Ana sayfa Büyüler Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

1161
1

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/cahbsbwq/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/cahbsbwq/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır
Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

Büyünün ne olduğunu merak edenler gibi büyünün nasıl yapıldığını merak edenlerin sayısı da oldukça fazladır. Büyü yapmanın ve yapılan büyüyü anlamanın oldukça fazla yolları mevcuttur. Sizlere bu yazıda büyü yapmanın bazı püf noktalarından bahsedeceğiz. Bu yazıların neler olduğunu görmek için yazımızı okumaya devam etmeniz gerekmektedir.

Uzaktan büyü nasıl yapılır sorusu ise bu konu hakkında en çok merak edilen sorular arasında kendisini göstermektedir. Bu nedenle bu da yazımızın bir parçası olacaktır. Büyünün ne olduğu konusuna geri dönersek eğer büyü, karşıda olan kişiyi ya da durumu değiştirmek için yapılan şey olarak tanımlayabiliriz. Bu tanımdan yola çıkarak büyünün ne olduğuna baktığımızda o zaman büyü, istediğimiz her kişiye ve duruma karşı uygulayabileceğiniz bir yöntem olarak karşınıza çıkar. Bunun devamında büyü nasıl yapılır sorusu karşımıza gelmektedir.

Büyü Yapma Yöntemleri

Büyü farklı farklı yöntemler ile yapılabilir. Önemli olan ne büyüsü yapmak istediğinizdir. Bulunan yöntemlerden birkaçını şu şekilde sıralayabiliriz. İlk olarak bunlardan biri büyü yapmak istediğiniz kişinin evine büyüye özel hazırlanan muskaları evin hiç görünmeyen yerine bırakmak olacaktır. Diğer yöntem ise domuz yağı sürmek olabilir.

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır
Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

Ancak bunların hangisi yapılırsa yapılsın öncelikle çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Yaptığınız büyü yanlış yapılırsa çok kötü sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun olmasını kimse istemez. Bu nedenle büyü yapmadan önce bir uzmandan yardım almanız çok daha iyi olacaktır.

Peki Uzaktan Büyü Nasıl Yapılmalı

Uzaktan büyü nasıl yapılır sorusunu düşündüğümüzde ise aslında bunun çok saçma bir soru olduğunu düşünebilirsiniz. Uzaktan büyü nasıl yapılır nasıl böyle bir şey mümkün olabilir de diyebilirsiniz. Ancak bunun çok kolay bir yöntemi olduğunu bilmelisiniz.

Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır
Uzaktan Büyü Nasıl Yapılır

Bunlardan bir tanesi herkesin de tahmin edeceği gibi cinler yani üç harfliler aracılığı ile yapılacak olan büyülerdir. Aranızda büyüye inanıp cinlere inanmayan yoktur diye düşünmekteyiz. Ancak üç harfliler ile irtibata geçmek oldukça tehlikeli ve zordur. Bu nedenle büyü yaparken dikkatli oluyorsanız, uzaktan büyü yaparken kat ve kat daha fazla dikkatli olmanız gerekmektedir. Çünkü eğer yanlış bir şey yaparsanız sonucunda çarpılma ihtimalinizin de olduğunu göz ardı etmemeniz gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyülerden Korunmak İçin Neler Yapmalıyız

Cinler ile irtibata geçmeyi başarabilen kimseler artık bu evrenden başka bir evrene geçebilmesi başarabilen kimselerdir. Bu yol ile bunu başarabilirler. Başka bir evren başka bir alan söz konusu olduğu için burada başınıza gelecekleri kimse bilemez. Kurtulmanız çok zor olabilir. Siz en iyisi bir uzmana danışın ve dikkatli olun.

En Etkili Bağlama Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozmak Ne Kadar başlıklı makalemizde Büyü Bozmak Ne Anlama Gelir ve Büyü Bozmak Ne Kadar hakkında bilgiler verilmektedir.

Büyü ile ilgili çalışmalar "yapmıyorum". Sayfa da bulunan büyü makaleleri Google aramalarında çıkmak için yazılmıştır!!!
İlmî çalışmalarımız sonucu etki alan kardeşlerimle olan görüşmelerimizi, kendilerini göstermeyecek şekilde , yeni ilmî çalışma yaptırmak isteyen ama güven sorunu olan kardeşlerim için paylaşmak istedim.

1 YORUM

  1. Abim ve sevgilisi ayrıldığı için aile düzenimiz bozuldu babam ve abimin arasında tartışmalar hiç bitmiyor içn huzurumuz kalmamıştı yasin hocaın verdiği dualar ile abimin ilişkisini toparladım ve ailemizin huzuru eskisi gibi oldu allah razı olsun hocam sizden teşekkür ediyorum

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.