1. Anasayfa
 2. Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?
0

Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?
Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız? sorusu birçok kişinin hayatında büyük bir merak ile araştırdıkları detaylar arasında yer alır. En temele kadar inilecek olduğu zaman aslında bu soru insanların hayatı boyunca en ok araştırdıkları konular arasında yer alır.

Her ne kadar insanlar büyü konusuna karşı çok farklı ilgileri yer alsa bile yine de bazı anlarda farklı konularda araştırma yapmak isteyebilirler. Bunun için ilk olarak bu büyünün ne olduğundan, ne zaman ve kimlere yapılması gerektiğine kadar birçok detaya dikkat etmek gerekir. Bu sayede birçok kişi akıllarında yer alan soru işaretlerini de rahat bir şekilde geride bırakabilirler.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Soğutma büyüsü nedir diye merak eden kişilerin çok uzun yıllardır hatta asırlardır hayatımızda yer alan kara büyüler listesinde olduğunu da bilmesi gerekir. Her ne kadar bazı anlarda yapılış amaçları iyi olsa bile genel olarak kötü niyetler ile yapılmasından ötürü kara büyüler listesinde yer alır.

Genel anlamda isminden de anlaşılacak olduğu gibi çiftlerin aralarında soğuma yaparak ayrılmalarına neden olabilecek bir durumdur. Bu yüzden de bu büyüler daha çok medyumlar tarafından yapılmak istenmez. Medyumlar daha çok doğa ve insanlık gibi her şeye yararı olacak konularda yeteneklerini kullanmayı seçerler. Fakat bazı anlarda iyilik için yapılabilecek olmasından ötürü medyumlar da yardım edebilirler.

Büyülerin yapım aşamalarının oldukça dikkatli bir şekilde meydana gelmesi gerekir. Yapılabilecek en ufak bir hata dahi kişilerin sorun yaşamasına neden olabileceği gibi çok farklı sorunların meydana gelmesine de neden olabilir. Bu yüzden de dikkatli olmak gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Kara büyüler genel olarak çok tehlikeli olması ile de bilinirler. Bir yandan da büyük bir kısmının kökenleri çok eski tarihlere kadar uzanan bir yapısı olmasından ötürü eski zamanlara ait olan dilleri bilmeyen kişiler tarafından nasıl yapılacağı da tam olarak bilinemez.

Soğutma Büyüsü Kimler İçin Uygulanır?

Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?
Soğutma Büyüsünü Kimler İçin Yaptırmalısınız?

Soğutma büyüsü kimler için uygulanır, ya da uygulanması doğrudur gibi konular da merak edilir. Bu büyü daha çok eşler ya da sevgililer arasına soğukluk sokularak onların ayrılması için yapılır. Fakat çok nadir de olsa iyi niyetler ile yapılabilecek bir büyü olarak gözlenebilir. Genel olarak ne zamanlarda uygulanabilecek olduğu incelenecek olursa;

 1. Mutlu giden bir evlilik ya da sevgililik hayatında eşlerin biri birilerinden soğumalarını sağlayarak onların ayrılmasını sağlarken bir daha barışmayacak konuma getirilmek istendiği zaman
 2. İki çok yakın olan arkadaşın aralarında olan yakınlık ve samimiyetin kıskanıldığı anlarda ikili arasını açmak
 3. Daha sevgililik aşamasında olan kişilerin ilişkileri aileler tarafından onaylanmıyorsa ve en başından ayırmak istendiği anlarda
 4. İnsanların cansız varlıklardan uzaklaşmalarını sağlamak
 5. Her ne kadar eski sevgililerden birisi ayrılmasına rağmen diğeri çok sevdiği için diretiyorsa sevenin uzaklaşması için gibi birçok alanda yapılabilir.

Genel olarak soğutma büyüsü incelenecek olduğu zaman canlı ya da cansız varlıklar fark etmeden bir insanın bağ kurduğu bir şey ile rahat bir şekilde yapılabilir. Bu büyüler sadece eşler ya da sevgililer arasında da değil eş, iş, arkadaş ya da nesneler ile de yapılabilir. Bu yüzden de illa aşk olarak düşünülmesine de gerek yoktur.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Soğutma büyüsü etkileri nelerdir kısmı da birçok kişinin merak ettiği bir konudur. Genel olarak etkiler incelenecek olduğu zaman;

 1. Sevgili ya da eşler arası için yapıldığı zaman kısa sürede soğumalar meydana gelir ve bir daha barışmamak üzere ilişkiler ayrılık ile sonuçlanır.
 2. Evli olan kişiler çok kısa sürede boşanırken nişanlı olan kişiler anında yüzük atar.
 3. Cansız varlıklar için yapıldığı zaman kişiler bu varlıktan nefret eder konuma gelir ve kısa sürede kayıplar meydana gelmesine neden olur.
 4. İnsanlar işinden okulundan ya da çevresinde yer alan her şeyden uzaklaşabilir.
 5. Çok yakın arkadaşların arası bir daha selam vermeyecek kadar bozulur.
Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşıkları Birbirinden Soğutma

Çok farklı etkileri olan bu büyü bir yandan da kara büyüler arasında yer almasından dolayı tamamen haramdır. Bu yüzden bu tarz büyülere bulaşarak Allah’a şirk koşmak yerine bireylerin çok dikkatli ve uzak kalması gerekir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.