1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Süleyman Hoca Aşk Büyüsü

Süleyman Hoca Aşk Büyüsü
0

Süleyman Hoca Aşk Büyüsü

Süleyman Hoca Aşk Büyüsü
Süleyman Hoca Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü insanların bin yıllar boyunca kullanmakta oldukları bir büyü ritüeline verilmiş olan addır. Aşk büyüsü sayesinde insanlar karşılıksız olan aşklarına bir çare ararlar ve bu karşılıksız olan aşklarını gerçekten karşılıklı bir sevgiye ulaştırmaya çalışmaktadırlar. Aşk büyüsü ritüeli uygulaması tahmin edildiği üzere insanların birbirlerine karşı duygularını hissetmelerinden itibaren yapılmakta olan bir büyü türüdür.

Bu büyü sayesinde dağılmakta olan evlilikler sonuna gelmeden toparlanır ve bu sayede eşlerin birbirlerine olan bağlılıkları ve sadakatleri de artırılmaya uğraşılır. Neticesinde bir yuva dağılmaktan kurtulurken aynı zamanda yuvanın içerisinde yetişmekte olan masum çocuklar da ayrı gayrı bir anne baba hayatı yaşamaktan kurtulurlar. Aynı zamanda aşk büyüsü sayesinde biten bir aşk ilişkisi tam anlamı ile yeniden tesis edilebilir.

Aşk Büyüsü Nedir?

Süleyman Hoca Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü olarak adlandırmakta olduğumuz bu ritüel seven insanların ihtiyaç duymakta oldukları bir bağlama verilen isimdir. Eğer bir aşk büyüsü üstüne bir araştırma işlemi gerçekleştirmiş iseniz birisini seviyorsunuzdur ve yanı zamanda ondan uzak bir durumda yer alıyorsunuzdur demektir. Bilmeniz gereken bir şey var ki büyü olarak yapılacak her işlem tamamen şer ile sonuçlanacak olan işlemlerdir. Büyü yapmak ya da bir büyü yaptırmak inan sizlere hiçbir sürede fayda göstermeyeceği gibi aynı zamanda kısa bir süre içerisinde zarar vererek sonuçlanacak ve sizlere dönecektir. Aşık etme amacı taşıyarak kullanılan tılsım ve havas ilmi çalışmalarının tamamı büyü ile uzaktan ya da yakından bir alakası ve ilgisi bulunmayan tılsım ve çalışmalardır.

Aşk tılsımları hazırlanma aşamasında kişiye özel bir çalışma programı planlanır ve kişilerin kendi isimlerinin yanı sıra annelerinin ismi aracılığı ile yıldız hesapları yapılarak üzerlerine müvekkel bir durumda olan hüddam hesaplanır. Ardından da bu işin tutabilmesi için okumalar bizzat Süleyman Hoca tarafından gerçekleştirilir. Aşk büyüsü olarak bilinen bu şey aslında büyü olarak yapılmaz ve ayrıldığınız kişi ile bağınızın kopması yüzünden yapacağınız bir şey kalmadığından bu noktada iş Süleyman Hoca’ya kalmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Etkili Aşk Büyüsü

Gerçek Bir Aşk Büyüsü Adına Bakım Var Mı Araştırılır

Süleyman Hoca Aşk Büyüsü

Eğer sizin ayrılmanız ve sizin sevdiğiniz kişiden uzaklaşmanıza bir sebep oluşturabilecek olmakta olan bir büyü ise sizlerin hiçbir şekilde çekinmenize gerek kalmayacaktır. Burada iptal i sihir olarak bilinmekte olan işlem uygulanır. Bu işlemler dahilinde bir temizleme işlemi gerçekleştirilmeden yani iptal i sihir işlemi yapılmadan bir bağlama aşk büyüsü işlemi kesin olarak yapılamamaktadır. Bununla birlikte siz eşiniz ya da sevgiliniz ile kavga edebilir ve tartışabilirsiniz. Bu durumu da birtakım sebeplere bağlama olanağınız da bulunacaktır. Ama belki de arka plan dahilinde sizin hiçbir şekilde haberiniz olmadan büyü musallatı da gerçekleşmiş olabilir.

Bunun da yok edilmesi için yani def i hacetinin gerçekleştirilmesi adına iptal i sihir işlemi uygulanmaktadır. Örnek olarak sunulan tılsım ise tamamen bir örnek olup hiçbir şekilde gerçek ile bir bağ kurulamamaktadır. Sadece ama sadece bu tılsımının gerçeklerini Süleyman Hoca bilebilir. Bu tılsım olayının kötü insanların eline geçmesi korkusundan ötürü hiçbir tılsım Süleyman Hoca tarafından bir bütün olarak yani tam olarak paylaşılmaz. Süleyman Hoca kendisinin de belirttiği gibi yasak olan büyüyü kullanmadan bağlama aşk büyülerini gerçekleştiren gerçek hocalardan bir tanesidir. Süleyman hoca sayesinde pek çok evlilik dağılmaktan kurtulmuş ve Süleyman Hoca sayesinde yine pek çok bitme seviyesine kadar gelmiş olan ilişkide eski mutluluk yakalanıp bir evlilik yoluna sağlamca girilmiştir.

Ayrıca Medyum Nedir yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.