1. Anasayfa
 2. Büyüler

 Yaprak Büyüsü Nedir, Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

 Yaprak Büyüsü Nedir, Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?
1

 Yaprak Büyüsü Nedir, Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

 Yaprak Büyüsü Nedir, Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?
 Yaprak Büyüsü Nedir, Yaprak Büyüsü Neden Yapılır?

Yaprak Büyüsü Nedir, Yaprak Büyüsü Neden Yapılır? gelin hep beraber inceleyelim. Yaprak büyüsü özellikle son dönemlerde bir hayli araştırılmaktadır. Yüz yıllardır hayatımızda olan büyüye olan ilgi de ilk günkü gibidir. Büyü, dünyanın her yerinde bazı topluluklarca ilgilenilmektedir. Kimi insanlar da yetiştiriliş bakımından büyüye inanmazlar. Fakat büyünün varlığını inkâr etmek doğru olmayacaktır.

Yaprak büyüler, birçok amaca yönelik olarak yapılmaktadır. Kuru yaprak büyüsü, yaprak büyüleri arasında yer alan güçlü etkilere sahip büyülerdendir. Yaprak büyüsü genel anlamda aşk büyüsü olarak hayata geçirilmektedir. Yaprak büyüsünden olumlu sonuç alabilmek için iyi bir medyum hoca ile anlaşma sağlamak gerekir.

El yazması büyücülük kitaplarında eski zamanlardan beri yaprak büyüsü kullanılmaktadır. Bu büyü eski ve tesirli büyüler arasında yer almaktadır. İnsanlar yaprak büyüsünün ne olduğu ve neden yapıldığı konusunda bilgi sahibi olmak isterler. Eğer sizin de bu konuda bir merakınız var ise yazımızı okumaya devam ederek yaprak büyüsü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son derece büyük etkilere sahip olan yaprak büyüsü, kısa süre içerisinde uygulandığı kişide etkilerini göstermeye başlar. Bu büyünün etkilerini gören bireyler bir hayli şaşırmaktadır. Büyünün uygulandığı kişi, aşık olacağı kişiye karşı büyük bir ilgi duymaya başlar ve ondan bir dakika olsun ayrı kalmak istemez. Ruh ve beden ile %100 uyum sağlayan yaprak büyüsünü gelin daha yakından inceleyelim.

Youtube’deki En Etkili Aşk Büyüleri videomuzu izleyebilirsiniz.

Yaprak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yaprak büyüsü nasıl yapılır konusuna siz değerli okurlar için bir açıklık getirelim. Son derece büyük etkilere sahip olan yaprak büyüsü, ak büyüler arasında yer alır. Genel olarak birini kendine aşık etmek isteyen bireylerce uygulanan bu büyüsünün tesirleri bir hayli büyüktür. Yaprak büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken şeyler büyünün uygulanacağı ve yaptıran kişinin bilgilerinin eksiksiz medyum hoca ile paylaşılmasıdır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Büyü Eşyaları

Buna ek olarak büyüyü yapacak olan medyumun da manevi yetenekleri, bilgi ve deneyiminin olması gerekiyor. Büyü için gerekli olan malzemelerin eksiksiz biçimde bir araya getirilmiş olması gerekiyor. Kişiye ait özel eşyalar da bu büyü esnasında kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak büyünün uygulanabilmesi için bireylerin doğum tarihlerinin kesin olarak bilinmesi önem taşıyor.

Yaprak büyüsünün yapılışı sırasında, büyünün yapılacağı kişilerin yaşı kadar yaprak kullanılacağından yaş unsurunu atlamamak gerekiyor. Yaprak sayısının eksik olması durumunda büyüden istenen etki alınamayabilir.

Bunun dışında büyüyü yaparken dikkat edilmesi gereken başka unsurların da olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Büyü esnasında kullanılacak olan yaprakların numaralandırılması gerekiyor. Bu numara sisteminin kullanılması büyünün daha hızlı sonuç vermesine etki edecektir.

Büyünün etkilerinin bazı durumlarda pasif kalabileceğini söylemek yanlış olmayacak. Bahsi geçen bu pasif dönem boyunca yaprakları doğru ve zarar görmeyecek biçimde korunması inanılmaz büyük bir önem taşır. Yaprak büyüsünün 13 günde etkilerinin gösterebileceği beklenen bir durumdur.

Yaprak Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Yaprak büyüsü kaç günde etki eder sorusunun yanıtını merak edenler, yazımızın bu kısmına iyi odaklansınlar. İçerisinde medyumluk ilimi ve metafizik konularını barındıran bu büyü için net bir süre vermek doğru olmayacaktır. Yaprak büyüsünün etkilerinin 13 gün sürdüğünü söylemek de yine yanlış olmayacaktır. Gereken işlem aşamaları tamamlandıktan sonra, geçen günler medyum tarafından hesaplanır.

Yaprak büyüsünden sonuç alan bireylerin medyumlara dönüşleri incelendiği süre zarfı ele alındığında 13 ile 19 gün olduğunu söylemek doğru olacak. Fakat birçok sebebe bağlı olarak bu süre uzayabilir ya da kısalabilir.

Burada bilinmesi gereken konu, uygulanacak olan yaprak büyüsünün aynı gün içerisinde sonuç vermesinin söz konusu olmayacağıdır. Yapılan büyüde kullanılan malzeme, kişilerin arasındaki bağ, büyüyü uygulayacak olan medyum hoca dahil olmak üzere birçok sebep, büyünün gerçekleşme sürecine etki eder.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Şeker Büyüsü Nedir?

Büyülerden Korunmanın 10 Yolu yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yorumlar (1)

 1. Arkadaşlar hepinize merhabalar, ben sizlere Ankara’dan yazıyorum.
  Benim eşimle aram son zamanlarda çok kötüydü ayrılığa doğru gidiyorduk. çok kötü zamanlar geçirdim
  Daha sonra araştırmalarım sonucunda yasin hocaya ulaştım kendisi benim tüm sorunlarımla ilgilendi ve yardımcı oldu buradan kendisine öncelikle çok teşekkür ediyorum.
  Eşimi tekrar bana bağladı ve üzerimizdeki tüm sıkıntılarımızı da aldı, Ortalama 10 gün gibi bir sürede herşey çözüme kavuştu.
  Aslında böyle şeylere inancı olan birisi değilimdir ama çaresiz kalınca tabiki bu durumlara girmek durumunda kaldık.
  Ben özellikle yasin hoca ile çalışmak isteyenlere sesleniyorum mutlaka kendisiyle iletişime geçin ne kadar güzel bir hoca olduğunu anlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.