1. Anasayfa
 2. Aşk Büyüsü

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü
1

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü
Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü

Tuz büyüsü ve bu tuz büyüsünün uygulama çeşitleri çok uzun zamanlardır dünyanın pek çok yerinde uygulanmakta olan ve aynı zamanda dünyamıza da Kafkaslar bölgesinden yayılmış olan etkili bir büyü ritüeli olarak kendisini göstermektedir. Bu büyü kullanımını aşık etmek, bağlamak, ayırmak ya da buna benzer olan pek çok amaçlar için kullanılabilmektedir. Tuz büyüsü ritüeli etkisini çok çabuk bir şekilde göstermektedir.

Diğer aşk büyüsü ritüellerine nazaran da belli bir etki gününe sahip olmaktadır. Söz konusu olan bu büyü yani tuz büyüsü Nizer büyüsü ya da Erusek büyüsü olarak da farklı farklı isimlerde bilinebilmektedir. Söz konusu olan bu büyü aynı zamanda kara büyü sınıfı içerisinde yer almayan bir büyüdür.  Aynı zamanda o tür  büyülere göre çok daha zararsız olan bir büyü olarak bilinmektedir.

Tuz Büyüsü Nedir ve Ne İşe Yarar?

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü

Tuz büyüsünün ne olduğu ve ne anlama geldiği aslında pek çok insan tarafından merak edilen bir konu olarak günümüzde sırrını korumaktadır. Aynı zamanda bu tuz büyüsünü her medyum hocası farklı biçimlerde kullanabilirler. Tuz büyüsü ritüeli aşık etmek adına, sevgi güçlendirmesi adına, bağlılık adına en iyi şekillerde yapılmakta olan tuz büyüsü kişileri birleştirmek ve aynı zamanda onların birbirlerine olan saygısını ve sevgisini de artırmak için kullanılacağı gibi bunun yanında ayırmak adına, büyü bozmak adına, da yapılabilir.

Tuz kullanımı tüm bunların yanı sıra aynı zamanda medyumlarca büyü bozmak adına da kullanılmaktadır. Tuz sayesinde büyü icrasının gerçekleştirilmesi durumu neredeyse bütün medyumlar tarafından yapılan büyü ritüellerinin içerisinde yer almaktadır. medyumların yanı sıra bazı zamanlar da tariflerin bulunması mümkün hale gelmiştir. Söz konusu olan bu tariflerin sayesinde ev ortamında bir tuz büyüsü icra edebilmeye çalışılır. Aynı zamanda bu büyüler medyum kişilerin yapmış oldukları büyüler tarzında kesin sonuçlar veremezler. Bu büyülerden alınacak olan en iyi sonuç medyum hocanın sizlere özel olarak yazmış olduğu tuz büyüsü tarifi edilmelidir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyü ve Sihirden Korunmak İçin Okunacak Dualar Nelerdir?

Tuz büyüsü ritüeli en başta da söylenildiği gibi ak büyülerin arasında yerini bulmaktadır. Aynı şekilde bu büyüler kara büyülerin tam tersine olarak ak niyetlerle yani iyi niyetlerle yapılmakta olan çok büyük tehlikeler barındırmayan ve de altında fazla büyük tehlikeler uyandırmamakta olan büyülerdir. Bu dini bir boyut içerisinde bakıldığı zaman büyü olduğu için tabi ki aynı zamanda günah olarak da bilinmektedir. Ancak kara büyüler kadar etkili ve de kötü tesirlere sahip olmaması ile birlikte tehlikeli olmadığı da bilinir.

Tuz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü
Tuzla Yapılan Aşk Büyüsü

Tuz büyüsü ritüelinin uygulanmasının nasıl yapılacağına dair olarak pek çok kişi merak içindedir ve aynı zamanda çok farklı amaçlar sayesinde yapılan tuz büyüsü pek fazla çeşitte bulundurmaktadır. Vefk bebeği yani oyuncak bebek ile bir tuz büyüsü ritüeli icra edilebilir. Aynı zamanda tuzu kavurmak yolu ile de bir tuz büyüsü gerçekleştirilebilir. İri tuz büyüleri de uygulanmakta olan büyü ritüellerinin arasında yer almaktadır.

Az önce belirtmiş olduğu gibi çok farklı tuz büyüsü ritüelleri bulunmaktadır. Bu ritüellerin hangisinin uygulanacağı büyünün uygulanma amacına ve niyetine göre de tercih edilebilir. Bütün büyülerin ortak olarak görülmekte olan özelliği ise tamamen iyi niyetli olması ve kolay yapılmasının yanı sıra aynı zamanda çabuk bir şekilde sonuç sağlamasıdır. Aynı zamanda tuz malzemesi çok kısa bir süre içerisinde ve çok kolay bir şekilde bulunacağından bu büyünün icrası çok basittir.

Ayrıca Hızlı Aşık Etme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. MERHABA..
  BUGUN HAYATIMIN EN MUTLU GÜNÜ YASİN HOCAMIN BANA YAPTIGI İŞLEM TUTTU COK MUTLUYUM BUNDAN BİR HAFTA ÖNCE YASİN HOCAMA BENDEN AYRILAN VE NE YAPTIYSAM BARISMAYAN SEVGİLİM İCİN BİR UYGULAMA YAPTIRDIM.
  VE BUGUN SEVDİGİM İNSAN İLE ARAMIZDAKİ BÜTÜN SORUNLAR KALKTI İNSALLAH EN YAKIN ZAMANDA DÜGÜNÜMÜZ OLCAK YASİN HOCAMDA DAVETLİ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM BEN SONUC ALDIM COK MUTLUYUZ ALLAH RAZI OLSUN ❤️????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.