1. Ana Sayfa
  2. Ayırma Büyüsü

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
1

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa Büyüsü Nedir?
Yarasa Büyüsü Nedir?

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? konusu özellikle son dönemlerde bir hayli araştırılmaktadır. Kimi insanlar yetiştiriliş biçimi dolayısı ile büyüye inanmazlar. Fakat büyünün doğurduğu sonuçlar, sahip olduğu etkiler çok uzun zaman önce kanıtlanmıştır. Kanıtlanmaya de devam ediyor. Büyük etkilere sahip olan büyü bu nedenle bazı din ve devletler tarafından yasaklanmıştır. Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak mümkündür.

Kadim büyü kitaplarında yer alan uzaktan ayrılma büyüsü, en tesirli büyülerden birisi olarak karşımıza çıkar. Etkili sonuçlar doğuran bu büyüye başvuran çok sayıda insan vardır. Genel olarak kişilerin uzak mesafelerde olan bireylerin arasına sağlam duvarlar örmek amacı ile uyguladığı bu büyü, uzaktan ayrılığa sebep vermektedir.

Bu tesirli büyü, çok fazla çeşide sahiptir. İyi bir büyücü tarafından yapılan bu büyünün etkileri kısa süre içerisinde kendinden söz ettirecektir. Kişiler arasındaki bağı tam anlamı ile koparak bu büyü, bazı koşullar dahilinde gerçekleştirilebilmektedir. Hüddam aracılığı ile gerçekleştirilecek olan bu büyünün gerçekleşme oranı inanılmaz büyüktür.

Bu sebepten dolayı gerçek ve doğru biçimde icra edilmiş olması gerekiyor. Büyünün gerçekleşmesini sabırla beklemek de önem taşıyor. Ayrılması istenen çiftlerin eşyaları, saç teli, vücut kılı, sakal vb. materyalleri kullanılarak bu büyü gerçekleştirilmektedir. Uzaktan ayırma büyüsü ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Youtube’deki Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır videomuzu izleyebilirsiniz.

Uzaktan Ayırma Büyüsünün Amaçları Nelerdir?

Uzaktan ayırma büyüsünün amaçları nelerdir sorusunun yanıtını da siz değerli okurlar ile paylaşalım. Bu büyünün uygulanacağı herhangi bir kişi, herhangi bir erkek ya da kadın hedef alınabilir. Bu noktada önemli olan konu büyünün uygulanacağı kişilerin bazı şüphelere sahip olması büyünün yapılmasına sebep olmasıdır.

Ayırma büyüsü uygulayan birey, üzerinde soğukluk ortaya çıkacak ve ayırma büyüsü başarı ile gerçekleşmiş olacak. Tesirli bir büyü olan uzaktan ayırma büyüsü yöntemlerine göre ele alındığında, gerçekleştirilen büyünün uzaktan eşleri ayırma büyüsü olduğu ortaya çıkacaktır.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan ayırma büyüsü kimlere yapılabilir gelin hep beraber inceleyelim. Büyük etkiler gösteren bu büyünün kimlere yapılabileceği bir hayli merak ediliyor. Büyünün etki gösterebilmesi için çeşitli konularda tam bir uyum sağlanması gerekiyor. Büyünün duruma uygun biçimde seçilmesi en önemli konulardan birisi olarak karşımıza çıkar. Herhangi bir konu için alakası olmayan büyü seçildiği taktirde, büyünün gerçekleşmesini beklemek mantıklı olmayacaktır.

Diğer yandan büyülerin etki gösterebileceği spesifik insanlar bulunuyor. Uzaktan ayırma büyüsü yapmayı düşündüğünüz vakit, kaliteli bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Büyüler hakkında bilgi sahibi olmadan, tek başınıza bir büyü yapmaya kalkışmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Uzaktan ayırma büyüsü sevgili, eş, nişanlı ve sözlülere yapılabilir. Ayrıldığı partnerinden fiziki ya da psikolojik şiddet görenler uzaktan ayırma büyüsü ile bu kişiden kurtulabilir. Bu örnekler artırılabilir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzaktan ayırma büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda hassasiyet göstermenizi tavsiye ediyoruz. Aksi halde beklenmedik sonuçlar ile karşılaşabilmek mümkün. Büyüler her ne kadar iyi ya da kötü büyüler olarak ikiye ayrılmış olsa da bazen iyi niyetli büyüler de istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Bu noktada büyüyü yaptıracağınız kişinin iyi bir medyum olduğundan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Evde tek başınıza da bir büyü yapmaya kalkışmanızı tavsiye etmiyoruz. Büyüler, uygulama esnasında son derece tehlikeli ve riskli olabiliyor. Bahsi geçen bu risk büyük boyutlara ulaştığı vakit, inanılmaz kötü etkiler doğurabiliyor. Bu etkilerin kurbanı olmamak adına son derece dikkatli olmakta fayda var.

Medyum hocadan uzak yapmaya çalıştığınız büyülerde normalden daha fazla hassas olmanız gerekiyor. Uzaktan ayırma büyüsü, tesiri en büyük olan büyüler arasında yer alıyor. Bundandır ki bu büyünün yapılışında bir hayli hassas olmakta fayda var.

Afyonkarahisar Medyum Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 ay önce

    Herkese selam. Ben mersinden yazıyorum. Benim yuvama bir kadın dadandı ne utanması var ne arlanması kocamla samimi samimi pozlarla fotoğraf çekilip bana gönderecek kadar utanmaz bir kadındı. Teyzemle birlikte hoca ile görüşmek için aradık. Yardımcı olacağını söylediğinde o kadar hafifledim ki.. Kocam evden soğuduğu için ne yapıcaz edicez derken koca mı eve baglama büyüsü başladık. Allah önce teyzemden sonra hocadan razı olsun. kısa zamanda Eşimi evine getirdi yuvasına bağladı. Şimdi her gün saatinde evine geliyor ilgileniyor her şeyle çok . diger kadınlada sogutma buyusu yapıldı ses seda yok çok şükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.