1. Ana Sayfa
 2. Aşk Büyüsü

 Uzaktan Aşk Büyüsü

 Uzaktan Aşk Büyüsü
2

 Uzaktan Aşk Büyüsü

 Uzaktan Aşk Büyüsü
Uzaktan Aşk Büyüsü

Uzaktan Aşk Büyüsü yapılıp, yapılamayacağı bir hayli merak ediliyor. Uzaktan aşk büyüsünün yapılabileceğini söylemek yanlış olmayacak. Uzaktan ilişki sürdüren, nişanlı, sözlü ya da evli kalan birçok insan vardır.

Bağların bir süre sonra kopmaya başladığı bu ilişkilerde, kişiler karşı tarafın eski duygularına dönmesi için uzaktan aşk büyüsüne başvururlar. Bir hayli tesirli büyüler arasında yer alan uzaktan aşk büyüsü, asırlardır varlığını sürdürebilmektedir.

Aşklarına karşılık bulmak isteyen bireyler tarafından uygulanan bu büyü, en etkili ve eski büyüler arasında yer alıyor. Uzaktan aşk büyüsünü yaptıracağınız medyumun kaliteli olmasına emin olunuz. Bu büyüyü yaptırmak için doğru malzemeler ve doğru zamanın seçilmesine de özen gösteriniz.

Uzak mesafeli aşk yaşayan bireyler, aşklarının eksilmeye ya da azalmaya başladığını fark ettiklerinde soluğu bazı yöntemlerde alırlar. Bu yöntemler arasında uzaktan aşk büyüsü de yer alır. Sevdikleri ile ayrı yerlerde yaşayan bireyler bazı zamanlar ruhani bir uygulama olan uzaktan aşk büyüne başvururlar.

Bir hayli etkisi olan bu büyü, çok eski büyüler arasında yer alıyor. Kadim büyü kitaplarında yer alan bu büyü, farklı yöntemler ile uygulanmaktadır. En çok tercih edilen aşk büyüleri arasında yer alan uzaktan aşk büyüsünü gelin daha yakından inceleyelim.

Uzaktan Aşk Büyüsü Nedir?

Öncelikli olarak uzaktan aşk büyüsü nedir sorusunu bir yanıta ulaştıralım. Geçmişten günümüze kadar gelen büyü, gerçekliği inkâr edilemez bir olgudur. Uzaktan aşk büyüsü en eski ve en tesirli büyüler arasındadır. Uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü uzaktan ilişki sürdürmeye çalışan bireyler tarafından uygulanır.

Gelin bu büyü hakkında daha fazla bilgi sahibi olalım. Bu büyü yapılırken ortada gerçek bir bağın olması gerekiyor. Aksi halde büyünün gerçekleşmesi söz konusu olmayabilir. Platonik aşıklar, sevdiği bireyi kendine aşık etmek, karşılıksız olan duygularına karşılık bulmak konusunda yetersiz kalabilir. Uzaktan aşk büyüsü büyük etkiler doğuran tesirli büyülerdendir.

Kadın ya da erkek fark etmeksizin her cinsiyetteki bireyler büyü kitaplarında yer alan büyülerden yararlanırlar. Uzaktaki birini kendine aşık ettirmek için bağlama büyüleri yapılır. Birbirine aşık olacak kişilerin arasında muhakkak bir bağ bulunuyor olması gerekiyor. Aksi taktirde büyünün kabul olması mümkün olmayabilir.

Youtube’deki En Etkili Bağlama Büyüsü videomuzu izleyebilirsiniz.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri Nelerdir?

 Uzaktan Aşk Büyüsü
 Uzaktan Aşk Büyüsü

Uzaktan yapılan aşk büyüleri nelerdir sorusu birçok insan tarafından araştırılmaktadır. Siz değerli okurlar için bu soruyu yanıtlayalım. Bazı medyumlar, çok eski zamanlardan beri uzaktan aşk büyüsü yapmaktadır.

