1. Anasayfa
 2. Ayırma Büyüsü

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
1

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? konusu özellikle son dönemlerde bir hayli araştırılmaktadır. Kimi insanlar yetiştiriliş biçimi dolayısı ile büyüye inanmazlar. Fakat büyünün doğurduğu sonuçlar, sahip olduğu etkiler çok uzun zaman önce kanıtlanmıştır. Kanıtlanmaya de devam ediyor. Büyük etkilere sahip olan büyü bu nedenle bazı din ve devletler tarafından yasaklanmıştır. Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak mümkündür.

Yarasa Büyüsü Nedir?
Yarasa Büyüsü Nedir?

Kadim büyü kitaplarında yer alan uzaktan ayrılma büyüsü, en tesirli büyülerden birisi olarak karşımıza çıkar. Etkili sonuçlar doğuran bu büyüye başvuran çok sayıda insan vardır. Genel olarak kişilerin uzak mesafelerde olan bireylerin arasına sağlam duvarlar örmek amacı ile uyguladığı bu büyü, uzaktan ayrılığa sebep vermektedir.

Bu tesirli büyü, çok fazla çeşide sahiptir. İyi bir büyücü tarafından yapılan bu büyünün etkileri kısa süre içerisinde kendinden söz ettirecektir. Kişiler arasındaki bağı tam anlamı ile koparak bu büyü, bazı koşullar dahilinde gerçekleştirilebilmektedir. Hüddam aracılığı ile gerçekleştirilecek olan bu büyünün gerçekleşme oranı inanılmaz büyüktür.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Bu sebepten dolayı gerçek ve doğru biçimde icra edilmiş olması gerekiyor. Büyünün gerçekleşmesini sabırla beklemek de önem taşıyor. Ayrılması istenen çiftlerin eşyaları, saç teli, vücut kılı, sakal vb. materyalleri kullanılarak bu büyü gerçekleştirilmektedir. Uzaktan ayırma büyüsü ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Youtube’deki Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır videomuzu izleyebilirsiniz.

Uzaktan Ayırma Büyüsünün Amaçları Nelerdir? – Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan ayırma büyüsünün amaçları nelerdir sorusunun yanıtını da siz değerli okurlar ile paylaşalım. Bu büyünün uygulanacağı herhangi bir kişi, herhangi bir erkek ya da kadın hedef alınabilir. Bu noktada önemli olan konu büyünün uygulanacağı kişilerin bazı şüphelere sahip olması büyünün yapılmasına sebep olmasıdır.

Ayırma büyüsü uygulayan birey, üzerinde soğukluk ortaya çıkacak ve ayırma büyüsü başarı ile gerçekleşmiş olacak. Tesirli bir büyü olan uzaktan ayırma büyüsü yöntemlerine göre ele alındığında, gerçekleştirilen büyünün uzaktan eşleri ayırma büyüsü olduğu ortaya çıkacaktır.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan ayırma büyüsü kimlere yapılabilir gelin hep beraber inceleyelim. Büyük etkiler gösteren bu büyünün kimlere yapılabileceği bir hayli merak ediliyor. Büyünün etki gösterebilmesi için çeşitli konularda tam bir uyum sağlanması gerekiyor. Büyünün duruma uygun biçimde seçilmesi en önemli konulardan birisi olarak karşımıza çıkar. Herhangi bir konu için alakası olmayan büyü seçildiği taktirde, büyünün gerçekleşmesini beklemek mantıklı olmayacaktır.

Diğer yandan büyülerin etki gösterebileceği spesifik insanlar bulunuyor. Uzaktan ayırma büyüsü yapmayı düşündüğünüz vakit, kaliteli bir medyum ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Büyüler hakkında bilgi sahibi olmadan, tek başınıza bir büyü yapmaya kalkışmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir. Uzaktan ayırma büyüsü sevgili, eş, nişanlı ve sözlülere yapılabilir. Ayrıldığı partnerinden fiziki ya da psikolojik şiddet görenler uzaktan ayırma büyüsü ile bu kişiden kurtulabilir. Bu örnekler artırılabilir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan ayırma büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda hassasiyet göstermenizi tavsiye ediyoruz. Aksi halde beklenmedik sonuçlar ile karşılaşabilmek mümkün. Büyüler her ne kadar iyi ya da kötü büyüler olarak ikiye ayrılmış olsa da bazen iyi niyetli büyüler de istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor. Bu noktada büyüyü yaptıracağınız kişinin iyi bir medyum olduğundan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Evde tek başınıza da bir büyü yapmaya kalkışmanızı tavsiye etmiyoruz. Büyüler, uygulama esnasında son derece tehlikeli ve riskli olabiliyor. Bahsi geçen bu risk büyük boyutlara ulaştığı vakit, inanılmaz kötü etkiler doğurabiliyor. Bu etkilerin kurbanı olmamak adına son derece dikkatli olmakta fayda var.

Medyum hocadan uzak yapmaya çalıştığınız büyülerde normalden daha fazla hassas olmanız gerekiyor. Uzaktan ayırma büyüsü, tesiri en büyük olan büyüler arasında yer alıyor. Bundandır ki bu büyünün yapılışında bir hayli hassas olmakta fayda var.

