığınız vakit de sonuç beklediğinizden daha çabuk sonuç verecektir ve etkisi oldukça güçlüdür. Bu sebeple bu büyüyü yaptırmadan önce kişilerin net bir karara varmış olması gerekir. İkilimde kalan kişiler asla bu tür büyüleri yaptırmamalıdır.

Etkili Soğutma Büyüleri

Soğutma büyüleri kendi arasında da ayrılır. Kimi iyi niyetle yapılırken kimi kötü niyetle yapılmaktadır. Kötü alışkanlıkları bıraktırmak için de yapılabilir, kişi ve grupları birbirinden ayırmak için de. Tabii ki durumlar bu tür bir durumda tamamen birbirinden farklı olacağı için de soğutma büyüsünü de yapan medyum ve hocaların yöntemleri de farklı olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Etkili soğutma büyüleri sırasında sizin yapmanız gereken tek şey büyüyü yapan kişinin istemiş olduğu bilgileri eksiksiz ve net bir şekilde vermek olacaktır. Zaten bu tür büyüleri yaptırmadan önce hem büyünün gücüne inanmak ve aynı zamanda büyüyü yapan hoca ya da medyumun bu alanda uzman olduğuna inanmak da son derece önemlidir.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.