1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü
1

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü
Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü bir hayli merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaktadır. Sevgilileri tarafından terk edilmiş olan kişilerin çekmiş oldukları acılar karşısında en çok tercih edilen büyü türleri arasında yer almaktadır.

İki kişinin ve iki gönlün bir araya gelmesi duygusu birçok kişinin aşk duygusunu yaşamak istekleri ile öne çıkmaktadır. Fakat günümüzde aşk o kadar hafife alınan bir konu haline geldi ki sevmeyen kişiler bir kere dahi ardına bakmadan çekip gitmeyi seçmektedir.

Aşk büyüsü  de böyle anlarda birçok kişinin araştırdığı bir konu haline gelmektedir. Kız erkek fark etmeden böyle sorunlar ile yüz yüze kalan kişiler kendileri için çözüm bulunması için ilk solukları da medyum hocalarda almaktadır. Bu yüzden de aşk büyüsü uzun yıllardır en çok uygulanan büyü türleri arasında da yer almaktadır.

Büyüler ilk olarak ne zaman ya da hangi ırk tarafından ortaya çıkmış olduğuna dair net bilgiler yer almasa bile geçmiş zamana karşı yapılan araştırmalar sırasında başrollerde en çok uygulanan büyü türü olarak terk eden sevgiliye yapılan aşk büyüsü en çok araştırılan ve yapılanlar arasında olmaktadır. Bu büyüler hem büyücüler hem de medyumlar tarafından uygulanırken farklı tarifler uygulanması gibi durumlar da öne çıkabilir.

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Terk eden sevgiliye yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır sorusu kişiler tarafından da bir hayli merak edilen konular arasında yer almaktadır. Fakat bu büyüler her ne kadar evlerde yapılmak istense bile tehlikeli ve zararlı olan bir şeydir. Çünkü en ufak bir yanlış yapılan adım ya da yanlış kullanılan malzeme istenen sonuçların tam tersine dönmesine de neden olur. Bu yüzden de büyü konularında alanında uzman ve deneyimli olan hem büyücüler hem de medyumlar öne çıkmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur

Aşk büyüsü yaptırma düşüncesinde olan bireylerin ilk olarak iyi bir şekilde araştırması ve ardından da buna göre bir karar vermesi gerekir. Alanında uzman olmayan kişilerin yanlış yapacakları bir hamle daha büyük sorunların meydana gelmesine neden olabilir. Bu yüzden de kişiler aşk büyüsü ile aşık etmek işlemlerini tercih etse bile tamamen soğuma ya da uzaklaşma gibi durumlar olabileceği gibi en ufak farklılıkların olmaması gibi adımlar da gözlenebilir. Böyle sorunlar ile yüz yüze kalmamak isteyen kişiler yanlış kişilerden uzak durmaları gerekirken evlerde kendileri de yapmaya çalışmamalıdır.

Terk Eden Sevgiliye Yapılan Aşk Büyüsü Çeşitleri

Terk eden sevgiliye yapılan aşk büyüsü çeşitleri de farklı olarak meydana gelmektedir. Aşk alanında her ne yaparsa yapsın bir türlü yüzleri gülmeyen kişiler kalplerinde olan kişilere kavuşabilmek için aşk büyülerinden yardım almayı da seçerler. Fakat bu tarz bir büyü yaptırma düşüncesinde olan kişilerin ilk olarak medyumlar ile görüşmeleri ve ardından da kendileri için en uygun olan türü seçmeleri gerekir.

Terk eden sevgiliye yapılan aşk büyüsü arasında birçok farklı tür yer alabilir. Yapılan kaynaklardaki araştırmalara göre kişiler de bu kadar farklı türler arasından kendileri için en uygun olanları da rahat bir şekilde bulabilmektedir. Bu türler;

 1. Kırmızı mum ile uygulanan aşk büyüsü
 2. Karabiber ile uygulanan aşk büyüsü
 3. Nohut ile uygulanan aşk büyüsü
 4. Kaşık büyüsü olarak uygulanan aşk büyüsü
 5. Geri getirme büyüsü olarak uygulanan aşk büyüsü
 6. Canbar olarak uygulanan aşk büyüsü
 7. Papaz olarak uygulanan aşk büyüsü vs. Sayılabilir.

Yukarıdaki gibi terk eden sevgiliye yapılan aşk büyüsü çeşitleri biri birinden farklı olarak meydana da gelmektedir. Bu yüzden de bireylerin direk kendi kafalarına göre bunu yapmak istiyorum demek yerine yaşadıkları aşk hayatına ya da aşk sorunlarına göre uygun olanların seçilmesi gerekir. Fakat bazı kişiler direk duydukları büyüleri seçerek de iyi bir şey yapalım derken daha büyük sorunların meydana gelmesi gibi durumları da beraberinde getirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Etme Büyüleri

Terk eden sevgiliye yapılan aşk büyüsü haram mıdır diye de merak edilmektedir.  Büyü konusu genel anlamda Allah’a şirk koşma olmasından ötürü hem dinen haram hem de yapımı oldukça kötüdür.

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Tespit Edilir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 10 ay önce

  kısa ve öz olarak söyleyebileceğim tek bir şey var bağlama büyüsünde medyum yasin beyin üstüne asla tanımam.
  Ya her seferinde sudan sebeplerle benden ayrılan sevgilimi bana öyle bir bağladı ki şimdi ben ayrılmak istediğimi söylediğimde karşımda çocuk gibi ağlıyor beni bırakma diye şaka gibi ya gerçekten

  medyum yasin hocama teşekkürlerimi sunuyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.