1. Anasayfa
 2. Büyüler

 Yarasa Büyüsü Nedir?

 Yarasa Büyüsü Nedir?
0

 Yarasa Büyüsü Nedir?

Yarasa Büyüsü Nedir?
Yarasa Büyüsü Nedir?

Yarasa Büyüsü Nedir? konusu özellikle son dönemlerde bir hayli araştırılmaktadır. Tarihin en eski ve tılsımlı büyülerinden biri olarak karşımıza çıkan yarasa büyüsüne olan merak her geçen gün artmaktadır.

Aşık etmek, rızkın açılması ve bağlama niyetlerinde yapılan yarsa büyüsünün etkileri inanılmaz büyüktür. Sorunların çözüme ulaşması için de tercih edilen bu büyü hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızı okumaya devam ediniz.

Bağlama, kısmeti açma, aşık etme gibi iyi niyetler için kullanılan yarasa büyüsü, ak büyüler kategorisinde yer alır. Kökenleri eski Mısırlılara kadar uzanan yarasa büyüsü, çok tesirli büyüler arasındadır. Herkesin yapabileceği bir tılsım olmayan yarasa büyüsü, birçok insan tarafından bir hayli merak edilmektedir.

Yarasa büyüsü eski zamanlardan beri kısmet açma ve aşk büyüsü niyetli olarak kullanılmıştır. Hangi niyetle bu büyüyü yapmak isterseniz, bu doğrultuda medyum hocayı bilgilendirmek gerekir. Yarasa büyüsünden etkili sonuçlar alacağınızı söylemek yanlış olmayacak. Yarasa büyüsü, toplum içinde öteki büyüler kadar bilinmemektedir.

Ancak son derece etkili olduğundan, bilen kişiler tarafından da büyük oranda tercih edilir. Yarasa büyüsünün etkilerinden bahsettiğimiz vakit, bu büyünün etkilerini anlayacaksınız. Gayemiz birini kendimize aşık etmek ise, büyünün yapılış biçimi farklılık gösterir. Yarasa büyüsü amaçları, büyüde kullanılacak olan malzemeler ve niyet büyünün doğuracağı sonuçlara eki eder. Gelin yarasa büyüsünü daha yakından inceleyelim.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır?

 Yarasa Büyüsü Nedir?
 Yarasa Büyüsü Nedir?

Yarasa büyüsü nasıl yapılır konusu bir hayli araştırılmaktadır. Eğer sizin de bu konuda bir merakınız var ise yazımızı okumaya devam ederek yarasa büyüsünün nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Toplum içinde en az bilinen büyülerden birisi olarak karşımıza çıkan yarasa büyüsü, epey büyük etkilere sahip büyüler arasındadır.

Büyüde canlı yarasaların kullanılacağını söylemek yanlış olmayacak. Büyü esnasında yarasının kanı akıtılıp, büyünün son aşamasının tamamlandığını söylemek doğru olacak. Tılsımda gizemli büyüsel kelimeler kullanılmaktadır. Hangi kelimelerin kullanılacağı ve bunların sırasının ne olduğu konusunda medyum hocanın bir hayli deneyimli olması gerekiyor.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Aileyle Barışma Büyüsü

Büyüyü yapacak olan medyum hocanın büyü ile ilgili her konuya detaylıca vakıf olması gerekiyor. Aksi halde büyünün gerçekleşmesi de zor olacaktır.

Büyülerin gizli ilimler olduğunu söylemek yanlış olmayacak. Bu büyülerin gizemli yanları herkes ile paylaşılmaz. İçerisinde kullanılacak olan malzemeler herkesçe bilinebilir. Fakat manevi uygulama ve yeteneklere herkes sahip değildir ve bilemez. Büyü için kullanılacak malzemelerin eksiksiz bir şekilde bir araya getirilmesi gerekiyor.

Her medyum hocanın kendine has bir yöntemi bilgi ve deneyimi vardır. Bu yüzden her medyumun yarasa büyüsünü yapma şekli birbirinden farklı olacaktır. Evde tek başınızı bu büyüyü yapmaya kalkışmayın. Aksi halde istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınabilir. Neticede büyü yapmak basit bir konu değildir.

Youtube’deki Aşık Etme Büyüleri videomuzu da izleyebilirsiniz.

Yarasa Büyüsü Neden Yapılır?

Yarasa büyüsü neden yapılır konusuna da siz değerli okurlar için bir açıklık getirelim. Yarasa büyüsü birçok amaç ile yapılabilmektedir. Bu büyüyü yaptırma niyetinizin önceden belirlenmiş olması gerekiyor. Yarasa büyüsü, son derece büyük etkilere sahip bir büyüdür. Yüzyıllardır var olan bu büyüyü herkes bilmez.

Bizzat yarasa kullanılan bu büyü için gerekli malzemelerin bir araya getirilmesi gerekiyor. Buna ek olarak büyüyü yapacak olan medyumun iyi, deneyimli bir hoca olması gerekiyor. İşte yarasa büyüsünün yapılış nedenleri:

 • Eşiniz, sevgiliniz ya da yalnızca aşık olduğunu kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız bu büyüyü yapabilirsiniz.
 • Kısmetiniz uzun zamandan beri kapalı ise kısmetinizi açmak için bu büyüyü yapabilirsiniz. Yarasa büyüsü, kapalı kısmeti açabilecek etkilere sahiptir.
 • Herhangi kimseyi kendinize aşık etmeyi diliyorsanız, bu büyüden faydalanabilirsiniz. Bu büyü aşık etme tesirlerine sahiptir.

Yarasa büyüsü birçok sebebe bağlı olarak yapılabilir. Tesirli bir büyü olduğundan niyetiniz ne yöne olursa, büyünün gerçekleşmesi de o yöne doğru olacaktır. Medyum hoca ile niyetinizi paylaşmanız yeterli olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Sinirli Kocaya Yapılacak Büyü

Aşık Etme Büyüsü Kaç Günde Tutar yazımızı da okuyabilirsiniz.

 • 0
  like
  Like
 • 0
  love
  Love
 • 0
  applause
  Applause
 • 0
  funny
  Funny
 • 0
  angry
  Angry
 • 0
  thinking
  Thinking
 • 0
  vomiting
  Vomiting
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.