1. Anasayfa
 2. Bağlama Büyüsü

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü
3

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü
Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama aşk büyülerinin yapılışlarında pek çok farklı yöntem görürüz. Bu yöntemlerin bazıları çok eski olan binlerce yıllık yöntemler iken bazıları da yeni oluşturulmuş olunan yöntemlerdir. Her bir yöntem oldukça etkili haldedir. Yöntemlerin farklılığı hocadan hocaya ya da medyumdan medyuma değişim gösterir. Her bir uzman kişinin kendisine has bir büyü yapış yöntemi vardır.

Bağlama büyülerinde en çok fotoğraf ile yapma, isme büyü yapma, eşyaya büyü yapma ya da yakarak büyü yapmayı görüyoruz. Bütün bu yöntemler hakkında en detaylı bilgilere erişmek istiyor iseniz sitemize girip ilgili olan içerikleri okuyabilirsiniz. Biz bu yazımızda bu yöntemlerden bir tanesi olan yakarak yapılan bağlama büyüsü konusu üzerinde duracağız.

Ateşle bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyü türü hakkında şu bilgileri alacaksınız: Bu büyü nedir, ne anlama gelir, bu büyü nasıl yapılmaktadır, bu büyünün etkileri ne zaman görülür, etkileri güçlü halde midir, büyüyü kimler yapabilir? Bu soruların cevaplarını görmek için bu yazıyı okumanız yeterli olacaktır.

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir, Ne Anlama Gelir?

Yakarak yapılan bağlama büyüsü kısacası şu anlamlara gelmektedir: Bu bir bağlama büyüsü yöntemidir. Bağlama amacı ile bu büyü uygulanır. Eğer bir insan herhangi bir insanı kendisine bağlı hal getirmek istiyor ve bunu büyü aracılığı ile yapmak istiyor ise bu büyü yöntemini tercih edebilir. Günümüzde pek çok önemli uzman kişi, hoca ya da medyum bu yöntemi tercih etmektedir. Yakarak yapılan bu büyü türü keskin bağlama büyüsü olarak da bilinir. Etkileri çok ama çok kuvvetli haldedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kolay Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Çeşitli nesneler yakılarak (bu hocaya göre değişir) büyü uygulanır ve tabii ki yakma işleminde belli önemli ritüeller de yapılır. Yakma ile bağlama büyüsü kısacası bu anlamlara gelmektedir. Bu konuda bu bilgileri size vermemiz yeterli olacaktır. Şimdi başka bir konuya geçiş yapabiliriz. Bir sonraki başlıkta bu büyü türünün nasıl yapılıyor olduğunu göreceksiniz.

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yakarak yapılan bu önemli büyü türünün nasıl yapıldığını merak ediyor iseniz şu bilgileri size verebiliriz: Bu büyü türü adından da anlaşılacağı üzere herhangi bir şeyin yakılması ile yapılır. Bu şeyler fotoğraflar, eşyalar, bazı nesneler, kâğıtlar, ipler ya da bezler olabilir. Bu nesnelerin seçimi tamamen hocaya ya da medyuma bağlı haldedir. Her bir hoca ya da medyum farklı bir yapılış yöntemi seçebilir. Bu büyü yapılır iken genel bağlama büyüsü için gerekli olan dualar okunur, ritüeller gerçekleştirilir ve bunlara ek olarak yakma işlemi yapılır. Bu büyünün yapılış şekli böyledir. En genel olarak size bu bilgileri verebiliriz.

Eğer detaylı bir biçimde nasıl yapıldığını anlamak istiyor iseniz bu bilgileri sadece uzman olan kişilerden öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinde bu tarz bilgileri bulmanız mümkün değildir. Güvenilir bilgi için bir hoca ile görüşün. Şimdi de diğer konumuza geçelim. Sıradaki konu başlığı altında bu büyünün etkilerinin ne zaman görülebileceğinden bahsettik.

Yakarak Bağlama Büyüsü Etkileri Ne Zaman Görülür?

Eğer bu büyüyü doğru kişi uygulamış ise, yani bu alanda uzman olan yetenekli bir insan büyüyü yapmış ise etkilerini de bir o kadar erken görmeniz mümkün hale gelir. Eğer büyü eksiksiz olarak doğru şekilde yapılmış ise büyü yapıldıktan sadece 15 – 20 gün sonra büyü etkilerini görürsünüz. Etkiler çok belirgin şekilde ortaya çıktığından hemen anlarsınız. Yani kısacası çok kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm etkiler kendisini gösterir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İki Kişiyi Bağlama Büyüsü

Bu Büyünün Etkileri Güçlü Müdür?

Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü
Yakarak Yapılan Bağlama Büyüsü

En çok merak edilen konulardan biri de budur. Evet, bu büyü türü tıpkı geleneksel bağlama büyüleri türleri gibi oldukça etkili haldedir. Yukarıda da dediğimiz gibi büyü etkileri çok belirgin bir biçimde görülmektedir. Önemli olan tek şey bir hocanın bu büyüyü uygulamış olmasıdır. Etkiler kendisini çok baskın bir şekilde büyü yapılan kişi üzerinde gösterir. Bu etkilerin ortadan kaldırılması bir fani için imkânsızdır. Bir ömür boyu kadar yakarak yapılan bağlama büyüsü etkileri görülecektir. Bu büyü ömürlük bağlama büyüleri arasında yer alır.

Bu konu bu şekildedir. Eğer buna benzer olan diğer büyü ile alakalı konuları merak ediyor iseniz hemen sitemize girip içerikleri okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (3)

 1. 3 sene önce

  Annem babam içn yasin hocya başvurmmı istedi çnkü içki dsn var kumar desen var Kahvehanlerde geziyodu anca saba akşam. Bizde bktık ve soğtmak istedikk bunlardan ve cidden de yaradı en son ne zmn kahvehaneye gitti bilmiyorz çok odlu. Korona da var şimdi kahvehanelerde gizlice gezmesi yasak hemde hastalk kapabilir kalp rahatsızı zaten. Yasin hcoam sayesinde Kurarabildik babamı nemuradınız varsa görü.Çooook sağolun

 2. Selamlar benimde eşimde sorunlar çok başvursam mı bilemedim. Nasıl Oldu sizin. Neyse en iyisi ben yazayım aramaya çekiniyor insan ne bilim tuhaf..

 3. Doğru kişidir. K.tekir bey güvenle yaptırabilirsiniz. Bende kısmetim için celb işlemine başvurdum. Memnun kaldım kendisinden. Selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.