1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü

Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü
1

Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü

Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü
Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü ritüelleri günümüz dünyasında kullanılıyor olmasının yanı sıra bu günümüze bundan çok öncesinden yani bin yıllar öncesinden gelmiş olan büyü ritüelleri arasında yer almaktadır. Aşk büyüsü ritüellerinin uygulanmasının asıl ve yegane amacı olan sevenleri birbirleri ile kavuşturmak bu durumu en iyi şekilde anlatmamıza yardım edecek olan durumdur. Aynı zamanda aşk büyüleri birden bire hiçbir sebep yok iken terk edip giden eski sevgiliyi geri getirmeye de yarayacaktır.

Aynı amanda karşılıksız bir aşk ilişkisi yaşıyor iseniz ve bu aşkınıza bir türlü karşılık alamıyor iseniz başvuracağınız yegane yöntemdir. Aşk büyüsü aynı zamanda sadece karşılıksız bir aşk için ya da terk edip giden eski sevgiliyi geri getirmek için yapılmaz. Aynı zamanda bu büyünün kullanım alanları arasında evlilikler içerisinde yaşanılan problemleri çözüme erdirmek için kullanılan ve bir ömür boyu bir evliliği mutlu hale getirebilecek aşk büyüsü ritüelleri de bulunmaktadır. Bir de daha nişanlı ya da sevgili çiftler iseniz aşk büyüsü kullanımı ile evlilik yolunda net adımlar atma fırsatına da sahip olacaksınız.

Toprak Büyüsünün Faydaları

Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü
Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü

Toprak kullanımı ile gerçekleştirilmekte olan aşk büyüsü ritüelleri sayesinde özellikle de aşk konusunda çok güzel ve çok iyi gelişmeler elde etme şansına sahip olacaksınız. Söz konusu toprak büyülerinin yapım aşamasında kullanılmakta olan malzemeler ve araç gereçler ile birlikte uygulamanın adımlarına da çok ciddi bir şekilde dikkat edilmesi gerekmektedir. Toprak ile uygulanmakta olan aşk büyülerinde söz konusu büyünün mutlaka ama mutlaka işinin ehli olan bir medyum hocası tarafından icra edilmesi gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aşık Etme Büyüleri

Aşk büyülerinin uygulanması sayesinde insan istediği erkeği ya da kadını fark etmeksizin çok kolay bir şekilde kendisine aşık etme imkanına sahip olacaktır. Aynı şekilde bir takım insanlarda bütün belirtiler ya da istekler aynı olmayacaktır. O nedenden ötürü aşkın karşılıklı ya da karşılıksız olacağını da bilmemiz gerekiyor.

Karşılıksız olan aşklarına insanlar kendi başına çözüm bulamasalar bile insanlar aşk büyülerinin uygulanması neticesinde karşılıksız aşklarına dahi bir karşılık bulma şansına erişmektedir. Aşk büyüleri içerisinde çok etkili olarak bilinmekte olan bir büyü de toprağa gömülerek yapılan aşk büyülerinden oluşmaktadır. Toprak sayesinde yapılmakta olan aşk büyüleri çok büyük etkilere sahip olması ve kalıcı olması kesinlikle söz konusu materyalin yani toprağın etkisinden ötürü gerçekleşmektedir.

Büyü ritüelinin uygulanmasına başlanılmadan önce herhangi bir şekilde bir mezar toprağına erişim sağlanılması gerekmektedir. Bu toprak genel olarak bir kavanoz sayesinde taşınabilir. Aynı zamanda bu toprağın herhangi bir şekilde başka bir etken ya da madde ile karışmaması gerekiyor.

Kavanoz ile taşınan toprak medyuma verilmeli ve ardından o medyumun çok iyi olarak bildiği tılsımlı sözcükleri okuması beklenmelidir. Toprağın üzerine tılsımlı sözcükler ve duaların okunmasının ardından toprak sevilen kişinin bulunduğu ve çok sık bir şekilde bastığı bir toprağa gömülmeli yani karıştırılmalıdır. Çok kısa bir süre içerisinde o kişi size aşık olacaktır.

Toprağa Gömülen Büyüler Kime Yaptırılmalı?

Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü
Toprağa Gömülen Aşk Büyüsü

Mezar toprağı ile yapılmakta olan büyüler genel olarak çok kuvvetli ve çok güçlü olarak bilinen büyülerdir. Bu büyüleri tek başınıza icra etmeye çalışmak çok kötü sonuçlar da doğurabilir. Bu nedenden ötürü bu büyülerin mutlaka işinin ehli olan kimselere yani bir noktada medyum hocaların yaptırılması gerekir. Medyum hocalarının icra edeceği büyü ritüellerinin ardından aşık olmasını istediğiniz kişi size kısa bir süre içerisinde deliler gibi aşık olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  En Keskin Aşk Büyüsü
Mutlu Olmak için Yapılan Dualar Hangileri yazımızı da okuyabilirsiniz.
 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 1
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 10 ay önce

  Selamlar . Toprağa yapılan büyüklerde rizik kesmek için olanı var ondan bahsetmek istiyorum .. 2002 yılında köyden istanbula geldik 6 sene burada yaşadıktan sonra … amcalar felan da bizi ziyaret etmeye geldiler. Her evde bulunan büyücü bi yenge vardır tabi bizde de var bir tane annem babam çalışıyor. Kira fatura derken geçinip giyiruz …. durumumuza iyi tabi o zmna göre yengem bunu cekemeyip rizik bağlama buyusu yaptırmış toprak bi evimiz vardı babam sürekli sinirli hergun kavga gürültü siddete kadar gitmeye başladı bizi evden kovmalar felan annem hocayla görüşmek toprağa büyü yapmışlar riskiniz kesilsin diye çocuk çocuğu kim düşünecek tabi kaç tane hocaya gittiler hepsi bozuldu büyüler diyo etkisi hala sürüyor 1 sene böyle hocalarla geçti gerçekten düzgün bi hoca çıkmadı karşımıza, sonra yasin hocayla görüştüler 1 ay olmadan galiba buyud3n eser kalmadı gerçekten, evimize huzur geldi . Sakinlik rahatlık sardı her yeri ne dua ettiler nasıl yaptılar ben bilmiyorm sadece dua verdi okudu annem evin etrafıni gezdi biseyler yaptı eski huzurlu günlerimize döndük şükür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.