En tesirli büyüler arasında yer alan uzaktan aşk büyüsü, kısa zaman içerisinde etkilerini gösterir. Son zamanlarda internet üzerinden bir hayli yaygınlık kazanan aşk büyüleri, sağladığı etkiler ile büyük dikkat çekiyor. Uzaktan aşk büyüsü ile ilgili detaylı bilgileri edinmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Bireyler uzak mesafelerin oluşmasına rağmen evli, nişanlı, sözlü ya da sevgili kalabiliyor. Bu durum zaman içerisinde duyguların azalmasına yol açabiliyor. Bu noktada insanlar partnerlerini kendilerine tekrar aşık etmenin yollarını aramaktadır. Bugün uzaktan yapılan aşk büyüsü konusu en merak edilen konular arasında yer alıyor. İşte uzaktan yapılan aşk büyülerinden bazıları:

 • Evde kaşık büyüsü ile yapılan aşk büyüsü,
 • 41 nohut büyüsü ile yapılan uzaktan aşık etme büyüsü,
 • Düğü ile yapılan uzaktan aşk büyüsü,
 • Sabun ile yapılan aşk büyüsü,
 • Bez parasının yakılmasıyla yapılan aşk büyüsü,
 • İp ve düğme sayesinde yapılan aşk büyüsü,
 • Kişinin fotoğrafı ile yapılan aşk büyüsü,
 • Dolunay büyüsü,
 • Dolunay büyüsü ile yapılan aşık etme büyüsü,
 • Tuz kullanılarak yapılan aşk büyüsü,
 • Kaşıktan destek alınarak yapılan aşk büyüsü,
 • Mum ile yapılan aşk büyüleri,
 • Kişiye ait eşyalar ile yapılan aşk büyüsü,
 • Biber ile yapılan aşk büyüsü,
 • Bağlama büyüsü.
Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar yazımızı da okuyabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 6 ay önce

  Hocam merhaba , biz bu sene köye gidip geldik UZAKTAN bi akraba var çocuğu Beğendim Galiba oda beni beğendi . Kuzenlere soruyorum kimse bilmiyor onlarda ilk defa görmüşler dikkat çekici bi cocuk .
  Hic bisey yok elbise yada bir eşyası resimden uzerinw dua Edilse kabul olur mu . Tekrar Görmek istiyorum Onu aslında baya etkilendim , es adayı için uygun mu tanimiyorum , tanımak istiyorum ne yapmam gerekir bu konu için bna yardımcı olurmusunuz

 2. 6 ay önce

  İnanç gerçekten çok önemli ben denedim gördüm aşk çok güzel bir duygu fakat karşılığı olmadığında da bir o kadar can yakıyor Allah bin kere razı olsun hocam sizden aylardır yaşadığım ızdırap uykusuz mutsuz ağlayıp sızlamalar sayenizde sona erdi bunu görüyorum ümitsizliğe kapılmaya başladığım anda Allah sizi çıkardı karşıma bir süredir takip ediyordum sizi zaten biraz bilgi edinmek için yorumları falan görünce tekrar bir ümit ışığı oldu sanki denemeye karar verdim insanların mutluluğunu olumlu dönüşlerini görüp şahit oldukça gerçekten sağlam bir inançla oturup ne yapmam gerektiğine baktım ve sabırla bekledim bir hafta dolmadan mesajlarıma dönmeyen adam dün gece hiç de beklemediğim aklımda olmayan bir anda bana yazdı inanamadım hemen ümitlenmek istemedim önce kalbim heyecanla çarparken görüşmek istediğini söyledi hala mutluluk sarhoşuyum resmen flörtten öteye geçemediğim hatta sonrasında hak hatır sormak için bile muhabbet kuramadığım başlamadan biten hikayem sayenizde artık güzel bir hikaye olacak inanamıyorum hala söylediklerinizi düşünerek cidden aylar sonra çok mutlu uyudum size çok dua ediyorum Allah bin kere razı olsun hakkınızı asla ödeyemem siz benim ümidim oldunuz kimse bneim gibi ümitsizliğe düşmesin mutluluğunuz için biraz çaba harcayın cidden etkisi büyük siz olmasanız asla hayal edemezdim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.