1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü
3

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü

İlişkilerde uzaklık, yani mesafe gerçekten de önemli bir sorundur. Pek çok kişi bu sorunu atlatamaz. Çünkü uzak kalınca güven ve sevgi konularında bazı sıkıntılar ortaya çıkmaya başlar. Kişiler birbirini ne kadar severlerse sevsinler bir yerden sonra bu uzaklık sebebi ile ilişki tehlikeye girebilir. Bu durum ile çok sık karşılaşılır. İnsanlar böyle durumların ilişkilerini yok etmemesi adına çaba gösterirler. Bazı yolları seçerler. Bu yollardan bir tanesi de uzaktaki kocamın bağlanması için büyü yapmaktır. Bu yazı içerisinde bu büyünün ne anlama geliyor olduğunu, kimlerin yapabileceğini ve daha pek çok ayrıntılı bilgiyi alacaksınız. Yazıyı okuduktan sonra diler iseniz sitemize girebilir ve diğer büyüler ile ilgili içeriklerimizi de okuyup bilgi alabilirsiniz.

Eşimin bağlanması için büyü

Eşimin bağlanması için büyü olarak da bilinen bu büyü türü günümüzde pek çok insan tarafından bir çözüm, bir çare olarak görülür. Büyü sayesinde birbirinden uzakta kalan eşler birbirlerine sadakatsizlik yapamazlar. Çünkü büyü ile birbirlerine tamamen bağımlı hale getirilirler. Büyünün bu kadar çok tercih edilmesinin bir diğer sebebi de kesinlikle ilişkileri ve evlilikleri kurtaran, güven bağı oluşmasını sağlayan bir büyü türü olmasıdır. Eğer eşiniz ile uzak kalmış iseniz ve bazı şeylerden endişe duyuyor iseniz ilişkinizi kurtarmak adına uzaktaki kocamın bağlanması için büyü yöntemini siz de tercih edebilirsiniz. Bu konuda en net olarak bunları size diyebiliriz.

Uzaktaki eşime bağlama büyüsü

Bu büyü konusunda da diğer büyü türlerinde karşılaştığımız bazı sorular vardır. Bu soruların en başında büyüyü kimin yapabileceği sorusu gelir. Şimdi bu soruyu sizler için yanıtlayalım: Uzaktaki eşime bağlama büyüsü yapacak olan kişiler asla sıradan olan yeteneksiz, eğitimsiz insanlar değildir. Bu büyüyü sadece özel yeteneklere sahip olan ve ilmi bilgilere vakıf olan insanlar yapabilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  72 Saatte Bağlama Büyüsü

Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyü

Özel yetenekler çok önemlidir çünkü bunlar psişik niteliktedir ve büyünün yapılması için mutlaka gerekli olan cinler ile iletişim kurmayı bu yetenekler sağlar. Bu sebep ile eğer bu büyüyü yapmak istiyor iseniz ve bu konuda hem yeteneğiniz hem de hiçbir ilmi bilginiz yok ise asla büyüyü yapmak ile uğraşmamalısınız. Yapmanız gereken tek şey güvenilir ve gerçek olan bir hoca ya da medyum ile görüşmektir.

Uzakta olan nişanlıma bağlama büyüsü

Bu büyü, yani uzaktaki kocamın bağlanması için büyü çeşitli alternatif türlere de sahip haldedir. Yani bunu biraz daha açmak gerekir ise şunu diyebiliriz: Bu büyü türünün evli olmayan, sadece nişanlı olanlar için olan türü de bulunur. Bu büyünün adı da uzakta olan nişanlıma bağlama büyüsü olarak bilinir. Yine tüm yapılışı, yöntemi ve tarifi eşe yapılan büyüye benzer. Nişanlılar birbirinden uzak kalmış ise, aralarında büyük mesafeler var ise bu büyü yapılabilir. Böylece nişanlıların birbirlerine ihanet etmesi, sevgilerini azalması engellenmiş olunur. Sevgi, saygı ve sadakat bağları sonsuz bir kuvvete kavuşur. Bu büyüyü genel olarak ya aileler nişanlı olan evlatları için yaparlar ya da nişanlılardan biri diğerine yapar.

Sevgilime bağlama büyüsü

Yukarıda eşe yapılan bu büyü türünün bir alternatifi olarak nişanlıya yapılan bağlama büyüsünü gösterdik. Aynı zamanda şimdi anlatacak olduğumuz büyü türü de bir alternatif halinde yer alır. Bu büyü de sevgilime bağlama büyüsü yapmaktır. Bu büyünün de tüm yöntem, tarif ve yapılışı ana büyüye çok benzer. Her bir hoca da medyum da bu büyüyü iyi bir şekilde uygular. Büyü sayesinde sevgililer birbirlerine kuvvetli şekilde bağlı hale getirilir. Böylece birbirlerine olan sevgi ve sadakat bağları çok güçlü hale gelir. İlişkileri çok uzun yıllar boyu sürer ve hiçbir sorun ile karşılaşmazlar. Aralarına hiçbir şekilde üçüncü şahıslar giremez. Buna izin vermezler. Bu büyü türü hakkında da sizlere bunları diyebiliyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bağlama Büyüleri Arasında Hangileri Faydalı?

Genel olarak bu konuda sizlere anlatabileceğimiz şeyler bu kadardır. Eğer çok daha detaylı bilgileri öğrenmek istiyor ya da büyü yaptırma adımına geçmek istiyor iseniz yapmanız gereken başlıca şey kendinize güvenilir bir hoca bulmaktır. Bunu da sitemizden bulabilirsiniz. Sitemizde hocaların adları ve insanların bu hocalar hakkında neler düşündükleri açık bir biçimde yazmaktadır.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (3)

 1. Merhaba ben bekarım ve uzun zamandır birini arıyordum ama kiminle tanışsam iyi anlaşamıyordum sürdüremiyordum….Geçen ay birisi ile tanıştım ve bunun tekrar yaşanmaması için tanışır tanışmaz yasin hocaya başvurdum ve aşık etme işlemi yaptırdık ve bekledim gibi cidden de olmadı ve ilişkimiz oldu çok iyi anlaşıyoruz ((: rüya gibi ilişkimiz var umarım nişanlanırız en yakın zamanda….

 2. bende istiyorum yaptırmak aslında önerirmisiniz acaba nasıl olur ?

 3. 10 ay önce

  Merhabalar ..
  Eşimle severek evlendik hiç bir sıkıntımız yok 3 senedir mutlu bir evliliğimiz var son zamanlarda eşim beni çok tersliyordu ufak tartışmalar büyük kavgalara dönüşmeye başlamıştı eşimin benden uzaklaştığını fark ettim onu kaybetmekten çok korktum o dönemde.
  Ben hacı hocaya inanan bir insan değilim ama insan zorda olunca her şeyi yapıyormuş.
  İnternete girip araştırmaya başladım hocayla çalışmaya karar verdim.
  hocamla birlikte zor bir dönem geçirdik işlem ama Allah’ıma şükürler olsun şimdi çok iyiyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.