1. Anasayfa
 2. Soğutma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
6

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum, Büyüler genelde kişilerin aşk için başvurdukları yöntemlerden biridir. Büyüler kişilerin davranışlarını ve duygularını değiştirdiği için anında kişi üzerinde etkileri başlayacaktır. Özellikle ayırma büyüleri oldukça kuvvetli büyülerdir ve kısa sürede kişi üzerinde etkileri görülür. Uzaklaştırma büyüsü en güçlü kara büyüler arasında yer almaktadır. Uzaklaştırma büyüsünün gücü çok büyük olduğu için kısa sürede amacınıza ulaşacaksınızdır.

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bu tarz güçlü büyülerin yapımında kişiler internetten okudukları bilgilere göre büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka bu tarz güçlü büyüler için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyuma gidilerek büyü yapılmadığında kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Ayrıca büyülerin yapımında üç harflilerden yardım alındığı için kişilere üç harfli musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir.

 

Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyü yaptırmayı tercih etmek sizin için daha iyi olacaktır. Dinimizce büyü yapmak oldukça günahtır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız ve büyüde yaptırmamalısınız. Bizde büyü yapmıyoruz ve sizlere büyü tarifi vermiyoruz.

 

Uzaklaştırma Büyüsünün Yapılışı – Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Uzaklaştırma büyüsünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyü yapılacak olan kişinin ismini bir kağıt parçası üzerine yazar. Daha sonra üç harflilerin yardımı ile bu büyü muska şeklinde katlanır ve tamamlanır. Bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde saklanması gerekmektedir. Bu büyülü muska ne kadar kişiye yakın olursa o kadar iyi bir şekilde kişi üzerine etkileyecektir.

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Büyü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde kişinin davranışlarında değişiklikler olur ve kişi büyünün etkisi altına girer. Kişi muska sayesinde sevdiği kişiden uzaklaşmaya başlayacaktır ve sürekli olarak kavga edeceklerdir. Bu yüzden uzaklaştırma büyüsü kısa sürede kişi üzerine etki eder ve sevgilisinden, eşinden ayrılmasına sebep olur. Uzaklaştırma büyüsü yapıldıktan sonra üç harfliler sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir.

Kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede sevdiği kişiden nefret edecek konuma kadar gelir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etki eder. Bu güçlü kara büyüyü kullanarak sevenleri birbirinden ayırabilirsiniz. Kısa sürede etki etmesi ile de amacınıza ulaşacaksınızdır.

Uzaklaştırma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Uzaklaştırma büyüsü çok güçlü bir büyü olsa bile belli bir süre boyunca kişi üzerinde etki etmektedir. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kısa sürede kişi üzerindeki etkileri kaybolacaktır. Bu yüzden kişi gene eski iradesine kavuşacaktır ve sevdiği insana geri dönecektir. Büyülerin etkileri bittiği andan itibaren kişiler üzerindeki etkileri yavaş yavaş ortadan kalkacağı için kişi kendi davranışlarına ve normal hayatına geri döner. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Hiçbir büyü sonsuza kadar kişi üzerinde etki etmez. Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Bu yüzden büyülerin yeniletilmesi şarttır. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanır. Büyü yeniletilmesi için tekrar aynı medyuma gidilerek bir uzaklaştırma büyüsü muskası yazılması gerekmektedir. Muska aynı şekilde yazılmalıdır ve gene kişinin evinde bir yere saklanmalıdır. Muska herhangi bir şekilde açılır ya da kaybolur ise kişi üzerindeki tüm tesirini kaybedecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi ve muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkilerinin devam etmesini sağlayacaksınız ve sevenler birbirlerinden hep ayrı kalacaklardır.

Büyünün yeniletilmesi dışında ayrıca ekstra olarak ek bağlayıcı büyüler yaptırarak da uzaklaştırma büyüsü etkilerinin daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz. Bu bağlayıcı büyüler sayesinde artık büyünün tesir süresi de oldukça uzun olacaktır ve tekrarlatma süresi için beklemeniz gerekecektir. Bu şekilde sevenleri birbirinden ayırabilirsiniz ve amacınıza kısa sürede ulaşacaksınızdır. Uzaklaştırma büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde etki etmektedir.

Ayırma Büyüsü Yapılışı yazımızı da okuyabilirsiniz. Youtube Kanalımız‘a Abone Olmak isteye bilirsiniz.

Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum; Uzaklaştırma büyüsü, bir kişiyi hayatınızdan uzaklaştırmak veya sizden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu tür büyüler genellikle zarar verici veya düşmanlık içeren ilişkileri sonlandırmak veya uzaklaştırmak için kullanılır. Uzaklaştırma büyüsü uygulamak isteyenler genellikle yaptırım gerektirecek bir durumda ya da tehlikede olduklarını düşünürler. Ancak, büyü yapmadan önce mutlaka tüm diğer seçeneklerin tükenmiş olduğundan ve son çare olarak başvurulduğundan emin olunmalı ve büyüden doğabilecek sonuçların kabul edilebilir olduğuna karar verilmelidir.

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum genellikle şu malzemelerle yapılır:

 1. Kişiye ait bir fotoğraf: Büyüyü gerçekleştireceğiniz kişinin güncel bir fotoğrafını kullanmanız önemlidir. Fotoğraf kişiyi gerçekçi bir şekilde temsil etmeli ve büyüyü gerçekleştirecek kişi tarafından doğru şekilde tutulmalıdır.
 2. Kişisel eşyalar: Kişiye ait bir eşya, özellikle kıyafet veya takı gibi bir malzeme, büyü için kullanılabilir. Bu, kişinin enerjisini veya bağlantısını büyüye dahil etmeye yardımcı olabilir.
 3. Mumlar ve tütsüler: Büyüyü gerçekleştirmek için genellikle siyah veya koyu renkli mumlar kullanılır. Tütsüler, enerjiyi yönlendirmeye ve büyü ritüelini desteklemeye yardımcı olabilir. Bu, kötü enerjileri uzaklaştırmak ve zarar vermek istediğiniz kişiyi etkilemek için kullanılabilir.
 4. Kişiye özgü semboller: Kişinin adını, doğum tarihini veya herhangi bir kişiye özgü sembol veya simgeleri büyüde kullanmak, bağlantıyı güçlendirebilir ve büyünün etkisini artırabilir.

Uzaklaştırma büyüsü karmaşık ve güçlü bir büyüdür. Bu nedenle, doğru bilgiye sahip olmak ve büyüyü gerçekleştirmek için deneyimli bir büyücü veya medyumdan yardım almak önemlidir. Büyüyü doğru bir şekilde yapmak, büyünün etkili olması ve beklenen sonuçları vermesi açısından önemlidir.

Uzaklaştırma Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Ancak, büyü yapmadan önce dikkate almanız gereken bazı etik, ahlaki ve hukuki konular vardır. Başkalarına zarar vermek veya zorbalık yapmak amacıyla büyü yapmak hem etik hem de yasal olarak kabul edilemezdir. Büyü yapmadan önce nedenlerinizi ve niyetlerinizi dikkatli bir şekilde değerlendirmeli ve olası sonuçları anlamalısınız.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (6)

 1. selam bende hocama işlem ytaptırdım hiç bi işim rast gitmiyodu elimi neye atsam kuruyordu adeta sağolsun rızık kısmet açılması için işlem yaptı ondan sonra Rabbim yürü ya kulum dedi çok şükür kendi işimin başındayım şimdi. Allah hocamdan razı olsun

  • Aleyküm selam benide eski sevgilim rahat bırakmıyor hiç. Sürekli tehtit kötü şeyler. Çok rahatsızım ailemin kulağına gidecek diye. Soğutma duası yapıyor mu hoca bilgi lütfen:(

 2. Biliyorum genelde herkesin derdi bağlamak fakat benim derdim beni seven adamı benden soğutmakdı ondan ayrıılarak onu kırmak depresyona sokmak istemedim benden soğsun uzaklaşsın istyordum talimatlarına uydum yasin hocanın verdiği ve bana karogyla vefk yolladı ve zaman geçtince yavaş yvş benden soğduğunu gördm benden uzaklaşıyor gittikçe şimdi 2. Haftadyız allah yasin hocadn razı olsun numaraıs vbu eğer benim gibi derdiniz varsa 90 546 484 3166

 3. Yasin hocadan başka bir hoca bilmem ben arkadaş kendisine 2 tane işlem yaptırdım 13 -14 Günde etkilerini gördüm herseyi var ne zaman arasam telefonuda açıyor benim naçizane fikrim güvenebilirsiniz ben güvendim mutlu oldum insallah sizde mutlu olursunuz irtibat 0546 484 31 66

 4. çok sağolun bilgilendirmeler için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.