Afyonkarahisar Medyum Hoca yazımızı da okuyabilirsiniz.

Uzaktan Ayırma Büyüsü

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, iki kişinin birbirinden ayrılmasını sağlamak için yapılan bir büyüdür. Bu büyünün amacı, büyü yapılan kişilerin birbirlerine karşı sevgi, saygı ve güven duygularını kaybetmelerini sağlamaktır.

Uzaktan ayırma büyüsü, genellikle gece yarısından sonra, özellikle de sabaha karşı yapılır. Bunun nedeni, gecenin enerjisinin büyünün gücünü artırması ve kişinin bilinçaltının daha açık olmasıdır.

Malzemeler:

 • Bir adet mum
 • Sevdiğin kişinin resmi
 • Sevdiğin kişinin adı ve soyadının baş harfleri
 • Ayırma duaları

Yapılışı:

 1. Gece yarısından sonra, sakin ve huzurlu bir ortamda bir mum yakın.
 2. Sevdiğin kişinin resmini mumun önündeki bir masaya koyun.
 3. Sevdiğin kişinin adı ve soyadının baş harflerini mumun üzerine yazın.
 4. Ayırma duaları okuyun.

Dua Örnekleri:

 • **Ey Allah’ım,

Bu iki kişinin arasını ayır.

Onları birbirinden soğut ve uzaklaştır.

Onları bir daha asla bir araya getirme.

Amin.**

 • **Ey Cebrail,

Bu iki kişinin arasını aç.

Onlar arasında sevgi, saygı ve güven duygularını yok et.

Onları bir daha asla bir araya getirme.

Amin.**

 • **Ey Melek Azrail,

Bu iki kişinin arasını ayır.

Onları birbirinden soğut ve uzaklaştır.

Onları bir daha asla bir araya getirme.

Amin.**

Büyünün Etkisini Görme Süresi:

Uzaktan ayırma büyüsünün etkisini görme süresi, büyünün gücüne ve kişinin inancına göre değişebilir. Genel olarak, büyünün etkisini görmeye başlaması için birkaç hafta veya ay gerekir.

Büyünün Etkilerini Bozmak:

Uzaktan ayırma büyüsünün etkilerini bozmak için bir medyumdan yardım almak gerekir. Medyum, büyünün etkilerini bozmak için gerekli işlemleri yapacaktır.

Uyarılar:

 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, tehlikeli bir büyüdür. Bu büyünün etkilerinden kurtulmak zor olabilir.
 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, yalnızca kötü amaçlar için yapılmamalıdır.
 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, yalnızca uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Uzaktan Ayırma Büyüsü ile İlgili Mitler:

Uzaktan ayırma büyüsü ile ilgili birçok mit ve efsane vardır. Bu mitlerden bazıları şunlardır:

 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, çok güçlü bir büyüdür ve etkilerini geri döndürmek imkansızdır.
 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, yapılan kişilerin hayatını olumsuz etkileyebilir.
 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?, yalnızca kötü amaçlar için yapılır.

Bu mitlerin çoğunun gerçekle ilgisi yoktur. Ancak, uzaktan ayırma büyüsü tehlikeli bir büyü olduğu için, bu büyüyü yaptırmadan önce dikkatli olunması gerekir.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

 • Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? yaptırmadan önce, bu büyünün sonuçları hakkında iyice düşünmeniz gerekir. Bu büyü, yapılan kişilerin hayatını olumsuz etkileyebilir.
 • Uzaktan ayırma büyüsü yaptırırken, yalnızca güvendiğiniz bir medyumdan yardım alın.
 • Uzaktan ayırma büyüsünün etkilerini mutlaka bir medyumdan bozdurun.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Bozmak İçin Ne Yapılabilir:

Uzaktan ayırma büyüsünün etkilerini bozmak için bir medyumdan yardım almak gerekir. Medyum, büyünün etkilerini bozmak için gerekli işlemleri yapacaktır.

Uzaktan Ayırma Büyüsü Bozma Duası:

 • **Ey Allah’ım,

Bu büyünün etkilerini boz.

Bu iki kişinin arasını düzelt.

Onları bir daha asla ayırma.

Amin.**

Bu duayı her gün düzenli olarak okumanız, büyünün etkilerini bozmaya yardımcı olacaktır.

Youtube Kanalımıza Abone Olmak isteye bilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. 12 ay önce

  Herkese selam. Ben mersinden yazıyorum. Benim yuvama bir kadın dadandı ne utanması var ne arlanması kocamla samimi samimi pozlarla fotoğraf çekilip bana gönderecek kadar utanmaz bir kadındı. Teyzemle birlikte hoca ile görüşmek için aradık. Yardımcı olacağını söylediğinde o kadar hafifledim ki.. Kocam evden soğuduğu için ne yapıcaz edicez derken koca mı eve baglama büyüsü başladık. Allah önce teyzemden sonra hocadan razı olsun. kısa zamanda Eşimi evine getirdi yuvasına bağladı. Şimdi her gün saatinde evine geliyor ilgileniyor her şeyle çok . diger kadınlada sogutma buyusu yapıldı ses seda yok çok şükür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.